Vyrai drąsiai projektuoja save, o madingas atspalvis papildo jų asmenybę. Vienas iš tokių būdų parodyti save yra akiniai, kurie dėvimi bet kokiai lauko progai šviesiai saulėtą dieną. Šis raižytas akinių elementas buvo pritaikytas naujoviškam mados dizainui, kuris pristatomas šiame miesto mados pasaulyje. Nors rėmo ir objektyvo dizainas kasmet buvo keičiamas dėl drastiškų technologinių pokyčių, vis dėlto vyrų akinių nuo saulės technologija yra beveik ta pati.

Akiniai nuo saulės vyrams

Norint apsisaugoti nuo žalingų UV spindulių, verta įsigyti kokybiškus vyriškus akinius nuo saulės. Prieš įsigyjant vieną, geriau žinoti apie rinkoje esančius tipus ir dizainą. Verta skirti laiko žinioms apie naujausius ir 30 geriausių vyrams tinkančių stilingų saulės akinių, kurie padės į kasdienį gyvenimą įnešti įmantraus ir estetiško prisilietimo..

30 geriausių tendencijų vyrams skirtų akinių nuo saulės:

Čia yra 30 naujausių madingų vyrų akinių nuo saulės sąrašas. Išsirinkite geriausią ir išsirinkite.

1. „Wayfarer“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Wayfarer“ vyrų akiniai nuo saulės

Storas plastikinis rėmas, suformuotas į kvadratą, arba kačių akių rėmelis, kurį pirmą kartą išvedė „Ray-Ban“ akiniai nuo saulės vyrams. Rėmas yra tvirtas, bet ne sunkus, todėl jį patogu dėvėti-objektyvas yra šviesiai juodos spalvos. Rėmo spalva dažniausiai yra juoda, pastarųjų metų spalvų kombinuotas rėmas su juodais arba rudais akiniais dabar yra parduotuvėje.

2. „Aviator“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Aviator“ vyrų akiniai nuo saulės

„Aviator“ akiniai nuo saulės buvo sukurti „Pilot“, kad būtų išvengta akių pažeidimų, vėliau dėl aviatoriaus rėmo dizaino ir stiliaus jis tapo populiarus tarp vyrų. Aviatoriai tinka ovalo formos vyrams, o ne ilgi, nes dėl savo dydžio ir formos puikiai tiks ovaliam veidui. Kiti rinkoje esančių aviatorių tipai, tokie kaip vakarietiški aviatoriai, taip pat turi tą pačią ašaros lęšio formą.

3. Retro raktų skylių aviatoriaus vyrų saulės akiniai:

Retro raktų skylių aviatorių vyrų akiniai nuo saulės

Rakto skylių konstrukcijoje rėmas suprojektuotas be jokio pumpuro laikiklio tilto srityje, o rėmo forma sukurta taip, kad tilto sritis būtų prigludusi. Šio tipo aviatoriai dažniausiai gaminami iš storo liejimo plastiko. Šis rakto skylių palaikymo būdas padeda išvengti žymių susidarymo nosies kampuose. Vienas iš pagrindinių kitų akinių trūkumų yra nosies užuomazgų atrama, kuri atsitrenkia į nosies tiltelį ir sukelia skausmą.

4. Apvalių rėmų vyrų akiniai nuo saulės:

Apvalaus rėmo vyriški saulės akiniai

Apvalūs rėmeliai nuo saulės yra vienas iš labiausiai parduodamų rėmų dabar rinkoje dėl savo įmantraus požiūrio. Apvalus rėmas paprastai yra plastikinis ir metalinis rėmas su įvairių tipų lęšiais, kurie paprastai yra juodos spalvos. Apvalūs rėmeliai nuo saulės puikiai tinka kvadratiniam veidui, kuris ramina veido bruožus.

5. Mediniai rėmeliai vyrams nuo saulės:

Mediniai rėmeliai vyrams nuo saulės

Dažniausiai dėvimi tarp jaunimo kaip vakarėlio apranga, taip pat kaip pusiau atsitiktinis drabužis. Medinis rėmas gali būti poliruotas arba grubus. Rėmo forma paprastai yra kvadratas arba stačiakampis, prie kurio priderintas ryškus arba subtilus objektyvas.

