Jovees her türlü cilt ürününü üreten bir firmadır. Sadece bitkisel güzellik ürünleri üretiyorlar ve tamamen organik ve doğal malzemeler kullanıyorlar. Ayurveda’yı modern teknolojilerle birleştiriyorlar ve cilt, yüz, saç ve vücut bakımı için çeşitli ürünlere sahipler..

Kuru ve Yağlı Ciltler İçin En İyi Jovees Yüz Paketi Markaları:

Ürünlerinden biri doğal içerikli yüz paketleridir ve burada seçiminizi yapabileceğiniz birkaç tane var.,

1. Gelin Parlatıcı Yüz Maskesi:

Gelin Parlatıcı Yüz Maskesi

Bu, ultra zengin krem ​​bazlı Yüz Maskesi olan harika bir Jovees yüz paketidir. Birkaç bilimsel işlem yapılarak ve bazı güçlü Zerdeçal Özü, Meyankökü, Sandal Ağacı ve diğer birkaç değerli bitki özleri eklenerek üretilmiştir. Bu Jovees yüz maskesi, cildinize ışıltı ve ışıltı kazandırmaya kesinlikle yardımcı olacaktır. Cildiniz, onu esnek ve nemli hale getirdiği için tedavi için sizi sevecektir. Yağlı ciltler için Jovees yüz paketi veya kuru ciltler için Jovees yüz paketi gelinler için mükemmel şekilde uygundur. Çoğu gelin düğün gününde ellerinden gelenin en iyisini yapmak istediğinden, güzel kalmalarına izin vermenin daha iyi bir yolu var mı??

Kullanmak: Bu yüz maskesini yüzünüze ve boynunuza uygulayın ve 15 dakika bekletin. Soğuk suyla yıkayın.

İçindekiler: Kuru Portakal Kabuğu Tozu, Zerdeçal Tozu, Pirinç Tozu, Meyan Kökü Ekstresi, Sandal Ağacı Tozu, Zeytinyağı, Nohut Unu, Lakto Tozu, Bal.

Fiyat: 100gm için Rs.245

2. Jovees Elma ve Üzüm Meyve Paketi:

Jovees Elma ve Üzüm Meyve Paketi

Jovees meyve yüz paketi, değerli bitki özleri ve meyve özlerinin harika bir karışımını içeren bir cilt gençleştirici pakettir. Bu, meyve paketindeki cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olan ana maddedir. Yüz paketindeki meyve özleri cildi canlandırabilir ve parlak ve taze bir görünüm verirken parlamasını sağlayabilir. Bu meyve paketinin kokusu o kadar güzel ki sizi uzun süre ferah ve güzel kokacak. Meyve paketindeki bileşenlerin özellikleri, cilde yardımcı olan doğal maddeler olduğundan tüm cilt tipleri için en iyisidir..

Kullanmak: iyi bir miktar alın ve tüm yüze ve boyuna uygulayın. En az 20 dakika bekletin. Sade su ile yıkayın.

İçindekiler: Şeftali özü, E Vitamini, Elma özü, Kayısı özü.

Fiyat: 120gm için Rs.185.

3. Jovees Kayısı ve Bal Soyulabilir Maske:

Jovees Kayısı ve Bal Soyulabilir Maske

Bu yüz paketi, saf bal ve kayısı özlerinin iyi bir karışımıdır. Maskeyi soyarken, yüzünüzdeki bazı tüylerin de çıktığını ve sizi temiz bir cilde bıraktığını göreceksiniz. Yüze işeyen maskenin ayrıca çatlakları hafifletmeye yardımcı olduğunu göreceksiniz. En iyi sonuçları alabilmeniz için bu ürünü düzenli olarak deneyin ve kullanın. Üründeki iyi bileşenler, onu cildiniz için harika bir şey yapar..

Kullanmak: Bu yüz paketinin bir karışımını alın ve ardından tüm cilde eşit olarak uygulayın. Kuruduktan sonra temiz bir cilt elde etmek için kolayca soyabilirsiniz..

İçindekiler: Sandal Ağacı, Tarih, Kayısı, Bal.

Fiyat: 100 gram için Rs.175.

