Akiniai nuo saulės! Jie yra puikus aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims, kad pridėtų stiliaus teiginį ir padidintų išvaizdą iki šiuolaikinio elito. Bet ar akiniai nuo saulės nėra per daug normalizuoti? Jei jums įdomu, kaip ir mes, mes turime jums atrastus negabaritinius akinius nuo saulės! Negabaritiniai akiniai nuo saulės moterims ir vyrams yra šiek tiek reikšmingesni mūsų veidams, o rėmeliai dažnai liečia skruostus. Šie akiniai nuo saulės yra platūs, bet ei – jie yra nauji, skirti protingai ir madingai atrodyti. Mums labai malonu šiandien parodyti jums šią naujausią kolekciją.

Kokios veido formos tinka dideliems saulės akiniams?

Labai svarbu nustatyti ir pasirinkti tinkamus akinius nuo saulės, atitinkančius jūsų veido formą. Priešingu atveju jis gali atrodyti per plokščias nei įprastai. Štai keletas gudrybių ir gudrybių, kaip geriausiai pasirinkti tinkamą.

 • Jei turite apvalų veidą, pabandykite naudoti akinius nuo saulės, kurie gali šiek tiek prailginti ir išplėsti veidą. Rinkitės rėmus, kurie nėra per plokšti, ir rinkitės tuos, kurie turi kampines ar aštrias linijas.
 • Ar turite kvadratinį veidą? Jūsų ilgis ir plotis per veidą yra vienodi, ir galbūt norėsite rinktis su dideliais akiniais nuo saulės su apvaliais arba ovaliais rėmeliais.
 • Esate palaimintas, jei turite ovalo formos veidą. Beveik visi akiniai nuo saulės gali puikiai tikti jums. Eikite į priekį su negabaritiniais akiniais, kurie gali labai gerai tilpti į jūsų veido ilgį ir pirmenybę teikti bet kokiam rėmeliui; tu gali atrodyti gerai.
 • Stačiakampės arba pailgos veido formos vyrams ir moterims labiausiai patinka rėmeliai; tačiau jie gali pasirinkti šiuos negabaritinius akinius su kvadrato ar stačiakampio formos rėmeliu.
 • Tiek deimantiniai, tiek širdies formos vyrai ir moterys gali pageidauti negabaritinių akinių, kurie papildytų jų skruostus. Eikite su apvaliais arba ovaliais kraštais. Venkite aštrių kampų ir kraštų.

Kaip dideli akiniai nuo saulės turėtų prisitaikyti prie jūsų veido??

Dažnai susipainiojame, kaip geriausiai pritaikyti per didelius mados akinius nuo saulės, kad jie elegantiškai tiktų kiekvienam iš mūsų. Atminkite, kad taip pat yra neteisingų būdų dėvėti šiuos vėsius akinius, ir turėtumėte žinoti gudrybes ir būdus, kaip juos stilingai parodyti.,

 • Visada atkreipkite dėmesį į rėmo dydį, kuris geriausiai atitinka jūsų veido matmenis. Nesirinkite per didelio dydžio nei veido, todėl jums bus nepatogu.
 • Įsitikinkite, kad negabaritiniai akiniai labai gerai sėdi ant veido, nesilenkdami ir neliesdami skruostų.
 • Neslėpkite kaktos ar antakių per dideliais akiniais. Įsitikinkite, kad jūsų akys išsiskiria iš jų, užuot paslėpę jas su akiniais.
 • Nepaisant to, kad akiniai nuo saulės yra per dideli, atminkite, kad jie turėtų ilsėtis ir patogiai sėdėti ant ausų. Jei jų nėra, šis konkretus gali būti netinkamas jūsų funkcijoms.
 • Apgaulė yra pasirinkti rėmus, kurie nėra platesni už jūsų veido matmenis. Jei jie dominuoja visoje jūsų išvaizdoje, tada šie akiniai nėra tinkami.

Kaip dėvėti ir formuoti negabaritinius akinius nuo saulės?

Parsinešę į namus savo naujos išvaizdos negabaritinius akinius nuo saulės, kaip juos nešioti ir stilingai puikuotis? Apgaulė – eksponuoti ir puikuotis savo išvaizda taip lengvai, šauniai ir protingai. Kaip tai padaryti?

