Hepimiz kusursuz, güzel ve çarpıcı görünmenin hayalini kurarız. Ancak büyük yüze sahip olanlar, genellikle orantıları ve vücut yapısı ile yüz şekillerinin zorluğuyla karşı karşıya kalırlar. Bu tür örneklerin sırrı saç stilleridir. İri yüzler için saç modelleri, yüzü doğru dengede tonlamaya yardımcı olur ve mükemmel bir saç kesimi ile şık ve keskin hatlar ortaya çıkarır..

Patlamalardan gevşek saçlara, at kuyruğuna ve daha fazlasına kadar çeşitli saç stilleri ve saç kesimleri büyük yüz şekillerine çok yakışabilir. Onlar hakkında her şeyi burada öğrenelim.

Büyük Burun, Yanaklar ve Alın Kadınlar için 20 Sevimli Saç Kesimi:

Dünya çapında birçok saç kesimi ve saç modeli seçeneği ile geniş veya geniş bir yüze sahip olanlar için doğru fikri seçmek kolay olmayabilir. Ancak, size yardımcı olabilecek birkaç popüler görünümü sıfırladık! İşte başlıyoruz, en yeni ve en mükemmel büyük yüz saç kesimi stilleri şunları içerir:,

1. Büyük Yanaklar ve Yüz İçin Düz Saç Modelleri Fikri:

Büyük Yanaklar İçin Düz Saç Modelleri

Uzun saçları idealize ediyor ve feminen bir görünümü tercih ediyorsanız, iri yüzlü ve yanakları olanlar için bu güzel ve muhteşem düz saçtan daha iyi ne olabilir? Bu saç kesimi son derece basit ve basittir – her şey doğru dokuyu kesmeye odaklanmak ve onu uygun oranlarda serbest bırakmakla ilgilidir. Ayrıca, zaten bildiğimiz gibi, kızlar için bu gevşek saç modeli fikri çok yönlüdür, hem ofis hem de resmi durumlar veya gündelik ve parti zamanlarında kullanılabilir. Büyük yüzlü kadınlar bunu deneyebilir çünkü bu saç kesimi geniş elmacık kemiklerini kolayca kapatabilir..

 • Oval, yuvarlak ve elmas yüz şekline sahip kadınlar bu büyük yüz saç modelini deneyebilir..
 • Düz saç dokusuna sahipseniz zahmetsizce bu saç modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz..
 • 20’lerin sonundan 30’ların sonuna kadar olan kadınlar bu genç saç kesimini sorunsuz bir şekilde deneyebilir.

2. Büyük Yüz için Pixie Saç Kesimi:

Büyük yüzlü kadın için Pixie saç kesimi

Uzun, uzun, büyük bir yüzünüz varsa ve modern bir yeni çağ çağdaş kesimi tercih ediyorsanız, bu peri kısa saç kesimi süper uygun ve hoş olabilir. Çarpıcı güzellik ve hoş görünümle, tüm saç stilinin çok canlandırıcı ve genç görünmesini seviyoruz. Kusursuz bir vibe verir ve ideal olarak yüzünde büyük alnı olanları da arayabilir. Bunu deneyin ve bahse gireriz eşsiz ve güzel hissedebilirsiniz.!

 • Oval ve uzun bir yüz şekline sahipsen, kusursuz bir görünüm için bu saç kesimini hızlıca dene.
 • Dalgalı ve düz saç dokusuna sahip bayanlar ideal olarak bu kolay büyük yüz saç modelini tercih edebilir.
 • Bu görünüm, 50’li yaş grubu üzerindeki kadınlar için kullanışlı ve mükemmel olabilir..

3. Cornrows Saç Modeli:

Büyük kafalar için saç modelleri

Bu Afrika veya Afro esintili mısır tarlası saç modeli, büyük çene veya çene çizgisi olanlar için de ideal olabilir. Bu çoklu tam başlı mısır tarlalarını örerek ve doğru şekilde gösteriş yaparak ilerleyebilirsiniz; Saç kesimi, yüze güzel bir şekilde düştüğünde zahmetsizce güzel görünebilir. Ayrıca, aynı zamanda az bakım gerektirirler ve karmaşık, iddialı ve göz alıcı stil ifadesini seven herkes için muhteşem görünebilirler.!

