Pırlantalar için ilk en popüler kesim şekilleri yuvarlak pırlantadır. Prenses kesimi, pırlantalar için en popüler ikinci kesim şeklidir. Yüzü yukarı dönük şekil veya elmasın üstündeki şekil ya kare ya da dikdörtgendir. Yandaki şekil, eğimli bir kenar gibi azaltılmış dört kenarı olan ters çevrilmiş bir piramidinki gibidir. Prenses kesimi nişan ve diğer özel günlerde en çok aranan yüzüklerden biridir..

Resimlerle Güzel Prenses Kesim Alyans:

Burada, nişan çiftleri için en iyi 9 harika prenses kesim yüzüklerine göz atacağız..

1. Altın Prenses Kesim Pırlanta Alyans:

Altın Prenses Kesim Pırlanta Nişan Yüzüğü

Bu bereketli bir altın pırlanta nişan yüzüğü. Nefes kesen prenses kesim pırlantalara sahip bu nişan yüzüğü, H I renginde, neredeyse renksiz ama biraz soluk renkte, yani içlerinde sarı bir ton anlamına gelen ve bu yüzüğü muhteşem yapan zarif pırlantalara sahiptir. Pırlantaların berraklığı harika ve bu yüzük hem sade hem de zarif.

2. İki Tonlu Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

İki Renkli Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

Bu iki tonlu beyaz ve sarı altın çarpıcı pırlanta nişan yüzüğü, pırlantanın, pırlantayı tutmak için metal çıkıntılar veya tırnaklarla sabitlendiği anlamına gelen, pırlantalı bir prenses kesim pırlantaya sahiptir. Bunun aslında bir prensese yakışan bir prenses kesim merkezi var. Beyaz altın yüzük, yüzüğü daha da vurgulayan güzelce süslenmiş sarı pırlantalardan oluşan bir döşeme seti desenine sahip bir köprüye sahiptir..

3. Beyaz Altın Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

Beyaz Altın Prenses Kesim Nişan Yüzüğü

Bu beyaz altın prenses kesim yüzük için en uygun kelime büyüleyici. Merkez, köprüdeki yüzüğün kenarlarında taş döşeli bir desende parlak parlak beyaz elmaslarla birlikte sivri uçlu büyük bir prenses kesim pırlantaya sahiptir. Pırlantanın merkezdeki kalın kare kesimi, boncuklu set pırlantaların düzgün çizgisiyle iyi bir tezat oluşturuyor..

4. Halo Split Shank Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

Halo Split Saplı Prenses Kesim Nişan Yüzüğü

Bu yüzük 14 ayar beyaz altından ve pırlantalı yan elmaslar için ayrık sap tasarımına sahip bir hale içinde prenses kesim pırlantadan yapılmıştır. Kare hale, prenses kesim pırlantaları mükemmel bir şekilde tutar ve iki sıra sivri uçlu yan pırlanta ile vurgulanır. Bu büyük bir şişman nişan için mükemmel olanı.

Bölünmüş gövde, halkada orta ayara ulaştığında ayrılan bir bant içeren stili ifade eder. Bu tasarımlar, bant ile merkez elmas veya hale arasında görünür bir boşluğa sahiptir. Halo, prenses kesim pırlantayı tutan kare pırlanta ayarıdır..

5. Prenses Kesim Pırlantalı Kelebek Yüzük:

Prenses Kesim Pırlantalı Kelebek Yüzük

14 karat pembe altından yapılmış bu yüzük, ortasında beyaz pırlantalar ve yüzüğün yanlarında beyaz pırlantalar bulunan büyük bir beyaz prenses kesim pırlantaya sahiptir. Bu güzel yüzüğün üzerlerinde kanatlarında da beyaz elmaslar bulunan iki tane kelebek vardır. Çarpıcı migren işiyle güzel bir şekilde hazırlanmış bu, nişan için mükemmel bir şey. Milgrain, küçük boncuklar veya yarım küre dizisini veya mücevherin kenarı veya sınırı boyunca bir anahat türünü ifade eder..

6. Gül Altın Bükülmüş Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

Rose Gold Twisted Prenses Kesim Nişan Yüzüğü

Gül altın herhangi bir mücevherde güzeldir ve gül altından prenses kesim nişan yüzükleri ve elmaslar harika ve çarpıcı görünür. Bu yüzük, tamamen ortasında büyük bir prenses kesim pırlanta bulunan 14 ayar pembe altından yapılmıştır. Yüzüğün taze bir görünümü için güzelce yerleştirilmiş beyaz pırlanta taşlı yüzük bükülmüştür..

7. Altın Tektaş Prenses Kesim Nişan Yüzüğü:

Altın Tektaş Prenses Kesim Nişan Yüzüğü

Bunlar, yüzük için mükemmel altın sarısı bantlı mükemmel nişan yüzükleridir. Yüzüğün üzerinde prenses kesim pırlanta tektaş var ve bu devasa tektaştan başka bir şey bakamıyor insan. Prenses kesim pırlanta, bu nişan yüzüğünde mükemmel bir şekilde süslenmiştir..

8. Üç Taş Nişan Yüzüğü:

Üç Taş Nişan Yüzüğü

Bir değil iki değil, prenses kesim pırlantalardaki bu güzel nişan yüzükleri, gerektiği gibi beyaz altın veya gül altınla parlak bir şekilde yerleştirilmiş üç parlak, muhteşem prenses kesim pırlantaya sahiptir. Bu üç taş yüzük, özel bir günde güzel, şık ve muhteşem görünecek..

9. Çift Halo Tasarımcı Nişan Yüzüğü:

Çift Halo Tasarımcı Nişan Yüzüğü

Nişan, tüm dikkatin kadın ve erkeğin üzerinde olduğu gündür. Bu özel dikkat çekici yüzük, bu tasarımcı prenses kesim nişan yüzüğü. Tasarım öğesi ve yüzüğün öne çıkan özelliği, merkezdeki sarı renkte prenses kesim pırlantadır. Merkez pırlanta sadece tek bir halo ile değil, ayrıca bölünmüş bir gövde ile döşeli elmaslarla çift halo ile dekore edilmiştir. O enfes bir nişan yüzüğü.

Bir insanın hayatındaki en güzel günlerden biri evlenmektir ve bunun ilk adımı o özel biriyle nişanlanmaktır. Yani nişan günü hem erkek hem de kadın için çok özeldir. Prenses kesim nişan yüzüklerinde geniş çeşitlilik ve harika seçenekler, günü unutulmaz kılmak için sadece özel olanlardır..