Gül altın, çok fantastik görünen ve yaşlanmaya başladıkça yoğunlaşan pembe altın olarak da adlandırılır. Başlangıçta, modern bir dokunuşa sahip farklı giymek istiyorsanız, insanlar altın yüzük takarlardı, pembe altın yüzükler sorunsuz bir seçim olarak mükemmel bir seçimdir. Bu tür altın yüzük, gümüş rengi alaşım azaldıkça renkli bakır alaşımları içeriğinin arttırıldığı hazırlanmıştır..

Pembe altın yüzükler size zarafet hissi veriyor. Muhteşem görünümü ve muhteşem stili nedeniyle son yıllarda popülerlik kazanan yüzükler, artık bu özel günlerde hem düğün hem de nişan, söz yüzükleri yapılmakta ve giyilmektedir..

Rose Gold Özel Tasarım Yüzükler:

Gelin nişan ve düğünler için en iyi 9 pembe altın yüzük tasarımına bir göz atalım..

1. Tasarımcı Safirli Gül Altın Yüzük:

Tasarımcı Safirli Rose Gold Yüzükler

Bu pembe altın yüzük türü, ortasında kırmızı taş olan taç tasarımları ve ona daha görkemli bir görünüm katan mavi safir ile çok çekici ve kesinlikle çok göz alıcı görünüyor. Yüzüğün tasarımı, modern ve vintagein mükemmel bir karışımıdır..

2. Basit Gül Altın Kalp Yüzükler:

Sade Gül Altın Kalp Yüzük

Görünen bu tür basit yüzükler zamansız ve giymek için klasiktir. Yüzük, şık bir görünüm veren her iki açık uçta çivili sevimli, şık küçük kalpler ile 14 ayar pembe altından yapılmıştır. Bu tip yüzük günlük olarak takılabilir ve ayrıca iyi bir ofis kıyafeti.

3. Gül Altın Söz Yüzüğü:

Gül Altın Söz Yüzüğü

Bir söz yüzüğü, iki kişinin bir taahhütte bulunduğu ve bu yüzüğün bir işareti olduğu bir yüzüğüdür. Pembe altın yüzük, üst üste çivilenmiş üç pırlanta ve yüzüğün yanlarında cennet gibi bir görünüm veren küçük kesim pırlantalarla özeldir..

4. Alyans Üzerinde Beyaz ve Pembe Haç:

Alyans Üzerinde Beyaz ve Pembe Haç

Beyaz ve pembe altın yüzüklerin kokuları ve dikkat çekici renk kombinasyonu, mükemmel bir alyans olarak karşımıza çıkıyor. Ortada küçük kesim pırlantalarla süslenmiş büyük, ışıltılı beyaz pırlanta, yanları çapraz tarzda kabartmalı ve ona parlak ve güzel bir alyans veriyor..

5. Rose Gold Beyaz ve Pembe Pırlantalı Alyanslar:

Rose Gold Beyaz ve Pembe Pırlantalı Alyans

Nişandaki elmaslardan daha değerli ne olabilir ve dahası gül altından yapılmışsa. Yüzüğün üzerine büyük parlak ve göz kamaştırıcı beyaz pırlanta, yüzüğün kenarlarına gömülü küçük pembe pırlantalarla işlenmiştir ve küçük kesim pırlantalar, muhteşem ve tutkulu bir nişan yüzüğü görünmesini sağlar..

6. Erkekler için Eşsiz Gül Altın Yüzük:

Erkekler için Eşsiz Gül Altın Yüzük

Beyazın yanı sıra gül altından hazırlanmış bu tür düz yüzük, genç erkekler veya erkekler tarafından giyildiğinde harika ve çok çekici görünüyor. Yüzüğün ortasında özel bir desenle işlenmiş gül altın, daha sonra herhangi bir etkinlik veya partide giyilen özel bir görünüm kazandırıyor.

7. Kadınlar için Antik Gül Altın Alyans Yüzük:

Antik Pembe Altın Alyans Bayan Yüzük

Bu tür antik pembe altın alyanslar bir kadında harika görünür ve ona minimalist bir görünüm kazandırır. Yüzüğün şekli oldukça geniş olduğu için parmakları kaplar ve yüzüğün her tarafına işlenmiş değerli pırlantalar, takıldığında asil ve klas görünmesini sağlar..

8. Sarma Stili Yaprak Şekilli Gezi Gül Altın Yüzük:

Wrap Style Yaprak Şekilli Trip Rose Gold Yüzük

Sarma tarzı gül altın yüzük üç katmana sahiptir ve üzerinde küçük şirin yapraklar işlenmiştir. Yüzüklerde küçük iki pırlanta zarif bir görünüm vermekle taçlandırılmıştır ve uzun parmaklarla giyildiğinde çekici bir görünüme sahiptir..

9. Pırlantalı Erkek Gül Altın Yüzük:

Erkek Pembe Altın Pırlantalı Yüzük

Erkekler de şık ve modaya uygun görünümlü yüzük takmaya bayıldığından, belirli bir tarzda küçük pırlantalı bu tür pembe altın yüzükler, erkekler tarafından giyildiğinde yüzüğe benzersiz ve şık bir görünüm kazandırır..

Gül altın yüzük, herkesin giymesi için mükemmel bir seçimdir ve her durumda da takılabilir. Yüzük hem geleneksel hem de batılı kıyafetlerle kombinlenerek size ekstra sıradan bir görünüm kazandırabilir. Yüzük, belirtildiği gibi benzer miktarda altın içerir ancak pembemsi renktedir ve hem 14k hem de 18k’de bulunur. Böylece yüzüğü kendi zevkinize göre seçebilir ve o göz alıcı görünümlere kavuşabilirsiniz..