Herhangi bir şekil, boyut ve renkteki pırlantalar, mücevher tasarımı için her zaman çekici olmuştur. Süslendiğinde sadeleştirilmiş kişiliğinize yeni bir tanım verir. Genel olarak pırlantanın birçok anlamı vardır ancak bir bütün olarak pırlantanın ana sembolizmi aşk, zenginlik ve gerçektir. Diğer tüm taşlar arasında en değerli taş olduğu için Mücevherlerin Kralı olarak adlandırılır..

güzel elmas yüzükler-dünyadaki-ve-önemleri

Takılar arasında yüzüğün ayrı bir önemi vardır. Ve yüzük güzel pırlantalarla süslenirse yüzüğün değeri artar. Herhangi bir alyans, nişan yüzüğü ve hatta küçük bir pırlanta ile süslenmiş basit bir yüzük bile diğerlerinden daha çekici görünüyor..

Kadınlar ve Erkekler için 25 Popüler ve En Yeni Gerçek Pırlanta Yüzük:

Anlamları ve resimleri olan bazı küçük ve büyük Gerçek pırlanta yüzük tasarımlarına bir göz atalım.

1. Kızlar için Örgülü Tasarım Pırlanta Yüzük:

Kızlar için Örgülü Tasarım Pırlanta Yüzük

Şık bir şey mi arıyorsunuz! Bir saç stilinden ilham alan tasarımla bir pırlanta yüzük tasarımı deneyin. Altın ve pırlantadan yapılmış örgü tasarım yüzük, özellikle lehengalarda etnik giyimde sadelikle şık bir görünüm kazandırıyor. Güzel tasarım minik CZ elmaslarla süslenmiştir. Tasarım basitçe gerçeği, gücü ve yönü ifade eder..

2. Beyaz Altın Safir Pırlanta Yüzük:

Beyaz Altın Safir Pırlanta Yüzük

Eşsiz ve cennet gibi bir görünüm için elmaslarla birlikte bir değerli taş takmak istersiniz. Safir taş, minik ışıltılı pırlantalar ve beyaz altın içeren bir tasarımı deneyin. Orta boy bir safir, çiçek tasarımı görünümü veren minik elmaslarla çevrilidir. Tasarım, telif, bilgelik, inanç, umut ve iyi şansı simgeliyor. Günlük giyimde ve düzenli kullanımda hassas bir görünüm sağlar..

3. Pırlanta Yüzük Yaprak Tasarımı:

Pırlanta Yüzük Yaprak Tasarımı

Doğadan ilham alan tasarım, yapraklardan oluşan tasarımdır. Yüzük altın ve yaprak tasarımı ile yapılmıştır. Elmaslar, şekli tanımlamak için yaprakların kenarlarına çivilenmiştir. Yaprakların arasına yapılan altın çizgiler narin bir görünüm verir. Tasarım doğurganlığı, büyümeyi ve saflığı temsil eder. Herhangi bir kıyafet üzerinde özel tasarım elbiseler üzerinde çarpıcı bir görünüm verir..

4. Kadınlar için Lotus Nişan Pırlanta Yüzük:

Kadınlar için Lotus Nişan Pırlanta Yüzük

Lotus tasarımlı kadınlar için harika bir pırlanta yüzük, herhangi bir kadının zil parmağında harika görünüyor. Altın yüzüğe karşıt iki lotus şekli verilmiştir. Elmaslar, nilüferin orta ve orta taç yaprağı arasına sabitlenmiştir. Tasarım doğurganlığı,  büyümeyi, iyileştirici gücü ve gerçeği ifade eder. Herhangi bir dini işlevde veya nişan işlevlerinde çarpıcı görünüyor.

5. Düğün için Erkek Pırlanta Yüzük:

Düğün için Erkek Pırlanta Yüzük

Sadece kızların değil, erkeklerin de elmas yüzüklere sahip olma fantezisi var. Pırlanta yüzük tasarımının böyle bir tasarımı altınla yapılmıştır. Kalın bir yüzük daha sonra beyaz ve kahverengimsi renkte birkaç küçük elmasla süslenir. Yüzük, takım elbise ve etnik giyim üzerine şık ve zengin bir görünüm kazandırıyor. Damat için mükemmel bir düğün hediyesi olabilir.