4. Jovees Insta Fair Meyan Kökü Kızdırma Paketi:

Jovees Insta Fair Meyan Kökü Kızdırma Paketi

Jovees ayrıca, fazla çaba harcamadan size net ve pürüzsüz bir cilt veren anında adalet paketi ile geldi. Bu Jovees adalet yüz paketindeki malzemeler sizin ve cildiniz için mükemmeldir. Pakette bulunan ayı meyvesi özü, cildinize canlılık ve parlaklık kazandırmak içindir. Şimdiye kadarki en iyi cildi elde etmek için bu ürünü düzenli olarak kullanın..

Kullanmak: Yüzü yıkayın ve kurulayın. Yüze ve boyuna kalın bir tabaka uygulayın. 20 dakika bekletin. Sade su ile iyice durulayın.

İçindekiler: Bearberry özü, Meyan özü, Arbutin özü, MultaniMitti ve Calamine.

Fiyat: 120 gram için Rs.195.

5. Jovees İnci Beyazlatıcı Yüz Paketi:

Jovees İnci Beyazlatıcı Yüz Paketi

Jovees Pearl Yüz Paketi, cildinizi nemlendirirken sıkılaştırmak ve sıkılaştırmak için tasarlanmıştır. Nano cilt bakım teknolojisinin kullanımı sayesinde, teknolojinin en iyi şekilde cildinize yan etki olmadan ulaşmasını sağlarsınız. Yüz paketinde kullanılan aktif maddeler doğal kaynaklardan elde edilmiştir. Jovees Pearl yüz paketinin kullanılması, dokuyu büyük ölçüde iyileştirecek ve cildinize daha adil ve pürüzsüz bir görünüm kazandıracaktır..

Kullanmak: Üründen yeterli miktarda alın ve yüzünüze uygulayın. 20 dakika bekletin ve ardından soğuk suyla yıkayın..

İçindekiler: Bearberry Meyve özü, İnci Tozu, Jojoba Yağı, Sandal özü, Gül Suyu, Ayçiçek Yağı, Badem Yağı ve Neem Yağı.

Fiyat: 60 gram için Rs.275.

6. Jovees Anti Leke Pigmentasyon Yüz Maskesi:

Jovees Leke Karşıtı Pigmentasyon Yüz Maskesi

Bu Ayurvedik Jovees Leke Karşıtı Pigmentasyon Yüz Maskesi, cildinizdeki tüm kusurları ve kirleri gidermek için en iyi şifalı otlar ve özler içerir. Bu daha sonra sahip olduğunuz temel iyi cildi ortaya çıkarır ve onu aydınlatır. Paketin düzenli kullanımı, cildinize ihtiyaç duyduğu beslenmeyi de sağlayacaktır..

Kullanmak: Yüzü temizleyin ve kurulayın. Yüzün her yerine ince bir tabaka halinde eşit şekilde uygulayın & boyun. 20 dakika bekletin. Su ile iyice durulayın.

İçindekiler: Papatya özü, Ashwagandha Adaçayı özü, Badem yağı, meyan kökü özü, Hindistan cevizi yağı, Kaolin, MultaniMitti.

Fiyat: 120 gram için Rs.195.

7. Jovees 24 Ayar Altın Yüz Paketi:

Jovees 24 Ayar Altın Yüz Paketi

Çevre kirliliği için bu harika bir üründür. Zor bir günün ardından yorgun döndüğünüzde kullanın. Sizi anında yukarı kaldıracak ve özlem duyduğunuz o rahat hissi verecektir. Jovees Gold Face Pack, yeni hücreler üreterek cildinizi canlandırabilir. Paket ayrıca cildin yaşlanma sürecini geciktirebilir ve cildinizin esneme kabiliyetini artırabilir..

Kullanmak: Bu yüz paketinin bir katmanını haftada iki kez uygulayın. Su ile yıkayın.

İçindekiler: 24 Ayar Altın yaprağı, Aloe Vera, Buğday tohumu yağı, Mandalina, Jojoba yağı.

Fiyat: 100gm için Rs.399

Jovees, oldukça etkili yüz paketlerine sahip olduğunu iddia ediyor. Jovees ürün yelpazesini kendi kullanımınız için deneyebilir ve cildinizdeki farkı görebilirsiniz. Doğal bileşenler cilde zarar vermez ve hassas bir etkiye sahiptir. Ancak, herhangi bir olumsuz etkisi olmaması için her zaman bir yama testi yaparak ürünü onaylayın..