Bir kızın hayatındaki en önemli günlerden biri, ona evlenme teklif edildiği gündür. Nişan, bir kız ve bir erkek arasındaki bağı mühürler. Bir erkek ya da erkek, bu çok özel günde bir kıza teklif etmek için her zaman en güzel yüzüğü arayacaktır. Nişan yüzükleri, bir erkeğin satın alacağı açık ara en önemli takıdır ve bu da çok korkutucu olabilir..

Tasarımcılara Göre En İyi Nişan Yüzükleri:

Kızlar için tasarımcı nişan yüzüklerinin güzel tasarımlarını aşağıda listeledik.

1. Tasarımcıdan Tektaş Pırlanta Alyans:

Tasarımcıdan Tektaş Pırlanta Tektaş Alyans

Bunlar en değerli tasarımcı pırlanta nişan yüzükleridir, yüzüğün ortasında büyük bir tek taş pırlanta içerirler. Her solitaire’in karat değeri yüksektir ve bu nedenle çok değerli ve pahalıdır. Bunlar benzersiz bir şekilde hazırlanmış ve tamamen asil bir görünüm vermek için normalde platin olarak ayarlanmıştır..

2. Tasarımcı Altın Nişan Yüzüğü:

Tasarımcı Altın Nişan Yüzüğü

Bir metal olarak altın, her zaman kitlelerden daha fazla çekici olmuştur. Yüksek değeri ve kullanımı çoğu insanın altın takıları tercih etmesini sağlar. Bu nedenle altın alyanslar, şık ve zarif göründükleri için en çok arananlardır. Karmaşık tasarımlarla yapılan bu altın nişan yüzükleri, elmas, zümrüt, yakut, inci gibi diğer değerli taşlarla tamamlanabilir..

3. Tasarımcı Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

Tasarımcı Prenses Kesim Nişan Yüzüğü

Prenses kesim yüzükler en modern ve klastır. Prenses kesim yüzüklerde kullanılan değerli taşların sade hatları modern gelin adaylarının en çok tercih ettiği seçeneklerden biridir. Bu çağdaş bir görünüme sahip ve en iyi nişan yüzüğü tasarımcıları tarafından kullanılıyor.

4. Zümrüt Kesim Nişan Yüzüğü:

Zümrüt Kesim Nişan Yüzüğü

Tıpkı prenses kesiminde olduğu gibi yüzüklere takılan zümrüt kesim pırlantalar da var. Bunlar değerli taşların dikdörtgen yüzleridir ve bu, tasarımcı nişan yüzüğüne klasik, şık bir görünüm kazandırır. İçinde bulunduğu platin halka, aynı zamanda zarif ve asil görünüyor. Bunlar kesinlikle sevdiklerinizi etkileyecek.

5. Kızlar Sonsuzluk Nişan Yüzüğü:

Kızlar Infinity Nişan Yüzüğü

Sonsuza kadar olma fikri bu zamansız güzellikte yakalandığından, nişan yüzüğünde gerçekten son noktadır. Sonsuzluk sembolü, genellikle sembolü oluşturan küçük elmaslarla yüzüğün üzerine güzel bir şekilde işlenir. En iyi nişan yüzüğü tasarımcıları metal seçeneği olarak altın veya platin kullanır.

6. Nişan için Halo Yüzük Tasarımı:

Nişan için Halo Yüzük Tasarımı

En iyi tasarımcı yüzükler arasında, merkezi bir pırlantayı çevreleyen mikro elmaslara sahip bu halo tarzı yüzük var. Bu, hale benzeri bir etki yaratır ve ışık efektine katkıda bulunur. Bu, yüzük ve yüzük taşıyıcısına muhteşem bir görünüm kazandırmak için yaygın olarak kullanılan en zarif ve estetik açıdan güzel bir tasarımdır..

7. Nişan için Üç Taş Yüzük Tasarımı:

Nişan İçin Üç Taşlı Yüzük Tasarımı

Bu, yüzüğün içine yerleştirilmiş üç taşınızın olduğu sonsuzluk tasarımına bir bükülme. Üç taş dünü, bugünü ve sonsuza dek sembolize eder. Taşlar yüzüğün ortasına yerleştirilmiştir ve başka hiçbir şeye benzemeyen bir parlaklık verir..

8. Tasarımcı Yan Taş Nişan Yüzüğü:

Tasarımcı Yan Taşlı Nişan Yüzüğü

En iyi nişan yüzüğü tasarımcıları daha çok neşeli etkiyi sever. Yüzük, ortada tek bir elmasla kaplanmıştır ve daha sonra yüzüğün yanlarına yerleştirilmiş birkaç elmas vardır. Bu yüzüğe daha dolgun bir görünüm verir ve zarif görünmesini sağlar..

9. Kızlar için Gül Altın Alyans:

Pembe Altın Kız Nişan Yüzüğü

Rose gold artık nişan yüzüğü tasarımcılarının ilk tercihleri ​​arasında yer alıyor. Bunun nedeni, feminen gölgenin tüm cilt tonlarını düzleştirmesi ve kullanıcıya bir parlaklık vermesidir. Pembe altın yüzükler artık en çok arananlar.

Nişan yüzüğü seçiminiz ne olursa olsun, sevdiklerinizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz. Bu tasarımcı nişan yüzükleri listesi, mevcut türler hakkında size ilk elden bilgi verir. Daha sonra sevdiklerinizin beğenilerini ve hoşlanmadıklarını aklınızda tutarak hangisinin size en uygun olduğunu seçebilirsiniz..