6. Gelin İçin Şarap Dalı Yüzük Tasarımı:

Gelin İçin Şarap Dalı Yüzük Tasarımı

Özel günler için tasarımcı bir şeyler giymek ya da sevgilinize bir tasarım yüzüğü hediye etmek istiyorsunuz! Altından yapılmış ve şarap dalları ile tasarlanmış bir yüzüğü deneyin. Yaprakların tasarımına çekiciliğini artırmak için çivili bir elmas görünümü verilmiştir. Yüzük, gündelik kullanım için bile harika bir görünüm verir. Tasarım, telif, ilerleme, kadınlık ve doğurganlığı simgeliyor. Yüzük düğünlerde çarpıcı bir hediye olabilir.

7. Nişan için Üç Pırlanta Yüzük:

Nişan için Üç Pırlanta Yüzük

Kendine özgü önemi olan sade ama bir o kadar da zarif bir tasarım, üç pırlantalı olanıdır. Pırlanta nişan yüzüklerinin tasarımı sherwani ve kurta üzerinde oldukça harika görünüyor. Yüzük pembe altından yapılmıştır ve üç pırlanta ile süslenmiştir. Tasarım geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek teorisini temsil eder. Aynı zamanda, herhangi birinin hayatındaki üç ana ilişkiyi, aşk, dostluk ve sadakati sembolize eder..

8. Erkekler ve Kadınlar için Pembe ve Beyaz Pırlanta Yüzük:

Erkekler ve Kadınlar için Pembe ve Beyaz Pırlanta Yüzük

Gujarat’ta Kaido olarak da bilinen yüzük hem erkekler hem de kadınlar tarafından takılabilir. Tasarım, beyaz altın bir yüzükle süslenmiş beyaz ve pembe elmas taşlarla yapılmıştır. Yüzük, kraliyet görünümü veren düğünlerde cömert görünüyor. Tasarım kraliyet, zenginlik, cazibe, barış ve sükuneti simgeliyor. Kadınlar tarafından lehengas ve ağır sarelerde ve erkekler tarafından kurta veya sherwani’de yüksek oranda taşınır..

9. Etnik Gözyaşı Tasarımı Yüzük Pırlanta:

Etnik Gözyaşı Tasarım Yüzük Pırlanta

Etnik tasarımlar her zaman devam etmek için sevimli olmuştur. Etnik bir görünüm verildiğinde halka tasarımı şık bir görünüm verir. Kahverengimsi renkte ve damla şeklinde bir yüzük pırlanta, çevresinde birkaç küçük pırlanta bulunan beyaz altın bir yüzüğün içine sabitlenmiştir. Batılı gelinler tarafından, oğlanın ailesinden evlilik ritüelinin bir parçası olan düğün hediyesi olarak yaygın olarak giyilir..

10. Nişanlı Erkekler için Basit Pırlanta Yüzük:

Nişanlı Erkekler İçin Basit Pırlanta Yüzük

Kocanız için basit ama şehvetli bir hediyeye sahip olmak istiyorsunuz! Pırlanta nişan yüzüğünün cesur ve zarif tasarımına bir göz atın. Yüzük altın a ile yapılmıştır ve sabit bir aralıkta elmasla süslenmiştir. Tasarım, kullanıcıya basitleştirilmiş bir kişilik kazandırır. Yüzük parmağına takıldığında korumayı, derin sevgiyi, duygusallığı, çekiciliği ve liderliği temsil eder..

11. Taç Tasarımlı Yüzük Pırlanta:

Taç Tasarımlı Yüzük Pırlanta

Meleğinize, onun kalbinizin prensesi olduğu mesajını verecek bir hediye vermek ister misiniz? İşte ona duygularınızı ve mesajınızı paylaşacak bir pırlanta yüzük tasarımı. Platin yüzük, elmaslarla süslenmiş bir taç tasarımına sahiptir. Yüzük ayrıca duygusallığına katkıda bulunmak için bir kalp tasarımına sahiptir. Herhangi bir kıyafet üzerinde narin ve modaya uygun görünüyor.

12. Kadınlar için Nişan Pırlanta Yüzük Tasarımı:

Kadınlar için Nişan Pırlanta Yüzük Tasarımı

Bir Betrothal pırlanta yüzük yardımıyla sakar ama zarif bir görünüm elde edilebilir. Yüzük platin veya beyaz altından yapılmıştır ve orta büyüklükte kristal beyaz bir elmas taşla süslenmiştir, etrafı ise cömert bir tasarım veren minik elmaslarla çevrilidir. Özel tasarım elbiseler ve palazzo herhangi bir kıyafet üzerinde harika görünen klasik bir tasarımdır..

