Modern çift, alyans ve nişan yüzüklerini birlikte seçiyor. Tarzları ve zevkleri eşleşmeli. Elmas genellikle gerçek aşkı bağlamak için seçilir. Pırlantanın parlaklığının asla kaybolmadığı söylenir. Sonsuza kadar gerçek aşkı işaretlemek için en iyi seçimdir.

Zarif seçeneklerden göz alıcı seçeneklere kadar seçim yapabilirsiniz. Çiftler, mükemmel yüzüğü bulmak için uzun bir arayıştan sonra onları seçerler. Birçok seçenek var. Onlara barışçıl bir şekilde bakmalı ve sonra biraz pahalı olduğu için seçmelisiniz..

Nişan veya Düğün için Çift Pırlanta Yüzük:

İşte seçebileceğiniz birkaç pırlanta yüzük çeşidi.

1. Gelin Çift Pırlanta Yüzük:

Gelin Çift Pırlanta Yüzük

Gelin çifti pırlanta yüzükler, düğün veya nişan işaretlemek için seçilen eşleştirilmiş pırlanta yüzüklerdir. Çiftler, onları seçmeye gittiklerinde özel bir bağ kurarlar. Bu yüzükler genellikle daha büyük pırlantalara sahiptir ve özel günlerin işareti olduğu için daha parlaktır..

2. Sonsuzluk Çift Pırlanta Yüzük:

Sonsuzluk Çift Pırlanta Yüzük

Sonsuzluk hiç bitmeyen demektir. Bu evli çiftler için özel bir işarettir. Birbirlerine olan aşklarının asla bitmediğini gösterir. Bu nedenle halkalarda kullanılır. Bu tarz, yıldönümü gibi özel günleri işaretlemek için kullanılır..

3. Platin Bantlar Çift Pırlanta Yüzük:

Platin Bantlar Çift Pırlanta Yüzük

Platin’in asla eskimeme özelliği vardır. Gümüş gibi görünüyor. En pahalı metaldir. Çiftler yüzüklerini yapmak için kullanırlar. Bantlar daha çok platin olarak kabul edilir. Günlük amaç için giyilirler. Normalde tek elmas vardır.

4. Geleneksel Çift Pırlanta Yüzük:

Geleneksel Çift Pırlanta Yüzük

Geleneksel çift pırlanta yüzükler, prens ve prensesler tarafından giyilen yüzüklerdir. Bu tarz daha uzun kemer ve derin ayarlara sahiptir. Birçok elmasları var. Merkezde kocaman bir elmas var. Normalde özel günlerde takarsınız çünkü pırlantaların ağırlığından dolayı biraz ağırdır..

5. Söz Çift Pırlanta Yüzük:

Söz Çift Pırlanta Yüzük

Normalde erkekler ve kadınlar birbirlerine bir şey vaat ettiklerinde yüzük değiştirirler. Sonsuza kadar birlikte kalmak, asla aldatmamak ya da başka bir şey gibi olabilir. Bu özel tip. Çok fazla bling yok.

6. Beyaz ve Pembe Altın Çift Pırlanta Yüzük:

Beyaz ve Pembe Altın Çift Pırlanta Yüzük

Beyaz ve pembe altın yeni pembe altındır. Bu güzel bir pembe. Özellikle çiftler için yüzük yapımında kullanıldığında daha güzel bir görünüm sağlar. Genellikle yüzüklerde pırlanta ile birleştirilirler. Çift setinde kız yüzüğünde daha çok pembe, erkek yüzüğünde daha çok beyaz olacak.

7. Oyulmuş Çift Pırlanta Yüzük:

Oyulmuş Çift Pırlanta Yüzük

Yüzüğün üzerine isim, adak ve tarih yazmada yeni bir akım başladı. Yazmak için daha fazla alan için çoğunlukla grup tarzıdır. Oyulmuş çift pırlanta yüzük modaya uygun bir stildir. İşe giderken giyebilirsin. Çoğunlukla tek elmas var.

8. 3 Pırlanta Set Çift Yüzük:

3 Pırlanta Set Çift Yüzük

Pırlanta çift yüzük, birçok kişiye tek pırlanta ile gelir. Ancak en çok tercih edilen model 3 pırlanta takımıdır. Bu klas bir seçim. Günlük kullanım için mükemmeldirler. Ancak ipek ve şifonunuza dikkat etmelisiniz, çünkü ayar bir iplik çekebilir..

9. Yan Vurgulu Çift Pırlanta Yüzük:

Yan Vurgulu Çift Pırlanta Yüzük

Yan vurgulu çift pırlanta yüzüklerde tasarım kemerleri bulunur. Gerçekten şık ve çok pahalı görünüyor. Minik elmaslarla ağrılar tasarlamışlar. Şık akşam gezileri için giyilebilir. Onlar muhteşem ve parlak.

Çift pırlanta yüzük, eşinize “Seni seviyorum” demenin en iyi yoludur. Yıldönümünüz, herhangi bir kutlama, nişan veya büyük bir düğün olsun, bu yüzükleri birbirinize hediye edebilirsiniz. İnanılmaz derecede iyi görünüyorlar. Gerçekten birbirinizi ne kadar sevdiğinizi gösterir.