 • Pridėkite šiuos akinius nuo saulės prie daugumos vakarietiškų ar šiuolaikinių drabužių. Jie yra universalūs ir puikiai tinka įvairiems drabužiams ir progoms.
 • Nesvarbu, ar tai būtų jūsų priešpiečiai, ar atsitiktinės išvykos ​​- saulėtos gali būti geriausios. Pavasarį ir vasarą galite lengvai išplėsti elegantišką ir protingą išvaizdą naudodami prašmatnius drabužius, tokius kaip šlepetės, kombinezonai ir šortai. O kaip žiemos? – Pirmyn su striukėmis, megztiniais ar megztiniais.
 • Atminkite, kad akiniai nuo saulės yra stilingas aksesuaras, kuris gali išsiskirti. Taigi nešiokite ant savęs per daug aksesuarų juos dėvėdami. Pagirkite visus savo priedus, o ne varžykitės. Dirbkite savo magija geriausiu įmanomu būdu ir galėsite sklandžiai išryškinti prašmatnią ir elegantišką išvaizdą.

Naujausi ir stilingi didmiesčio dizaino akiniai nuo saulės, skirti vyrams:

Čia yra populiariausi negabaritinių akinių nuo saulės modeliai, kurie gali tikti jūsų asmenybei.

1. Negabaritiniai kvadratiniai akiniai nuo saulės vyrams:

Negabaritiniai kvadratiniai vyriški akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Violetinės spalvos objektyvo kvadrato formos dideli saulės akiniai vyrams yra unikalus ir neįprastas produktas, su kuriuo neseniai susidūrėme. Šie aštrūs šiuolaikiniai saulės akiniai geriausiai tinka norint pasiekti tobulą retą kombinuotą išvaizdą su naujais dienos stiliais ir mados teiginiais. Išbandykite ir išsiskirsite iš minios.

 • Dizainas: Violetinės spalvos poliarizuoti objektyvo formos kvadratiniai saulės akiniai
 • Rėmo medžiaga: Metalas
 • Tinkamas veidas: Apvalus, pailgas arba stačiakampis
 • Dėvėjimo proga: Vakarėliai, vėlyvieji pusryčiai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite juos su džinsais ir laisvalaikio marškinėliais ar trikotažais, kad atrodytumėte keistai ir stilingai.

2. Negabaritiniai „Aviator“ akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai „Aviator“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Juodos spalvos akiniai nuo saulės niekada negali išeiti iš mados. Šie Peterio Joneso gradiento lęšių juodi aviatoriniai saulės akiniai vyrams yra nesenstantis variantas, kurį kiekvienas vyras turėtų išbandyti įvairiose amžiaus grupėse. Tai gali būti puikūs išmanieji negabaritiniai akiniai nuo saulės vakarėliams ir susibūrimams ir sklandžiai derėti prie įvairių drabužių.

 • Dizainas: Juodos spalvos gradiento objektyvo aviatoriaus saulės akiniai
 • Rėmo medžiaga: Plastmasinis
 • Tinkamas veidas: Stačiakampis, ovalus ir pailgas
 • Dėvėjimo proga: Vakarėliai
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite tai prie marškinių ir švarkelio su juodomis kelnėmis ir batais, kad atrodytumėte gražiai. Taip pat galite rinktis tą patį su marškinėliais ir suplėšytais džinsais, kad atrodytų drąsiai ir šiuolaikiškai.

3. „Tomford“ negabaritiniai akiniai nuo saulės:

„Tomford“ negabaritiniai akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Geometrinės formos saulės akiniai vyrams žalios spalvos yra dar vienas populiariausias produktas šiuo metu. Vyrams, kuriems patinka protinga ir naujai atrodanti išvaizda su švariu stiliumi ir tvarkinga išvaizda, šie negabaritiniai aviatoriaus akiniai iš tiesų yra vieni geriausiai tinkančių. Jie yra šaunūs, nervingi, universalūs ir tinka įvairioms progoms, įskaitant profesionalų dėvėjimą.

 • Dizainas: Žalios spalvos poliarizuoti Tom Ford akiniai nuo saulės
 • Rėmo medžiaga: Metalas
 • Tinkamas veidas: Ovalios ir pailgos
 • Dėvėjimo proga: Oficialus, pusiau formalus
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite tai prie kelnių, oficialių marškinių ir Oksfordo batų, kad suteiktumėte stilingą išvaizdą.

4. Prada negabaritiniai leopardo rašto akiniai nuo saulės:

Prada negabaritiniai leopardo rašto akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Prada! Prekės ženklas viską pasako. Keli visame pasaulyje žinomi ir pripažinti mados namų ekspertų prekės ženklai turi savo nuostabių, didelių dydžių akinių nuo saulės dizainą vyrams. Šie rudo atspalvio poliarizuoti dizainerio akiniai nuo saulės skirti tiems vyrams, kurie mėgsta atrodyti kaip mados miestelio ekspertai. Iš tiesų, šiuos dizainerio akinius labiausiai balsuoja įžymybės, ir mes galime lažintis, kad ir jums patinka prisijungti prie lygos! Juos verta išbandyti vyrams, kurie žiūri į madą.

