Üçgen yüz şekli, bulduğunuz en yaygın yüz yapısı olmayabilir, ancak kesinlikle yüzün kendine has bir zarafet duygusu ve akıllı bir görünümü vardır. Bu tür özelliklere sahipseniz bu üçgen yüz saç modelleri size çok yakışabilir. Üçgen yüz şekline sahip pek çok kadın olmadığı için, hangi makyajın size en uygun olduğunu bulmak sizin için zor olabilir. Ama artık değil – bu saç kesimi ve saç modelleri listesi, özelliklerinizi tamamlamaya uygun olanlarla ilgilidir..

9 En İyi Üçgen Yüz Şekli Saç Kesimi Kadın:

Üçgen yüz şekilleri tipik olarak şakakta incelir, ayrıca çene çizgisinde geniştir. Bu nedenle, üst bölgenizi ve elmacık kemiklerinizi öne çıkarmak istiyorsanız, size daha uygun bir saç modeli uygulayın..

1. Uzun Saç Modeli:

üçgen yüz şekline göre saç modelleri

Bunda yumuşak dalgalı uzun saçlar üçgen yüz için en iyi saç modelini yapmak için uygundur. Bu modanın yumuşak duruşu, katmanlama sayesinde hoş bir şekilde düşen mantıksal olarak yumuşak bir görünüm sunar. Orta kısım, uzama fantezisini oluşturan iki uzun dar kısım üzerinde keskin olan yüzü üstten ayırmaya yarar. Ayrıca düz ve kıvırcık saç yüzeyine de çok uygundur..

2. Heykel Dalgaları:

Üçgen yüz için en iyi saç kesimi

Serbest, akan dalgalar, yüzün tabanındaki açıları hafifletirken, yandan süpürülmüş patlamalar alnı inceltiyor. Bunu yapmak için, şekillendirici bir ürün sürün ve ardından büyük bir çevreleyen fırça ile saçı kurutun. Saç bölümlerini dik bir şekilde büyük bir namlu demirinin etrafına sarın. Esnek tutuşlu bir bitirme spreyi ile yerleştirin. İpeksi, kabarmayan bir uç ile hacim ve nemlendirme sağlar.

3. Kısa Saç Modelleri:

üçgen yüz için kısa saç

Bu saç modeli, üçgen yüz şeklinizin karşılaştırmalı olduğu kadar adil görünmesini sağlamak için gereken her yerde saçı doğru bir şekilde yerleştirmesi açısından idealdir. Mezarın üst katmanları, saçın daha yuvarlak ve kulakların ötesinde daha dolgun olmasına izin verirken, hiçbir patlama yüzün dış hatlarını daha uzun süre ortaya çıkarmaz, farkındalığı alına ve çene çizgisinden sola hareket ettirir. Dalgaların yanı sıra patlamalardan oluşan kısa saç modelleri de çok büyük.

4. Orta Saç Modeli:

üçgen yüz şekli saç modelleri kadın

Bu saç modeli bu üçgen yüze çok yakışmış. Yüzeyin yumuşak bir şekilde düşmesine ve gerektiğinde çene hattının soluna bırakılmasına izin verilir. Çapraz bir yönü ortaya çıkarmak için, dikkat çekmek için iyi çalışan yandan süpürülmüş bir patlama. Bir zig-zag parçasının yüksekliği bu şekilde oluşturmak için çalışmalarla birlikte yüksekliği oluşturduğunu bilmelisiniz..

5. Yüz Çerçeveleme Bob:

üçgen yüzlü kızlar için saç kesimi

Bu saç modeli tam olarak çene çerçevesinin altında üçgen bir yüzle mükemmel bir şekilde bitiyor. Bu taslağın en iyi özelliği olan elmacık kemiklerini vurgular. Bu bobun küçük açısı, çeneye çok fazla dikkat çekmeden çağdaş bir his verir. Bunu yapmak için saç spreyi uygulayın, çünkü eşit artı yasaklanmış bir dağılım sağlar..

6. Omuz Boyu Çevirme:

Üçgen yüz kadınları için en iyi saç kesimi

Çene bölgesine detay eklemek için yüz çerçevesi olarak kullanılabilecek yeterli uzunluğa sahip olduğu için üçgen yüzler için mükemmel bir saç modelidir. Ayrıca, yüzün tabanına daha fazla istenen genişlikte yerleştirilen uçlardaki kapak artı yan kısım, şakakların daha az geniş görünmesini sağlar. Fırçayı yuvarlamak için saçınızı şekillendirmek için bir krem-jel kullanın.

7. İnce, Kumsal Dalgalar:

üçgen yüz şekli saç kesimi kadın

Tüylü uçlar daha kalın, yoğun saçlar yanılsaması yarattığından, bu saç modeli ince ve hafif saçlar için en uygunudur. Ekstra etki için saçınızı bol miktarda çekin, böylece buklelerinizi maşalarda fönle kurutmazsanız, boyut artırıcı bir şekillendirici jel deneyin..

8. Düşük Frekans:

üçgen yüzlü kadın için saç kesimi

Saçınızın sadece alt yarısını kıvırmak, üçgen bir yüzün en çok istediği yerde detay verecektir. Saça termal koruma spreyi sürmek gereklidir. Ütünün sıcaklığından başlayarak saçlarınızı korur, ayrıca her bukleyi gün boyu son haline getirir..

9. Arsız Peri:

Ünlü Üçgen yüz saç görünümü

Bu cesur ve üçgen yüzler için idealdir. Bu saç modeli, başın tepesine kaçınılabilir genişlik eklemekten yoksun yanakları gösterir. Başın üst kısmındaki yüzey, genel yüz şeklinin daha uzun görünmesini sağlar..