6. „Tortoise Shell“ rėmo vyrų akiniai nuo saulės:

„Tortoise Shell“ rėmo vyrų akiniai nuo saulės

Vėžlio korpuso rėmas į rinką atėjo 1900 m. Ir nuo to laiko dėvėjimo tendencija tapo stiliaus pareiškimu. Rėmas pakartoja vėžlio kiauto bruožą, kuris suteikia subtilų, bet įspūdingą vaizdą. Objektyvą galima tonuoti bet kokia spalva arba kaip skaidrų lęšį.

7. „Buffalo Horn Frame“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Buffalo Horn Frame“ vyriški akiniai nuo saulės

Ragai iš buivolų iš Azijos šalių, kuriuose buvo gaminami stalo įrankiai su tuo žinių dizaineriu, kuris norėjo sukurti unikalų rėmo modelį, panaudojo gyvūno ragą, sukuria sodriai ir nusiteikusiai atrodantį rėmelį geriausiems saulės akiniams. Nors tai brangu, verta turėti standžią medžiagą.

8. „Persol 649“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Persol 649“ vyrų akiniai nuo saulės

„Person“ yra vienas garsiausių prekės ženklų, tokių kaip „Oakley“, „RayBan“, kai kalbama apie firminius akinius nuo saulės. Šio tipo saulės akiniai vyrams, pagaminti iš keteros kompozicinės medžiagos ir objektyvo, taip pat yra pakankamai plati apie 54 mm. Rėmo spalva paprastai yra juoda ir ruda, o pilkas arba juodas objektyvas.

9. „Legend Lens“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Legend Lens“ vyrų akiniai nuo saulės

Šio tipo saulės akiniai parduodami su riboto leidimo stiklu. Lęšiui taikomas senovinis procesas su aukščiausios klasės kristalų konstrukcijomis, apsaugančiomis nuo UV spindulių. Šis modelis yra klasifikuojamas kaip senovinis, bet vis dar nėra senamadiškas aksesuaras. Šis objektyvas gali būti pritvirtintas prie bet kokio tipo rėmo.

10. Kvadratinio lęšio vyrų aviatorius:

Kvadratinio lęšio vyrų aviatorius

Aviatoriai yra žinomi dėl savo ašaros formos lęšių, kurie puikiai tinka kvadrato formos veidui, todėl trumpi veidai naudojami su kvadratiniais lęšiais. Metalinis rėmas su kvadratiniu pjūviu, kuris gali būti nudažytas tokiomis spalvomis kaip šviesiai violetinė, mėlyna ar net ruda.

11. Skaidraus rėmo vyrų saulės akiniai:

Skaidraus rėmo vyriški saulės akiniai

Skaidrus rėmas yra paprastas, tačiau išryškina jo universalumą. Jis išsiskiria minioje dėl unikalumo. Objektyvas gali būti bet kokios spalvos, kuri yra individuali. Objektyvas gali būti padengtas veidrodžiu arba be veidrodžio. Siūloma, kad lęšio spalva būtų ryški, kuri papildys skaidrų rėmelį.

12. Geometriniai vyrų akiniai nuo saulės:

Geometriniai vyrų akiniai nuo saulės

Geometriškai suprojektuotas rėmas pastaraisiais metais tapo dėl visuomenės poreikio. Jauni berniukai ir vyrai dėvi jį vakarėliui ar atsitiktiniam susitikimui kartu su džinsais ir marškinėliais. Rėmo formos yra aštuonkampės, šešiakampės arba atsitiktinės linijos, pagamintos iš metalo ar vielos. Apskrito vielos rėmas yra vienas iš labiausiai paplitusių dizaino, kai kalbama apie geometrinius rėmus.

13. „Viskas viename“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Viskas viename“ vyrų akiniai nuo saulės

Geriausi vyriški akiniai yra pagaminti iš vieno plastiko gabalo. Rėmas ir objektyvas yra sujungti, o šventyklos ilgis yra trumpas. Išlaikyti šį vientisą akinį nuo saulės yra iššūkis. Jis yra labai trapus ir sulaužymo tikimybė yra didesnė

14. Sulankstomi vyriški saulės akiniai:

Sulankstomi vyriški saulės akiniai

Pagrindinis šio tipo akinių nuo saulės pranašumas yra jo lankstymo galimybė. Rėmelį galima lengvai sulankstyti ir nešiotis. Tikimybė pamesti akinius yra žymiai mažesnė. Rėmas pagamintas iš acetatinio lęšio, taip pat nudažytas ruda arba juoda spalva, o rėmo centre – rakto skylutės raštas. „Persol 714 Sunglass“ yra garsus sulankstomų saulės akinių prekės ženklas.