 • Dizainas: „Gradient Lens“ rudo atspalvio poliarizuoti dizainerio akiniai nuo saulės
 • Rėmo medžiaga: Plastmasinis
 • Tinkamas veidas: Ovalios, stačiakampės
 • Dėvėjimo proga: Vakarėliai ir aukščiausios klasės renginiai
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite juos prie mados dizainerių drabužių, kad gautumėte išskirtinę išvaizdą.

5. Negabaritiniai poliarizuoti akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai poliarizuoti akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Čia mes einame su dar vienu nuostabiu Daniel Klein negabaritiniu akiniu nuo saulės vyrams. Šiuos poliarizuotus akinius nuo saulės gali nešioti abiejų lyčių atstovai ir jie yra vieni populiariausių prekės ženklų dėl stiliaus jausmo, požiūrio ir elegancijos. Patikrinkite tai, ar rasite naują, tačiau klasikinį senovinės išvaizdos pareiškimą dabartinės mados eroje.

 • Dizainas: Poliarizuoti lęšiai Daniel Klein negabaritiniai akiniai nuo saulės
 • Rėmo medžiaga: Metalas
 • Tinkamas veidas: Apvalus, ovalus
 • Dėvėjimo proga: Atsitiktinis
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite juos prie džinsų ar džinsinių šortų su atsitiktiniais marškinėliais, kad atrodytumėte stilingai.

6. Dizainerio apvalios formos negabaritiniai vyriški akiniai nuo saulės:

Dizainerio apvalios formos negabaritiniai vyriški akiniai nuo saulės

Visada sakoma, kad didelis yra gražus, todėl idealiai tinka šio dizainerio apvalios formos akiniams nuo saulės vyrams. Juodi akiniai nuo saulės yra nuostabūs ir nereikalauja jokios progos, kad jie puikuotųsi ir atrodytų nuostabiai.

7. „Shield Shaded“ negabaritiniai saulės akiniai vyrams:

„Shield Shaded“ negabaritiniai akiniai nuo saulės vyrams

Šio tipo apsauginiai akiniai nuo saulės atrodo skirtingi dėl jo vientiso objektyvo. Juodas rėmas ir sidabriniai taškeliai leidžia akiniams nuo saulės atrodyti kaip elegantiškas kūrinys jauniems berniukams, norintiems pasigirti savo išvaizda ir pažymėti stilių kitiems..

Stulbinanti ir nauja negabaritinių akinių nuo saulės kolekcija moterims madoje:

Turime pažvelgti į aukščiausio dydžio akinius nuo saulės moterims su vaizdais.

1. Negabaritiniai kačių akių akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai „Cat Eye“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Juodo metalo negabaritiniai kačių akių akiniai nuo saulės yra vieni universaliausių, populiariausių ir nesenstančių variantų mergaitėms ir moterims. Tai gali būti tinkama moterims, norinčioms, kad jų kolekcijoje būtų akiniai nuo saulės, kurie sklandžiai tilptų prie visų drabužių, progų ir renginių. Tai modernus, šiuolaikiškas ir madingas stilius ir greitai suteikia puikų požiūrį.

 • Dizainas: Juodos spalvos per dideli kačių akių UV apsaugos akiniai nuo saulės
 • Rėmo medžiaga: Metalas
 • Tinkamas veidas: Ilgas, ovalus
 • Dėvėjimo proga: Vakarėliai, data, vakarienė
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite tai prie prašmatnių suknelių iki kelių arba džinsinio audinio ir pasėlių viršūnių; tai gali atrodyti gražiai.

2. Gucci negabaritiniai dizainerių akiniai nuo saulės:

Gucci negabaritiniai dizainerių saulės akiniai

PIRKTI DABAR

Kaip apie išgalvotus „Gucci“ dizainerio saulės akinius moterims ?! Jei esate mados keistuolis, jūs jau žinote pamišimo ir stiliaus pareiškimo simboliką, susijusią su „Gucci“ aksesuarais. Jų nauji geltonos spalvos objektyvo dizainerio akiniai nuo saulės čia yra su juodo brangakmenio dizainu, ir mes negalime nustoti jų nustebinti. Jis yra funky, keistas, unikalus ir sudėtingas.

 • Dizainas: Geltonos spalvos objektyvo nailono juodi brangakmenių akiniai nuo saulės
 • Rėmo medžiaga: Acetatas
 • Tinkamas veidas: Ovali, pailga, stačiakampė
 • Dėvėjimo proga: Vakarėliai ir renginiai
 • Stiliaus patarimas: Dėvėkite tai kartu su puošniais dizainerių drabužiais, kad išsiskirtumėte.