 • Oval ve yuvarlak büyük bir yüz şekline sahipsen, bu mısır tarlası saç kesimini kolayca ve zahmetsizce dene..
 • Herhangi bir saç dokusuna sahip, ancak uygun görünmek için uzun saç uzunluğuna sahip kadınlar için bu görünümü kullanın.!
 • 30’lu ve 40’lı yaşlardaki kadınların mükemmel uyum sağlaması için bu stil üzerinde çalışın.!

4. Büyük Yüzlü Kadınlar İçin Patlama Saç Modeli:

Büyük alın için patlama

Bu, çoğu kadının zaten bildiği veya takip ettiği basit bir numaradır. Patlama! Evet, doğru duydunuz – kahküller ve püsküller, büyük bir yüze ve geniş alın bölgesine sahip kadınlar için oldukça kurtarıcı olabilir. Yüzünüzü şık ve ince bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız, bu güzel kakülleri denemekten daha iyi ne olabilir? Bu kesimi deneyin ve ideal saç modeli üzerinde dilediğiniz gibi çalışın. Burada saç modelini veya saç topuzunu patlamalarla havalandıran kadınların bir resmi görülüyor. Alternatif olarak, gevşek olmayan saçlar üzerinde bile basit bir şekilde veya midilli veya dilediğiniz herhangi bir şeyle çalışabilirsiniz.!

 • Uzun veya oval ve elmas yüz şekline sahipsen bu saç modelini dene..
 • Bu görünüm üzerinde herhangi bir saç dokusuyla sorunsuz bir şekilde çalışın; herkese kolayca uyabilir.
 • 50’li yaşlara kadar her yaş grubundaki kadınlar, büyük yüzler için bu basit ve bakımı kolay saç kesimini tercih edebilir..

5. Büyük Yüz için Bob Saç Kesimi:

Büyük kafalar için saç kesimi

Sinirli ve çağdaş bir görünüm tercih ediyorsanız, bob kesimden daha iyi ne olabilir? Zahmetsiz bir stil ifadesi görünümüne geçin ve ön kısmında biraz daha uzun saç uzunluğu ile yüksek-düşük desende kırptığınızdan emin olun. Bu saç kesimi, stil ifadesini geliştirebilir ve büyük veya geniş yüzünüzü şık ve ince gösterebilir. Ayrıca, büyük bir çeneniz varsa, bu saç modeli de uygun olabilir! Güzel görünüme eklemek için kakülleri veya saçakları bile görünümle eşleştirebilirsiniz. Çok yönlüdür ve bu nesil tüm kadınlar için en iyi ve zamansız saç kesimi fikri olabilir.!

 • Herhangi bir yüz şeklinde kadınlar çok yönlü bob saç kesimi fikirlerini deneyebilir.
 • En iyi görünüm için bunu dalgalı veya düz saç dokusuyla deneyin.
 • 30’lu ve 40’lı yaşlardaki kadınlar, genç saç kesimi fikrinde güzel ve çarpıcı görünebilirler..

6. Karışık Katmanlar:

Büyük yüz kadın için saç modeli

Tombul yüzünüzü daha az tombul göstermenin birçok yolu vardır. Bunlardan biri saçınızı bir dizi katmanla ayarlamaktır. Saça bir dizi kısa, uzun ve orta katman eklenebilir. Bu, yüzün yuvarlak dokusunu büyütmenize ve tüm bakışları ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, tüm taraflara ve işlevlere uygun orta saçla birlikte büyük yüzler için en basit saç modelidir..

Bu şık görünecek ve göstermek istemiyorsanız tombul yüzü de gizleyecektir..

7. Orta Dalgalı Saç Modeli:

Büyük bir yüz için orta dalgalı saç

Büyük yüzler için bu saç kesimi tombul yüzler için uygundur ve yuvarlak yüzlerde çok sevimli görünür. Tüm saç eşit hacimlidir ve ona bağlı parlak bir dokunuşa sahiptir. Yan patlamalar, yeterli miktarda saç spreyi ile uygun şekilde ayarlandığında görünümü daha da çekici hale getirir. Bu, daha moda ve güzel görünmenizi sağlayan büyük yüzler için saç stillerinden biridir. O sıcak görünümü elde etmek için güzel kulak saplamaları ve küçük bir kolye ile eşleştirin.

8. Büyük Yüz İçin Bob Saç Kesimi:

Yüksek alın için saç modelleri

Normal bir bob veya omuz hizasında bir saç, şişman yüzünüzü zayıflatabilir. Yüzünüzün tombul etkisini azaltacak ve size feminen bir görünüm kazandıracak çok sayıda bob saç modeli var. Çene hattınızı ayarlayacak ve size adeta göksel bir görünüm kazandıracaktır. Bu sadece yuvarlak yüz şeklini gizlemekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel bir yaz görevi görür..

