Basit altın zincirler, her gün zorlanmadan takabileceğiniz bir şeydir. Boyun çizginizi gösterecek kadar hassas olarak tasarlanmıştır. Zincir boyun için büyüleyici bir aksesuardır. Boynunuzu süsler ve görünümünüzü tamamen geliştirir. Modaya uygun insanlar bunu bir stil bölümü olarak kullanır. Boynumuzu güzelce sarıyor. Zincirlerin tasarımları o kadar harika ki boynunuzda parlıyor. Bu tarz zarif tasarımlar kısa sürede insanların kalbinde yer edinmektedir. Karmaşık tasarımı görünümünüze zarafet katar.

Farklı Tasarımlarda Basit Altın Zincirler:

İşte resimlerle trend olan en iyi 9 Basit Altın Zincirimize bakın. En iyisini seç ve onu seç.

1. İncili Basit Altın Zincir:

İncili Basit Altın Zincir

Bu basit altın zincir tasarımı çok güzel. Altından yuvarlak bir halka yapılır ve belli bir mesafede oval şekilli inciler asılır. Ortada, birbirine bağlı üç inci eklenmiştir. Bu, hassas ve dikkatli kullanım gerektirir. Zincirin tasarımı bir uzmanın işini ortaya koyuyor.

2. Altın Çubuklu Basit Zincir:

Altın Çubuklu Basit Zincir

Bu son derece basit bir altın zincir. Bir çubuk altın var. Çubuk biraz kalın yapılır. Aynı zamanda bir kolyeye benziyor. Bu çarpıcı boyun parçası parlayacak. Görünüşe göre bir çubuk sana sarılmış. Şanlı ve mükemmel olarak çıkıyor.

3. Kişiselleştirilmiş Basit Altın Zincir:

Kişiselleştirilmiş Basit Altın Zincir

Altın rengi bu basit zincirin arasında bir isim var. Görünüşe göre kelebeğin tüyleri harflerin her iki tarafında da kabartmalar. Bu kelime gibi, zincir üzerinde başka bir ada sahip olabilirsiniz. Ayrıca adınızın ilk alfabesini zincirde tutabilirsiniz..

4. Taşlı Basit Altın Zincirler:

Taşlı Basit Altın Zincirler

Bu basit zincir yakut taşlarla sabitlenmiştir. Onlar değerli taşlardır. Klas bir parçadır. Etnik kıyafetlerinizle tek başına da kullanabilirsiniz. Bu zincirin taşı o kadar parlaktır ki tüm zincirin merkez noktası haline gelir..

5. Yüzük Kolye Basit Altın Zincirler:

Yüzük Kolye Basit Altın Zincirler

Bu basit altın zincirler günlük kullanım için modaya uygun görünüyor. Zincire bir parmak yüzük asılır ve hafiftir. Şu sıralar genç kızlar arasında çok moda. Vahşi çalışan en son tasarımdır. Halka üzerinde hazırlanmış bazı çizik benzeri desenler var..

6. Basit Gül Altın Zinciri:

Basit Gül Altın Zincir

Bu altın basit zincir, gül benzeri renginden dolayı gül altın olarak bilinir. Zincirin tasarımı, iki çubuk birbiriyle buluşuyor ve bitişik gibi görünüyor. Zincir kalın ve etkileyici görünüyor. İnsanların lüksünü ve yüksek tercihini tanımlar..

7. Basit Altın ve Rodyum Zinciri:

Basit Altın ve Rodyum Zinciri

Rodyum gümüş gibi görünür ve onlar da süslüdür. Bu zincir altın ve rodyumun bir kombinasyonudur. Toplar rodyumdandır. Zincirde bile, altın ve rodyumdan alternatif bir çubuk yerleştirilir. Zincir ayrıca lüks ve modaya uygun görünüyor.

8. Boncuklu Basit Altın Zincir:

Boncuklu Basit Altın Zincir

Altındaki bu basit zincir tasarımı, altın ve siyah renkli boncuklara sahiptir. Bir zincire üç siyah ve üç altın boncuk yerleştirilir. Siyah boncuklar çoğunlukla evli kadınlar tarafından giyilen Mangalsutra’da bulunur. Siyah boncukların onları kötü her şeye karşı koruduğuna inanılır..

9. Basit Katmanlı Altın Zincir:

Basit Katmanlı Altın Zincir

Bu altın basit zincir, bir katman desenine sahip. Pek çok katman birbirine bağlı. Orta alanda, altın zincir katmanları ile güzel bir parlama verilmiştir. Gündelik giyim için mükemmeldir. Zincir geleneksel ve kusursuz görünüyor.

Her yaştaki bir insan, altından basit zincirler takabilir. Basit bir altın zincir kullanarak herkes kendi stilini yaratabilir. Altın rengindeki çeşitli basit zincir tasarımlarını keşfedebilir ve görünümünüze farklı bir hava katabilirsiniz. Basit altın zincir tasarımları herkesin satın alabileceği şekildedir. Mücevher takmayı seviyorsanız, bu kadar basit altın zincirleri düzenli olarak takabilirsiniz..