Dolu yüzük parmağınızın tamamını kaplayan yüzüklerdir; tırnak ucundan parmağın son kısmına kadar başlarlar. Her ikisi de altın, gümüş olarak mevcuttur. Bunlar bugünlerde daha moda oldukları için hem erkekler hem de kadınlar için mevcuttur..

Altın, Gümüş ve Pırlanta Formatında Farklı Tam Parmak Yüzük Tasarımları:

İşte kendiniz için alabileceğiniz en iyi 9 tam yüzük tasarımı,

1. Yaprak Tam Parmak Yüzük:

Yaprak Tam Parmak Yüzük

Bu bir yaprak tam parmak tasarımıdır, alttan üste bir yaprak oymacılığına sahip bir yaprak şekline sahiptir, elmastan yapılmıştır, yaprağın şekline benzer bir şekle sahiptir, yaprağın oyulması için elmaslara sahiptir, bu yüzden bir tam parmak pırlanta yüzük.

2. Altın Tam Parmak Yüzük:

Altın Tam Parmak Yüzük

Bu tam parmak altın yüzük tasarımları, üzerinde yapılmış bir çiçek veya bir mandala tasarımı gibi, üzerinde yapılmış farklı şekil veya tasarımlara sahip tamamen altından yapılmış türdür, ayrıca daha fazla görünmesini sağlamak için bazı elmaslar yapıştırılabilir. çekici.

3. Spiral Tam Yüzük:

Spiral Tam Yüzük

En popüler tam parmak yüzüklerden biri, spiral şeklinde yapılmış spiral yüzüktür, yukarıdan başlayıp yuvarlak ve aşağı doğru yuvarlanır, çevresinde ince bir altın tabakası, ayrıca etrafında küçük bir altın damlası bulunur..

4. Siyah Tam Yüzük:

Siyah Tam Yüzük

İşte tam yüzükte harika bir tasarım, tamamen siyah malzemeden yapılmış siyah tam parmak yüzük. Bu altından yapılmayan yapaydır, ancak parlak bir şekilde parıldayan bazı elmaslara sahiptir..

5. Çapraz Tam Yüzük:

Çapraz Tam Yüzük

Bu yüzük moda olduğu ve kadınlar tarafından giyildiği için oldukça popüler, tasarımı çapraz, pırlanta ve altından yapılmış, tırnaktan dibe doğru uzanıyor. Bu, tasarımı nedeniyle esas olarak kadınlar için tam parmak yüzükleridir..

6. Gümüş Tam Parmak Yüzük:

Gümüş Tam Parmak Yüzük

Gümüş dolgulu yüzükler tamamen gümüş malzemeden yapılmıştır; küçük bir tasarımla yapılmış gümüş oymaya sahiptir, parmağın tamamını kaplar, ayrıca daha çekici görünmesi için üzerine birkaç inci takılabilir..

7. Çiçek Tam Parmak Yüzük:

Çiçek Tam Parmak Yüzük

Bu, yüzüğün üzerinde bir tasarım olarak bazı çiçeklerin bulunduğu benzersiz bir konsepttir, bu daha çok tam parmak gümüş yüzük olarak bilinir, çünkü aynı zamanda gümüş malzemeden de yapılabilir ve ona bağlı küçük bir zincire sahiptir..

8. İnce Oyma Tam Parmak Yüzük:

İnce Oyma Tam Parmak Yüzük

Erkekler için ince oyma tam parmak yüzükler, genellikle yüzük takmadıkları için erkekler için yapılmış benzersiz bir konsepttir ancak bu yüzük erkekler için tasarlanmıştır, ince bir oymaya sahiptir, genellikle dağınıktır, ancak çekici görünür.

9. Çift Yüzük:

Çift Yüzük

Tam parmak yüzük, yan tarafında kendisine bağlı bir yüzük bulunan altın tasarım, onu çift yüzük yapan, bir yüzük tam parmak tasarımlı ve diğeri küçük olan özellikle dolu olmayan yan yüzük parmak.

Piyasada çok sayıda tam parmak tasarımı var, bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz, parmağınızın çekici görünmesini sağlamak için, ayrıca bu özelleştirilmiş, daha da çekici olanı alabilirsiniz, bu yüzükler modada yenidir ve hemen hemen herkes üzerinde iyi görünür..