Sevdiğinize evlenme teklif etmenin en çekici yolu, kalp kesim pırlantalı bir yüzük olamaz. Aşkınızı ilk kez teklif etmek için bir pırlanta yüzük buluyorsanız, kalp şeklinde bir pırlanta yüzük kalplerinizin duygularını çok net bir şekilde gösterebilir ve sevgilinizin kalbini kazanabilir..

Bir kalp pırlanta, eşiniz için sevgi ve tutku anlamına gelir. Birleştirilmiş iki çift şekli tasarımı bir bakıma mükemmel bir kalp pırlantası yapar. Bir kalp pırlanta satın almaya gittiğinizde, mükemmel bir kalp pırlanta yüzük satın aldığınızdan haberdar olmanızı sağlayacak birkaç ipucu var mı? Pırlanta bir kalp pırlantanın 59 yüzü olduğundan ve kalbin iki yarısının tamamen aynı ve özdeş olduğundan emin olun. Küçük bir kalp çekici görünmeyeceğinden, kalp şeklindeki bir pırlanta en az 0,5 karattan fazla olmalıdır..

Bir Kez Sevilenler İçin Kalp Şekilli Pırlanta Yüzükler:

İşte nişan için en iyi kalp şeklindeki yüzük tasarımlarından oluşan bir koleksiyon.

1. Kalp Şeklinde Pırlanta Yüzük Üstü:

Kalp Pırlanta Yüzük Üst

Kalp zonklayan güzel kalp pırlanta yüzük tasarımı inanılmaz derecede romantik görünüyor. Kızların romantik bir şekilde teklif edildiğinde çok romantik buldukları için, ona parmaklarında elmas bir kalp olan bir teklif sunarsanız, herhangi bir kız sizindir..

2. Açacağı Pırlantalı Kalp Şekilli Pırlanta Yüzük:

Açacağı Pırlantalı Kalp Şekilli Pırlanta Yüzük

Çevresinde bordür taşları bulunan ve aynı zamanda kordon üzerine süslenmiş kalp şeklinde bir pırlanta yüzük, özel bir nişan ve düğün günü için harika görünüyor. Beyaz kalp pırlanta ve beyaz serme pırlanta birlikte parmaklarınızda göz kamaştırıcı bir etki yaratır.

3. Büyük Pembe Kalp Pırlanta Yüzük:

Büyük Pembe Kalp Pırlanta Yüzük

Beyaz altın renkli kalp pırlanta yüzük ve yüzük bandındaki güzel yuvarlak serme pırlanta, aşk teklifi için en iyi sanatsal tasarımı yapar. Pembe mükemmel faset kalp pırlanta yüzük aşk hayatınızın başlangıcı için harika görünecek..

4. Kalp Şekli Pembe Safir Pırlanta Yüzük:

Kalp Şekli Pembe Safir Pırlanta Yüzük

En iyi kalpli nişan yüzükleri için, pembe kalp kesim pırlanta ve çevresinde ve hatta yüzük bandında yuvarlak pırlanta ile çevrelenmiş kalın bir çizgi ile bir tasarım inanılmaz görünecektir. Nişanlar ve yıldönümleri için mükemmel herhangi bir renkte kalp pırlanta yüzük tüm büyülü aşkı getirecek.

5. Çok Renkli Kalp Pırlanta Yüzük:

Çok Renkli Kalp Pırlanta Yüzük

Gül altın yüzük bandında çok renkli kalp kesim pırlanta yüzük, fevkalade güzel hazırlanmış bir yüzük. Rose gold metalden kalp şeklinde yüzük tasarımları, altının pembemsi tonu ve pırlantanın ışıltısı ile muhteşem görünüyor..

6. Kalp Pırlanta Telkari Yüzük:

Kalp Pırlanta Telkari Yüzük

Telkari işlemeli bir yüzük bandına monte edilmiş mükemmel bir kalp şeklinde pırlanta yüzük, düğün törenleri için çarpıcı bir yüzük ritmi olacaktır. Metal arasında tek başına duran bordürsüz elmas da narin ve tasarımcı görünüyor.

7. Sarı Altın Kırmızı Kalp Pırlanta:

Sarı Altın Kırmızı Kalp Pırlanta

Kırmızı bir yakut pırlanta kesilip kalp şeklinde şekillendirildiğinde kalbinizi ellerinize getirecektir. Kalp şeklinde altın bir yüzük üzerine monte edilmiş mükemmel şekilli kalp, ona bakan birçok insanın kalbini muhteşem bir şekilde kazanacak..

8. Sevgililer Günü için Yakut Kalp Pırlanta:

Sevgililer Günü için Yakut Kalp Pırlanta

Platin veya som gümüşle süslenmiş yakut kalp şeklinde bir pırlanta yüzük, sarı altın pırlanta bir pırlantadan bile güzel bir görünüm verecektir. Kalp pırlantasının her iki tarafını da destekleyen iki yuvarlak beyaz pırlanta harika görünüyor.

9.  Doğal Mavi Safir Pırlanta Kalp Kesim Yüzük:

Doğal Mavi Safir Pırlanta Kalp Kesim Yüzük

Parlak bir sanat takısı, iki kenarlı beyaz serme yuvarlak elmas çizgisi arasında ve hatta yüzük bandında güzelce oyulmuş ve ortalanmış mavi safir kalp şeklinde bir elmas yüzük olabilir. Kalp şeklindeki pırlanta yüzükler arasında mükemmel bir tasarım.

Kalp şeklinde pırlanta yüzüklerle yapılan farklı tasarımlar bulunmaktadır. Özellikle aynı tasarım kalp yüzükleri takmak isteyen aşk çiftleri, yüzük bantlarına işlenmiş çift kalp pırlantaları tercih edebilirler. Kalp pırlantanın etrafı diğer serme pırlantalarla süslenirken aynı zamanda inanılmaz görünüyor. Kalpteki rengarenk pırlantalar da inanılmaz bir görünüme sahip. Kalp pırlantaları normalde içinde olabileceği güzel görünüm için beyaz altın veya gül altın olarak seçilir. Sarı altın, platin veya gül altından biraz daha az çekici görünebilir..