Yuvarlak yüzlü bayanlar saçlarını yuvarlak yüzlerini incelten şekilde kesip şekillendirmek isterler. Katmanlı saç modelleri saça hem uzunluk kazandıracak hem de hacimli görünmesini sağlayacaktır. Bu saç stilleri kolayca şekillendirilebilir ve bakımı yapılabilir.

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Kesimleri:

Yuvarlak yüzler için herkese uygun olmayan çok sayıda trendy katmanlı saç modeli vardır. Asla modası geçmeyecek Yuvarlak Yüzler İçin En İyi 9 Katmanlı Saç Modelini derledik. Yüz yapınızla uyumlu olanı hızlıca seçin, yaptırın ve şık, şık ama modaya uygun görünün..

1. Gevşek Yarım At Kuyruğu:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 1

Bu yaratıcı görünüm, orta ila uzun saç gerektirir. Bu, içinizde şenlikli bir his uyandıran rahat bir saç modeli. Saç ortasından ayrılır ve yanlardan kahküller çıkar. Saç kesimi yüzünüzü şekillendirmenize ve inceltmenize yardımcı olur. Orta kısmı kırpmayı veya saçınızı tamamen bırakmayı seçebilirken, saç modeli yüzünüze zarif bir görünüm kazandıracaktır..

2. Uzun Çerçeveli Katmanlı Saç Modeli:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 2

Bu görünüm, dokuda pürüzsüz olan çok uzun saçlar gerektirir. Şık, güzel saçlarınız varsa kolayca şekillendirilebilecek yaratıcı bir görünüm. Saç çok katmanlı değil. Omuzların altına bile uzanan oldukça basit bir görünüm. Yüzünüzü çok daha ince gösterecektir. Birkaç katman yüzünüzü çerçevelemek içindir.

3. Asimetrik Bob:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 3

Asimetrik bob, yuvarlak yüzler için en iyi katmanlı saç kesimlerinden biridir. Burada katmanlar kısa ve düzensizdir ve yüzünüzü tanımlayacaktır. Bu saç kesiminde saçlar fazla uğraşmadan şekillendirilir ve kaygan ve uzun yüzlü kadınlar için de uygundur. Bu bakımı kolay bir stil.

4. Yuvarlak Yüzler İçin Vintage Shaggy Saç Modeli:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 4

Bu görünümde saçlar çok iyi katmanlı ve çok şımarık görünüyor. Saç yüzün etrafında biraz dardır ve çeneyi vurgulayarak yanakları kaplar ve yüzün zayıf görünmesini sağlar. Saçı şekillendirirken düz bir demir gereklidir. Saçınızı her yıkadığınızda, görünümün devam etmesi için yerine ütülemeniz gerekecektir. Bakım için biraz zaman ve sabır gerektirse de, şık stil için her şeye değer..

5. Orta Boy Katmanlar:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 5

Bu, şimdiye kadarki en basit katmanlı saç modellerinden biridir. Saç tamamen katmanlıdır ve yüzün üzerine düşmez, daha çok yüzden kıvrılır. Çok hassas görünüyor ve yüze daha fazla anlam kazandırarak yanakları özetliyor. Bu saç modelinin bakımı kolaydır ve yıkandıktan sonra biraz hızlı fırçalama dışında stili devam ettirmek için fazla çaba gerektirmez..

6. Yandan Süpüren Patlamalar:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 6

Bu saç modeli yüzü çerçevelemek için açılar yaratacaktır. Bu saç modelinde saçın ön kısmı kaşlara kadar uzayacak ve alnı kesecektir. Saçın alt kısmı biraz kıvırcık ve sizi daha güzel gösteriyor. Bu saç modeli, yuvarlak bir yüzde alın bölgesi yüksek olanlar için idealdir. Bu saç modeli ile alnınızın açıkta kalan kısmını ve tombul yanaklarınızı kapatarak yüzünüze ince bir görünüm kazandırabilirsiniz..

7. Dalgalı Yandan Süpürülmüş Katmanlar:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 7

Yanları süpürülmüş katmanlar, yuvarlak yüzlü kadınlar için klas bir görünümdür. Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa, bu saç stilini kolayca spor yapabilirsiniz. Bu dalgalı sevişme çeşitli şekillerde şekillendirilebilir. Saçın üstten ziyade alt kısmı hacimlidir ve saçın sağlam ve kalın görünmesini sağlar. Bu görünümü elde etmek için uzun saç en iyi yan faktör olacaktır..

8. Kolay Dalgalar:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 8

Doğal kıvırcık saçlar bu şekilde şekillendirilebilir. Bu saç modeli yüzünüzü dikdörtgen gösterecek ve yanakların etrafındaki yuvarlaklığı düzeltecektir. Yanaklarınız dengeli görünüyorsa, yüzünüz de otomatik olarak ince görünecektir. Diğer katmanlı saç modelleri gibi, bu görünüm altta kalın ve hacimli, üstte pürüzsüz ve ipeksi, bu da onu yuvarlak yüzler için en çekici katmanlı saç modellerinden biri yapıyor..

9. Denizkızı Sevişmek:

Yuvarlak Yüzler İçin Katmanlı Saç Modelleri 9

Bu görünümü şekillendirmek için uzun saçlara ihtiyaç vardır. Saç doğal olarak kıvırcıksa, o zaman bu tarz gurur verici görünecektir. Bu saç modeli saçaklardan yoksundur ve yüzünüzü tamamen açık tutar. Yuvarlak yüzlerde çok sevimli görünüyor. Üst kısımda bir puf ve yanaklarınızın yanlarına düşen şık saç telleri ile bu görünüm size harika bir his veriyor..

Yuvarlak yüzlü kişilerin görünüşleri konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Yuvarlak yüzler için en şık 9 saç modeli, işleri kolaylaştırıyor. Artık yuvarlak yüzler için en iyi katmanlı saç kesimlerinin listesine sahip olduğunuza göre, gurur verici olanı seçin, yaptırın ve insanların size hayranlıkla bakmalarını izleyin. git hanımefendi git Görünümünüzü seçin ve şık görünün!