9. Büyük Yüzlü Uzun Kıvırcık Saç:

Geniş alın için saç modelleri

Bu, uzun saçlı büyük bir yüz için başka bir basit ve en iyi saç modeli. İri yüzünüzü biraz daha çekici hale getirmek için saçınızı uzun tutabilir ve kıvırcık bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu görünümü yaptıktan sonra insanlar artık yanak bölgenize bakmayacak. Bu saç oldukça uzundur ve omuz seviyesinden daha fazla uzayabilir. Saçın alt kısmı kıvırcık kalır ve hatta uygun bir renkle boyayabilirsiniz. Bu, yuvarlak yüz şeklinizi mükemmel bir şekilde kapatacak, büyük yüzler için başka bir en iyi saç modeli..

10. Süpürme Patlamaları:

Büyük kafalar için kadın saç modelleri

Büyük bir yüzünüz varsa, kesinlikle bu görünümü denemelisiniz. Burada saçın ön kısmı alnınızın tamamını ve kaşların bir kısmını kaplayacaktır. Bu görünüm için çok uzun saç gerekli değildir. Orta kalınlıkta saçlar bu görünümü elde etmek için en iyi faktör olacaktır. Büyük yüzler için bu tip saç modelleri saçınıza çarpıcı bir görünüm kazandırıyor ve bunları her özel günde spor yapabilirsiniz..

11. Yumuşak Dalgalı Saç Modeli:

Büyük yüz için saç kesimi

Büyük yüzler için bu saç kesiminin yapılması oldukça kolaydır. Yumuşak dalgalı saç modeli, şişman bir yüze sahip kadınlar için mükemmel bir arkadaş olacaktır. Hacimli saçlar bu şekilde şekillendirilebilir. Saçın ucu, bu görünümün ana cazibesi olacak muhteşem dalgalar gösterecek..

12. Yarım Kabarık:

Büyük yüz kadın için saç modeli

Bu modaya uygun görünüm, büyük yüzlü kadınlar için açık ara en iyi saç stillerinden biridir. Saç, yüz izlenimi bırakacak şekilde yüzden çekilir. Yüzün kötü açılarını gizlemek için, yüzünüzü çerçevelemenize daha fazla yardımcı olacak bir veya iki ipi çekmeniz gerekecek. Tipik olarak saçınızı serbest bırakmanızı gerektiren bazı saç stillerini deneyin. Bu şekilde yüzünüzün yanları gizlenerek oval bir şekil verilmiş olur..

13. Zarif Kabarık:

Büyük çene için saç modelleri

Kıvrımlı iri yüzlü bayanlar buklelerini ense kısmında toplayarak atkuyruğu benzeri bir yapı oluşturabilirler. Daha sonra bukleleri kıvırın ve orta derecede tutma spreyi ile saçı düzeltin. Bu, kuaförlükte çok basit bir hile olan orta uzunlukta saçlı büyük yüzler için en ilginç saç modellerinden biridir. Bu, büyük ve güçlü bir saç modeline uyması için orta uzunlukta bir saçınızın olmasını gerektirir. Bazı güzel küpeleri süsleyin. Bu saç stilinizle mükemmel gidecek.

14. Hacimli Topuz:

Büyük yüz saç kesimi modelleri

Bu hacimli topuz, şişman kadınlar için açık ara en çekici görünümlerden biridir. Yüzün yuvarlaklığını keser ve nispeten uzun görünmesini sağlar. Büyük yüzler için yapılan bu saç modelinde saçların çoğu toplanarak tüm dikkatleri üzerine çeken ve yüzünüzü açıkta kalmaktan kurtaran büyük bir topuz oluşturur. Bazı saçaklar alnınıza düşer ve şık bir şekilde oturur. Bu saç stiliyle uzun bir küpe yapmak başka bir moda ifadesidir..

15. Ayrılmanın Değiştirilmesi:

Büyük yüz kadın için saç modeli

Yıllardır popüler olan orta bölme yanak bölgesini güzelleştirir ve daha yuvarlak ve dolgun görünür. Bu büyük yüzler için büyük bir hayır. Bu nedenle, ayrılmanızı değiştirerek bir değişiklik yapılır. Tüm dikkati yanak bölgesine çekmeden, yeni bir görünüm sağlamak için farklı ayrılık desenleri deneyebilirsiniz. Bu, daha da çekici ve güzel görünmenizi sağlamak için süsleyebileceğiniz büyük yüzler için en iyi saç stillerinden biridir. Büyük yüzler için bu tür saç kesimleri, parmaklarınızı kullanarak basitçe fırçalayarak yapılır. Yan görünüm ve zikzak ayırma her zaman harika görünür ve bu stile ekstra bir cazibe katar. Hem şık hem de daha güzel göründüğünüz günlük giyim ile kombinleyebilirsiniz..