13. Siyah Beyaz Pırlanta Yüzükler:

Siyah Beyaz Pırlanta Yüzük

Siyah pırlanta birkaç kültürde negatif veya ölüm sembolü olarak kabul edilir ve bu nedenle alyans olarak kabul edilmez. Ancak bazı kastlar onu yeni çiftler için güçlü bir sevgi bağını simgelediği için yeni çift için şehvetli bir hediye olarak kabul ediyor. Siyah beyaz pırlanta alyanslar platin ve siyah beyaz minik pırlantalardan yapılmıştır. Ortadaki pırlanta orta büyüklükte bir siyah pırlantadır. Aynı zamanda sevgiyi, tutkuyu, gücü ve iyi talihi sembolize eder..

14. Altın Sonsuz Pırlanta Yüzük:

Altın Sonsuz Pırlanta Yüzük

Fonksiyonel ve düzenli olarak taşınacak basit ama modaya uygun bir yüzük tasarımı isteyin! Sonsuzluğun sembolünü oluşturan bir tasarım seçiminiz için en iyisidir. Altın yüzük, zarif bir görünüm vermek için platin veya gül altından da yapılabilir. Yüzük tasarımı, eğri üzerinde minik berrak elmaslarla süslenmiştir. Yüzük tasarımı sonsuz sevgiyi, tutkuyu, güçlenmeyi ve sonsuzluğu temsil eder. Özel biri için en basit hediye.

15. Üçgen Büyük Pırlanta Yüzük:

Üçgen Büyük Pırlanta Yüzük

Üçgen şekilli bir pırlanta yüzük, küçük işlevler veya partiler için ve hatta düzenli kullanım için parmaklarda harika görünüyor. Kadınlar için pırlanta yüzük platin veya beyaz altından yapılmıştır ve elmasla süslenmiş üçgen şeklinde bir çekicilik verilmiştir. Şık yüzük, sevgi, dostluk ve sadakat üçlüsünü temsil ediyor. Aynı zamanda inancı, sevgiyi, sadakati ve duygusallığı sembolize eder..

16. Güzel Kıvrımlı Pırlanta Yüzük ve Anlamları:

Güzel Kıvrımlı Pırlanta Yüzük ve Anlamları

Etnik kombinlerle trend bir görünüme sahip olmak ister misiniz? Bir düğüm oluşturan birkaç kıvrımlı çizgiye sahip bir yüzük elmas tasarımı, çarpıcı ve cesur bir görünüm verir. Gül altından yapılan yüzük, fındık güzelliğine eklemek için kristal beyaz elmaslarla süslenmiştir. Yüzük, liderliği, hırsı ve karar verme gücünü temsil eden ilk parmağa takıldığında ayrı bir öneme sahiptir..

17. Kızlar için Kuş Pırlanta Yüzük:

Kızlar için Kuş Pırlanta Yüzük

Güzel bir kuş tasarımına sahip bir yüzük tasarımı, bir pırlanta ile kombinlendiğinde harika görünüyor. Pırlanta ve altın yüzük, aslında aşkı simgeleyen bir güvercin kuşunun tasarımına sahiptir. Yüzük her kıyafete uyar. Sevgililer gününde özel kız arkadaşınıza sevimli bir hediye olabilir. Yüzüğün ana sembolizmi aşk, tutku, yaşam ve romantizmdir..

18. Dini Pırlanta Yüzük Adı:

Dini Pırlanta Yüzük Adı

Tanrı’ya ve maneviyata olan bağlılığı gösteren dindar bir yüzük, dini işlevler ve ayrıca düzenli kullanım için harika görünüyor. Altın yüzüğe İsa’nın adı verilir ve ona incelikli bir görünüm veren küçük ama parlak bir elmas takılır. Yüzük, önemsediğiniz veya koruduğunuz birine hoş bir hediye olabilir. Aşkı, inancı, umudu ve iyi şansı sembolize eder..

19. Tavuskuşu Pırlanta Yüzük Tasarımı:

Tavuskuşu Pırlanta Yüzük Tasarımı

Mücevher tavus kuşu tasarımında tasarlandığında kendine özgü bir çekiciliği vardır. Aynı şekilde bir yüzüğe tavus kuşu deseni verildiğinde de çeşitli renkler verir. Platin halkaya, renkli bir doku vermek için mavi renkli elmaslarla süslenmiş bir tavus kuşu tasarımı verilmiştir. Yüzük elbise ve sarilere en çok yakışan yüzük. Bu tür yüzükler mutluluğu, saflığı, kadınlığı, aşkı vb. temsil eder..

