Opal takılar, takabileceğiniz egzotik ve göz alıcı takılardan biridir. Opaller, bir silika değerli taşı içinde büyülenen gökkuşağının renkleriyle parlıyor. İçsel renk oyunu ve büyüleyici parıltılar, gözlerinizi güzel görünümünden ayırmayı zorlaştırıyor. Giderek daha fazla nişan çifti artık opal yüzükleri arıyor. Opal, gelecek yıllar için yeni renkler ve desenler ortaya çıkararak sizi şaşırtmaktan asla vazgeçmeyecek. Dünyadaki en çok dönüştürülmüş değerli taşlardan biridir ve Ekim ayının doğum taşıdır..

Opal Taşlı Yüzük Çeşitleri:

Bu makale, çeşitli tasarımlarla doğru özel opal yüzüklerinizi seçmenize yardımcı olacaktır..

1. Altın Opal Yüzük:

Altın Opal Yüzük

Renkler, harika desenler ve teşhir açısından Opal yüzükler geçmişte ünlü olarak kabul edildi. Opal yüzüklerdeki zarif tasarımlar, insanların mücevherde mükemmel seçim yapma arzusunu vurgular. Düğün hediyesi ve aşk yüzükleri gibi opal yüzükler de eşsiz görünümü ile sevilir ve beğenilir. İçinde opal taşlı küçük bir yüzük parmağınıza parlak bir görünüm verebilir..

2. Eşsiz Ay Opal Yüzük:

Eşsiz Ay Opal Yüzük

Hem erkekler hem de kadınlar için çeşitli opal yüzük tasarımları mevcuttur. Bu eşsiz ay opal yüzükleri parmaklarınıza parlaklık ve ışıltı katar. Yüzüğün ortasına küçük bir taş yerleştirilmiş ve narin yüzüğün açık ayarında dövülmüş hilal çerçeveli, bu yüzük normal kullanımınız için mükemmel bir yüzük. Opal yüzükler pırlantalardan çok daha yumuşaktır, ancak bu yüzden nişan yüzükleri için seçim yapabilirler.

3. Hayat Ağacı Yüzüğü:

Hayat Ağacı Yüzük

Bu hayat ağacı yüzükleri gümüş ile tasarlanmış olup 3 ½ yüzeye sahiptir ve üzerine çok hafif bir düşüş vardır ve çok kaliteli içerir. Bu hayat ağacı yüzüğünü almak, kullanıcıya çekici bir görünüm kazandırır. Bu yüzük ayrıca granat, turkuaz ve ametist gibi diğer taşlarda da mevcuttur. Günlük kullanım için mükemmel bir aksesuar olabilir.

4. Dal ve Yaprak Nişan Yüzüğü:

Dal ve Yaprak Nişan Yüzüğü

Pırlanta yüzükle ilişkilendirilen opal, göz alıcı ve kaliteli bir görünüm verecektir. Dal ve yaprak alyans seti, 18 ayar iki tonda el yapımı ve ham metal ile tasarlanmıştır. Yüzüğün kordonu siyah rodyum ile kaplanmıştır ve modaya uygun bir görünüm sunar.

5. Siyah opal Yüzük:

Siyah opal Yüzük

Piyasada siyah opal, beyaz ve mavi, pembe vb. opal yüzük çeşitleri vardır. Siyah opal yüzükler, siyah ve altın benekli yeşilimsi bir opal türüdür. Bu, pürüzsüz ve kesilmiş cabochon ile yuvarlanabilir. Erkekler için sayısız opal yüzük tasarımları sunulmaktadır. Beyaz taşlarla tasarlanmış siyah opal yüzük, geleneksel görünümü kazandıracak..

6. Pembe Opal Yüzük:

Pembe Opal Yüzük

Pembe opal daha yumuşak bir frekansta titreşir ve duygusal beden üzerindeki rahatlatıcı ve rahatlatıcı etkiyi artırır. Bu pembe opal yüzük, çok hassas insanlar için çok uygundur. Yüzüğün ortası pembe opal taşı içerir ve bant som gümüş kalın malzemeden yapılmıştır.

7. Opal Yaprak Yüzük:

Opal Yaprak Yüzük

Bu opal yaprak yüzük, diğerlerinden daha popüler hale geldi ve bu opal yaprak yüzük, ışıltılı bir opal taşa sahip. Parmağınız için rahat olabilir ve güzel görünebilir. Kullanıcının sade ve zarif bir görünümünü verecektir. Bu yüzüğü her türlü kıyafetle takabilirsiniz..

8. Yıldönümü Opal Yüzük:

Yıldönümü Opal Yüzük

Mavi opal yüzükler nispeten nadirdir ve diğer yüzük tasarımlarından daha çekici bir görünüm veren çok yarı saydam taşlardır. Bu yıldönümü opal yüzük, çok sayıda neon mavi, turuncu ve yeşil benek ile harika renkler sergiliyor. Bu, bir düğün için geleneksel bir alyans veya yıldönümü yüzüğüne güzel bir alternatiftir..

9. Sonsuzluk Sembollü Opal Yüzük:

Sonsuzluk Sembollü Opal Yüzük

Beyaz opal halkalar daha popüler olanıdır. Diğer yüzükleri karşılaştırırken, takan kişilere düzgün ve mükemmel bir görünüm kazandırır. Bu el yapımı yüzük, sonsuzluk düğümünü vurgulayarak tasarlanmış ve 4 mm opal ile yapılmıştır. Sizi sonsuz mutlu edecek bu yüzüğü en yakın arkadaşınıza veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz..

Opaller sansasyonel mücevherler yapar. Opalin ağırlığı da önemlidir. Bir yüzük için iyi boyutta bir opal, bir ile üç karat arasında olacaktır. Doğal olarak, güzel olan küçük boyutlu taşlar var. Efsanevi bir antika hissi veren şaşırtıcı derecede güzel ve tamamen benzersiz bir nişan yüzüğü arıyorsanız ve bir opal yüzük sizin için mükemmel olabilir..