16. Şık At Kuyruğu:

Büyük yüz için saç kesimi

Uzun saçlı ve yuvarlak yüzlü kadınlar, güzel yüzlerinizi saklamak için endişelenmenize gerek yok. Şık bir at kuyruğu hepiniz için bir çözümdür. Tüm saçınızı geri çekmek yüz profilinizin gerçek şeklini gösterir. Saçınızın ön kısmına ekstra yükseklik ekleyerek yüzünüzde incelme etkisi yapabilirsiniz. Ağır küpe bu görünümle kombinlenebilir ve son derece şık ve zarif görünür. Büyük yüzler için bu at kuyruğu saç modeli, uzun saçlı kızlar için mükemmel şekilde uygundur..

17. Tousled Saç:

büyük kafa yüzü için saç kesimi

Hangi stilin sana yakıştığını bulmak için saçını denemeye değer. Bu yüzden, sadece saçınıza dokunarak denemeyi deneyin. Kadınlar için büyük bir yüz için bu saç kesimi kısa, uzun veya omuz uzunluğunda saçlarda yapılabilir. Yuvarlak yüzlerinizi inceltmek için tousling yapılır. Büyük yüzler için bu saç modeli, sadece az miktarda saç jölesi alıp parmaklarınızla saçınıza ekleyerek yapılabilir..

18. Dağınık At Kuyruğu:

büyük yüzlü kızlar için saç modelleri

Pürüzsüz ve şık atkuyruğundan yeni bir şey tercih etmek isterseniz, elbette bunun için gidebilirsiniz. Dağınık at kuyruğu, şık at kuyruğunun bir yorumudur. Büyük yüzler için bu tip saç kesimi, saçınıza derinlik ve hacim kazandırır. Ekstra eklenen hacim daha fazla dikkat çeker ve böylece yuvarlak yüzü daha az vurgular. Düzgün fırçalama olmadan dağınık stiller yapılabilir ve bu, aceleniz olduğunda kolayca yapılabilir. Dağınık midilli yeni havalı. Bu deneme yanılma stili tercih edilir, bu da sizi şık gösterir..

19. Uzun Katmanlar:

Büyük yüz için en iyi saç kesimi

Uzun saçlar, katmanlı saç kesimi ile şekillendirilebilir ve saçı basitçe açık tutar. Bu tarz, büyük bir yüzü olan herkes için değil. Uzun saçlarınız varsa ve onu düzleştirmek istiyorsanız bu stili deneyebilirsiniz. Ayrıca hacimli ve kabarık bir etki verir. Bu kesinlikle ince uzun saçlarınız için bir çözümdür. Bu saç modelinde saçlar uzun katmanlar halinde kesilir ve bu da yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlar. Yan kilitleri veya kat bukleleri tercih ediyorsanız, kesinlikle bunu tercih edebilirsiniz. Nasıl görüneceğinden emin değilseniz birkaç katmanla başlayabilir ve daha fazla kilit oluşturarak bu stili kademeli olarak geliştirebilirsiniz..

20. Chignonlar:

Büyük yüzlü kızlar için saç kesimi

Bu tarz ince yüzlü kadınlarda harika görünse de, yuvarlak ve büyük yüzlü kadınlar bu stili tercih edebilir. Büyük yüzler için bu tür saç modelleri, yuvarlak yüzlerde de harika görünüyor. Yüz hatlarınızı geliştirir ve daha güzel görünür. Hala nasıl görüneceği konusunda endişeleniyorsanız, birkaç saç telini gevşek bırakmanız önerilir. Bu, tombul yanaklarınızın daha yumuşak görünmesini sağlar..

Büyük yüzler için yukarıda bahsedilen saç modelleri fikirleri ve çeşitleriyle, yüz yapınıza ve özelliklerine mükemmel uyumu bulduğunuzu umuyoruz. Zevkinize ve kişisel tercihlerinize göre stil üzerinde çalışın ve bahse gireriz hoş ve muhteşem görünebilirsiniz. Hangisinin favoriniz olduğunu ve aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.!