3. Negabaritiniai apvalūs pilno krašto akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai apvalūs pilno krašto akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Mes turime žalios spalvos apvalius viso ratlankio UV apsaugotus objektyvus nuo saulės, kad būtų užtikrinta tokia atsitiktinė, tačiau stilinga ir nepaprastai graži išvaizda. Šis naujas įėjimas į rinką jau kelia nemažai triukšmo dėl savo išvaizdos, išvaizdos ir dizaino bei žavesio. Patikrinkite tai ir mes lažinamės, kad įsimylėsite jį kaip mes.

 • Dizainas: Žalios spalvos UV apsaugoti objektyvo metaliniai negabaritiniai akiniai
 • Rėmo medžiaga: Metalas
 • Tinkamas veidas: Apvalus, ovalus
 • Dėvėjimo proga: Atsitiktiniai išvykos
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite tai prie džinsinių džinsų, apkarpytų viršūnių ar viršūnių su puošniais pleištais ar siurbliais, kad suteiktumėte stilingą išvaizdą.

4. Negabaritiniai plokšti akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai plokšti akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Juodos spalvos akiniai nuo saulės yra amžinai madingi ir niekada negali išeiti iš mados. Kiekvienas iš mūsų spintoje turėtų turėti vieną tokį variantą, kuris tiktų kiekvienai dienai ir kiekvienai progai. Ar ne? Šie juodos spalvos plokšti viršutiniai akiniai nuo saulės yra vienas iš tokių vaizdų, kuriuos galbūt norėsite patikrinti.

 • Dizainas: Juodos spalvos objektyvas su plokščiais viršutiniais negabaritiniais akiniais
 • Rėmo medžiaga: Plastmasinis
 • Tinkamas veidas: Ovali, stačiakampė, širdis
 • Dėvėjimo proga: Atsitiktinis
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite tai prie džinsinio audinio ar formalų; jis gali tilpti lengvai ir labai gerai.

5. Negabaritiniai „Wayfarer“ akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai „Wayfarer“ akiniai nuo saulės

PIRKTI DABAR

Rudos spalvos geometrinės formos negabaritiniai „wayfarer“ akiniai nuo saulės yra čia. Jei ieškote vieno tokio paprasto, protingo, bet elegantiško varianto, tai gali būti labai gerai. „Wayfarer“ akiniai nuo saulės geriausiai tinka jaunoms merginoms ir moterims ir gali sklandžiai tikti neformalioms ir pusiau formalioms progoms. Ar ne šaunu? Patikrinkite ir šį?

 • Dizainas: Rudos spalvos gradiento „Wayfarer“ akiniai nuo saulės su UV apsauga
 • Rėmo medžiaga: Metalas
 • Tinkamas veidas: Širdis, deimantas ir ovalas
 • Dėvėjimo proga: Atsitiktinis, vakarėliai, pusiau formos
 • Stiliaus patarimas: Pridėkite tai prie suknelių ar džinsų ir viršūnių, kad suteiktumėte stilingą išvaizdą. Pridėkite smėlio spalvos kulniukus, užsivilkite vakarietišką aprangą, kad šiame atrodytumėte gražiai.

6. Retro atrodo plataus rėmo negabaritiniai saulės akiniai:

Retro atrodo plataus rėmo negabaritiniai saulės akiniai

Dėl langelio formos ir plačių rėmų, tikrai fotografuodami, nusipelnėte retro ir klasikinės išvaizdos su šiais kvadrato formos negabaritiniais saulės akiniais. Šio tipo akiniai nuo saulės gali būti derinami su kiekvienu veido kirpimu ir dydžiu be jokių kliūčių ir suteikia moteriai nuostabią išvaizdą.

7. Negabaritiniai apvalios formos akiniai nuo saulės moterims:

Negabaritiniai apvalios formos akiniai nuo saulės moterims

Šio tipo universalūs apvalios formos akiniai nuo saulės puikiai atrodo ant ovalo formos moterų veido. Dėl metalinio rėmo ir purpurinio 55 m objektyvo šie pernelyg dideli akiniai nuo saulės atrodo labai karšti ir seksualūs.

8. Stilingi poliarizuoti negabaritiniai moteriški akiniai nuo saulės:

Stilingi poliarizuoti negabaritiniai moteriški akiniai nuo saulės

Šio tipo poliarizuoti negabaritiniai akiniai nuo saulės atrodo nuostabiai ir niekada neklysta nė vienos moters veide. Šie akiniai nuo saulės atrodo labai seksualūs, o šventyklose esantis grandininis raštas daug kartų pagerina akinių nuo saulės išvaizdą.

Negabaritiniai akiniai nuo saulės populiarėja tarp jaunosios kartos, nes jie atrodo atrodantys ir stilingi minioje. Negabaritinius akinius nuo saulės galima įsigyti įvairių spalvų, rėmelių, formų ir dizaino, ir jūs galite pasirinkti vieną pagal savo stilių, o tai padidina jūsų asmenybę daug kartų.