Yüz maskeleri birçok cilt ihtiyacı için mükemmel bir tedavidir. Doğru yüz maskesi, parlayan sağlıklı bir cilt vermek için besler, rahatlatır, derinlemesine temizler, nemlendirir ve kirleri giderir. Bir yüz maskesi cildinizde şımartılmış bir his bırakır. Kısa sürede sağlıklı ve genç görünen bir cilde kavuşmanın en kolay yollarından biridir. İhtiyacınıza ve cilt tipinize bağlı olarak kil, peel off, termal, krem, ılık yağ ve doğal gibi cildi nemlendirmek için çeşitli yüz maskeleri piyasada mevcuttur..

Hindistan’daki En İyi Nemlendirici Yüz Maskesi Ürünleri:

İşte kuru ve hassas ciltler için en iyi 9 nemlendirici yüz paketi ürünü.

1. Yüz Dükkanı Çözümü Nemlendirici Yüz Maskesi:

The Face Shop Solution Nemlendirici Yüz Maskesi

Bu yüz paketi nihai bir güzellik kurtarıcısıdır. Hava gibi hafif, yumuşak ve ağırlıksız bir maskeye sahiptir. Pürüzsüz ve parlak bir cilt elde etmek için kuru cildin nemi hapsetmesine yardımcı olur. Bu kuru ciltler için iyi bir nemlendirici yüz maskesidir.

Fiyat: 20 g için 150 INR

2. Oriflame Love Nature Jel Maske Aloe Vera:

Oriflame Love Nature Jel Maske Aloe Vera

Soğutma jeli maskesi, cildi nemlendirmek için aloe vera özleri ile formüle edilmiştir. Ciltte esnek, parlak ve pürüzsüz bir ışıltı bırakır. Tüm cilt tipleri için uygundur ve en iyi nemlendirici yüz maskelerinden biridir..

Fiyat: 50 ml için 399 INR

3. Himalaya Bitkileri Canlandırıcı Meyve Maskesi:

Himalaya Bitkisel Canlandırıcı Meyve Maskesi

Elma, salatalık, incir, papaya ve mineral kil gibi doğal içeriklerle paketlenmiş, tamamen doğal bir nemlendirici yüz maskesidir. Bu, kirleri gideren, cildi sıkılaştıran ve elastikiyetini geri kazandıran bir soğutma maskesidir. Cilt tonunu iyileştirir, cildi pürüzsüzleştirir ve taze ve parlak bırakır. Hassas ciltler için en iyi nemlendirici yüz maskelerinden biridir..

Fiyat: 100 g için 130 INR

4. L’Oreal Paris Saf Kil Arındırıcı ve Matlaştır:

L'Oreal Paris Pure Clay Arındırıcı ve Matlaştırıcı

Bu doğal nemlendirici yüz maskesinin saflık ve matlaştırma olmak üzere iki çeşidi vardır. Cildi zengin ve yumuşak bırakmak için saf kil ve okaliptüs ile zenginleştirilmiş süper nemlendirici bir yüz maskesidir. Kirleri gideren, gözenekleri açan ve cildi nemlendiren ve tazeleyen rahatlatıcı, ferahlatıcı bir spa benzeri etki bırakır..

Fiyat: 48 g için 850 INR

5. Bonsoul İpek Proteini Nemlendirici ve Nemlendirici Yüz Maskesi:

Bonsoul Silk Protein Nemlendirici ve Nemlendirici Yüz Maskesi

Bu yüz için en iyi nemlendirici maskedir. Koruyucu bir film oluşturmak için cilt keratinine bağlanan aktif ipek proteini içerir. Daha hızlı su emilimi sağlar ve cildi nemlendirerek daha sağlıklı bir ışıltı verir. Bu normal ve kuru ciltler için uygundur ve düzenli kullanımın yaşlanma belirtilerini azalttığı bilinmektedir..

Fiyat: 1 paket için 129 INR

6. Lakme Çilekli Allık & Kızdırma Maskesi:

Lakme Çilek Allık & Kızdırma Maskesi

Bu ışıltı maskesi, taze bir görünüm vererek cildin nemini yenileyen çilek özleri ve B3 Vitamini içerir. Yüz için bu doğal nem maskesi gözenekleri ve siyah noktaları azaltır. Maske besleyici özellikleri kapatır, düzenli kullanımda cilt tonunu açar.

Fiyat: 50 g için 130 INR

7. Alma K Mineral Peeling Maskesi:

Alma K Mineral Peeling Maskesi

Bu derin nemlendirici yüz maskesinde deniz mineralleri, avokado ve ölü cildi temizleyen, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmak için nemlendiren pro-vitamin B5 bulunur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Fiyat: 100 ml için 1275 INR

8. Mond Sub Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici, Besleyici, & Nemlendirici Yüz Maskesi:

Mond Sub Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici, Besleyici, & Nemlendirici Yüz Maskesi

İnci özü, zengin mineraller ve amino asitlerle birleştiğinde iyi bir nemlendirici yüz maskesidir. Maske etkili bir şekilde nemlendirir, nemlendirir ve cilt tonunu önemli ölçüde aydınlatır. Düzenli kullanımın ciltte kolajen üretimini teşvik ettiği bilinmektedir..

Fiyat: 1’li Paket için 129 INR

9. Lotus Herbals Beyaz Glow Yoğurt Cilt Beyazlatıcı ve Aydınlatıcı Maske:

Lotus Herbals Beyaz Glow Yoğurt Cilt Beyazlatıcı ve Aydınlatıcı Maske

Bu maske, nemi tutan ve böylece cildi nemlendiren yoğurt ve ayı meyvesi gibi aktif maddelerle doludur. Yoğurt iyi bir temizlik maddesidir, akneyi önlemeye yardımcı olur, cildi sıkılaştırır ve ölü deriyi yok eder. Kuru ciltler için en iyi nemlendirici yüz maskelerinden biridir. Düzenli olarak uygulamak cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur..

Fiyat: 1’li Paket için 195 INR

Arındırıcıdan parlaklık arttırıcıya kadar her cilt tipine ve ihtiyacına uygun bir maske vardır. Cildinize uygun olanı seçin ve dini olarak kullanın. İnan bana, cildin bu asil tedavi için sana teşekkür edecek..