Mücevherat her zaman kadınların güzelliğini yüceltmeyi başarmıştır ve mücevher denildiğinde kadınların mücevher kutusundaki en güzel ve kırılgan bağımlılık olan yüzükler, cazibe ve ihtişamın yerini almaktadır. Bu güzel bağımlılıkta antika yüzükler günümüzde çok revaçta..

antika yüzükler

Şimdi Antika’nın anlamı nedir: “Antika, eski ya da daha önceki devirde insanlar tarafından kullanılan takılar anlamına mı geliyor? Piyasada Antika yüzüklerin farklı çeşitleri ve tasarımları mevcuttur, ancak moda anlayışımız doğru fırsat için doğru bir yüzük takma bilgimizi yansıtmaktadır..

Antik Yüzük Tasarımlarının Farklı Çeşitleri:

Burada size kesinlikle kalbinizi kazanan bazı güzel Antik Yüzük çeşitlerini gösteriyoruz:

1. Pırlanta Yüzüksüz Antik Nişan:

antika-nişan-pırlanta-yüzüğüz

Pırlanta yüzüksüz antika nişan yüzüğü fiyatlarının düşük olması ve her yaş grubuna uygun olması nedeniyle en popüler nişan yüzüğü türlerinden biridir. Yüzük elmas içermez, tipik olarak mavi bir değerli taş olan safirden yapılmıştır. Bu yüzük çok şık ve dayanıklıdır. Yeni bir şeyler giymek isteyen bayansanız ve cebinizde bunlar sizin için mükemmel bir hediye..

2. Sanat Oyma Antik Alyans:

sanat-oyma-antik-alyans

Bu güzel zanaat sanatı oyma tasarımı, doğayı seven bir gelin olduğunuzu gösteren doğaya olan sevginizi gösterir. Çiçek ve yapraklar çok zarif bir desende düzenlenmiştir. Kesinlikle her kadının beğeneceği beyaz ve sarı altından oluşur..

3. Basit Antik Altın Yüzük:

Basit Antik Altın Yüzük

Bu zarif yüzükler, Viktorya döneminin hatırasını hatırlatıyor. Güzel bir elmas kesim veya şekle sahip gül altın metalden yapılmıştır. Bu kırılgan doğası nedeniyle, çoğunlukla bir kız tarafından giyilir..

4. Antik Pırlanta Yüzük:

Antik Pırlanta Yüzük

Pırlanta, kadınların güzelliğini artıran ve ışıltılı doğasıyla her gözü cezbeden en güzel değerli taşlardan biridir. Geleneksel pençe ayarında yuvarlak kesim pırlantadan oluşan tamamen altın bir pırlanta tektaş yüzük, bu yüzükte hoş bir parıltı ve ışıltı yaratır..

5. Antik Zümrüt Yüzük:

Antik Zümrüt Yüzük

Kadın mücevherlerinde kesinlikle güzel bir hazine bağımlılığı olan doğal zümrüt yaprakları ve egzotik kelebekler ile çevrelenen doğal toprak mayınlı elmastan oluşan geçmiş dönemin Viktorya tarzından ilham alan som altından yapılmış güzel vintage yüzük.

6. Antik Alexandrite Yüzük:

Antik Alexandrite Yüzük

Bu büyüleyici vintage yüzük, alexandrite taş ve gümüş ile oluşturulmuş rusça laboratuvarından yapılmıştır. Kesinlikle herkesin kalbine dokunan harika renk değiştirme özelliklerine sahiptir. Yüzük, özel kişiniz için mükemmel bir hediye.

7. Antik Tibet Yüzüğü:

Antik Tibet Yüzük

Gümüş kaplama ve eski zamanların hatırasını hatırlatan pirinç bir yüzükle hazırlanmış bu eşsiz tasarım eski Tibet yüzüğü. Ayarlanabilir yapısı sayesinde herkes tarafından giyilebilir, bu şık yüzüğü Hint-Batı kıyafetinizle taktığınızda daha büyüleyici görünüyorsunuz..

8. Telkari Antik Altın Yüzük:

Telkari Antik Altın Yüzük

Sarı altından yapılmış bu vintage tarzı telkari yüzük. Yüzük, nişanınızda veya başka herhangi bir işlevde taktığınızda parmağınızda etkileyici bir varlık gösterecektir. Kullanışlı ve zarif görünüm, yüzüğü modaya uygun kadın ve kız grubu arasında popüler hale getiriyor..

9. Antik Çiçek İnci Yüzük:

Antik Çiçek İnci Yüzük

Büyüleyici incilere sahip harika Viktorya tarzı yüzük, bunları sarees ve şalvar elbisenizle eşleştirdiğinizde kesinlikle parmağınızın güzelliğini arttırır. Bir yüzüğün zarif görünümünü oluşturan 11 tatlı su beyaz inci ile abalone deniz kabuğu ile güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Her taşın çevresinde bulunan bir mil tanesi ile antika görünüyor

Bu antika küpenin en güzel özelliklerinden biri size her zaman zarif ve muhteşem bir görünüm kazandırmasıdır. Şüphesiz ki kadın takılarının en değerli ve kırılgan süslerinden biridir. Güzel tasarımı her kalbe dokunur ve hayatınıza güzellik ve mutluluk katar..