20. Gül Altın Üç Kelebek Pırlanta Yüzük:

Pembe Altın Üç Kelebek Pırlanta Yüzük

Kelebek tasarımı her yaştan kızlar için her zaman çekici olmuştur. Pembe altın ve pırlantalarla yapılan kadınlar için hoş bir pırlanta yüzük, kullanıcıya muhteşem ve korkak bir görünüm kazandırır. Üç kelebek tasarımına, onu renkli kılan farklı renkli elmaslar verilmiştir. Yüzük, gündelik kıyafetlerde yaygın olarak taşınır. Tasarım telif, zenginlik, sağlık ve özgürlüğü simgeliyor.

21. Yay Pırlanta Yüzük:

Yay Pırlanta Yüzük

Çeşitleri arasında sevimli ve narin bir yüzük tasarımı, fiyonklu tasarımdır. Siyah pırlanta yüzük platin veya som gümüşten yapılmıştır ve fiyonk şeklini oluşturan beyaz ve siyah CZ pırlantalarla süslenmiştir. Büyüleyici ve rahat bir görünüm vermek için gündelik kıyafetler ve partilerde veya ofislerde yaygın olarak kullanılan bir tasarım. Tasarım kadınlığı, aşkı ve sevgiyi temsil eder.

22. Evli Kadınlar İçin Burunlu Pırlanta Yüzükler:

Evli Kadınlar İçin Burunlu Pırlanta Yüzük

Hindu düğünlerinde ayak yüzüklerinin ayrı bir önemi vardır. Ve yüzükler pırlantalarla süslendiğinde akılda kalıcı bir görünüm veriyor. Burun halkası, geline büyüleyici ve göz alıcı bir görünüm vermek için siyah ve beyaz üzerine minik berrak elmaslarla süslenmiştir. Yüzük, aşk, cazibe, özen, tutku ve duygusallık gibi duyguları ifade eder..

23. Son Döngü Pırlanta Yüzük:

Son Döngü Pırlanta Yüzük

Modaya uygun bir şeyler giymek istiyorum! Pırlanta yüzük tasarımı arasında en yeni ve en yeni tasarımlar ilmekli pırlanta yüzük tasarımıdır. Altın yüzük kristal beyaz renkli pırlantalarla süslenmiştir. Çeşitli kıvrımlara sahip tasarım, şaşırtıcı ve cesur bir görünüm sağlar. Tüm süslü ve modaya uygun kıyafetler arasında uygundur. Tasarım yeniden doğuşu, doğurganlığı, ahlaksızlığı, kutsallığı ve kadınlığı temsil eder..

24. Gençler için Yunus Desenli Pırlanta Yüzükler:

Gençler için Yunus Desenli Pırlanta Yüzükler

Gençlerin kızları arasında popüler hale gelen bir elmas yüzük tasarımı, bir yunus tasarımıyla aynıdır. Platin ve gümüşten yapılmış gümüş bir yüzük, beyaz bir elmas tutan yunus tasarımına sahiptir. Herhangi bir kıyafet üzerinde kullanıcı olmak için basitleştirilmiş bir kişilik verir. Yeniden doğuşu ve yenilenmeyi sembolize eder. Yüzük parmağına takıldığında da uğur getirir. Arkadaşlıkta en güzel hediyedir.

25. Altın Kaplumbağa Pırlanta Yüzük:

Altın Kaplumbağa Pırlanta Yüzük

Kaplumbağanın sevgi ve iyi şansın sembolü olduğu söylenir. İşaret parmağına kaplumbağa desenli pırlanta yüzük tasarımları takılır. Tasarım, elmaslarla süslenmiş bir kaplumbağa taşıyan altından yapılmıştır. Tasarım düzenli kullanım için giyilir. Sevgiyi, iyi şansı, yaratılışı ve bilgeliği sembolize eder. Evlilik, dini törenler, küçük durumlar vb. gibi özel durumlarda birine hediye edildiğinde yüzük.

Elmasın sonsuza kadar olduğu söylenir. Herhangi bir tasarımdaki pırlanta yüzükler harika ve çekici görünüyor. Yeni evlilere ve ayrıca baby shower için özel bir hediyedir. En değerli taştır. Pırlantalarla tasarlanan takılar asil bir görünüm kazandırıyor. Gelin takıları, geline yeni bir çekicilik kazandırmak için her zaman elmaslarla süslenmiştir. Pırlanta alyans, derin bir aşkla kırılmaz bir ilişki için gelin ve damadın bağlılık rolünü oynuyor..