15. Sportiniai vyrų akiniai nuo saulės:

Sportiniai vyriški akiniai nuo saulės

Sportuojantiems vaikinams tikrai reikia gerų ir kokybiškų akinių nuo saulės, kad būtų išvengta atspindžių, saulės spindulių ir akinimo. Siekiant sujungti visas šias savybes į vieną specialiai sukurtą akinį nuo saulės, kuris suteikia patogumo ir sumažina saulės akinio nukritimo riziką dėl jo lankstumo ir dizaino.

16. Vyriški akiniai nuo saulės be rėmelių:

Vyriški saulės akiniai be rėmelio

Vyriški akiniai nuo saulės yra lengvi ir nešiojami. Jų objektyvas gali būti suprojektuotas bet kokia forma, o objektyvo kraštai yra poliruoti ir daug kartų padengti aukso arba sidabro pamušalu. Rėmeliai be rėmų yra statymai, tinkantys mažo veido vyrams.

17. Pusiau ratlankiai vyrams nuo saulės:

Pusiau ratlankiai vyriški saulės akiniai

Pusiau lęšių klasę galima atlaisvinti nuo viršutinės lęšio dalies arba apatinės lęšio dalies be rėmo. Bet kokiu atveju, kad sėdėjimas atrodytų madingas ir patrauklus berniukams, kai kalbama apie patrauklumą ir madą. Objektyvo spalva gali būti mėlyna arba daugiaspalvė. Rėmelis be ratlankio puikiai dera su visų tipų veidais.

18. „Green Lens“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Green Lens“ vyrų akiniai nuo saulės

Dažniausiai lęšių spalva patiko vyriškiems akiniams nuo saulės. Žalia spalva gali būti nuo šviesios iki nuobodžios, sumaišytos su metaliniu rėmu arba standžiu plastikiniu rėmu. Dažniausiai naudojama lęšio forma yra ašaros forma, kuri yra tipiška aviatorių forma.

19. Balto rėmo vyrų akiniai nuo saulės:

Baltų rėmelių vyriški akiniai nuo saulės

Balta spalva laikoma neutralia spalva, kuri gali išsiskirti su kitomis spalvomis. Baltą rėmelį galima derinti su spalvotu objektyvu, kuris tikrai bus ryškus derinys. Baltos spalvos rėmeliai puikiai tinka bet kokiai odos spalvai.

20. Vyriški saulės akiniai su apvaliu rėmu:

Vyriški saulės akiniai su apvaliu rėmu

Klipų ant saulės akinių su įprastu stiklu mada buvo sena mada, kuri vėl sugrįžta į rinką. Ši konstrukcija padeda mums pamatyti dienos šviesą ir pranašumus, kai vyrai nukirpa saulės akinius saulėtą dieną. Apvalus rėmas siūlomas trumpam ir kvadrato veidui.

21. Vyriški saulės akiniai su kvadratiniu rėmu:

Klipas ant kvadratinio rėmo vyriški saulės akiniai

Šis „Charleston“ ratlankis laikomas geriausiu užsegamu saulės akiniu. Verta išleisti pinigus ir paskelbti nuotraukas „Instagram“. Lengvas būdas pašalinti ir pritvirtinti lęšių porą yra nuostabus menas, kurį kiekvienas žmogus turėtų patirti turėdamas objektyvą.

22. Poliarizuoti vyrų akiniai nuo saulės:

Poliarizuoti vyriški saulės akiniai

Poliarizuoti vyrų akiniai nuo saulės taip pat vadinami vairavimo akiniais. Tai padeda sumažinti akinimą, nes sugeria horizontalius šviesos spindulius, atsispindinčius nuo paviršiaus, kuris neleidžia akinti. Lęšių spalva yra juoda arba ruda.

23. Dviračių sportiniai vyrų akiniai nuo saulės:

Dviračių sportiniai vyrų akiniai nuo saulės

Tai prigludę akiniai nuo saulės vyrams. kurie veikia kaip akiniai. Šio tipo akiniai nuo saulės yra be rėmelio, prigludę prie kūno. Prailginimo ilgis yra vidutinis su plastikine kniede. Dviračių akiniai nuo saulės padeda išvengti dulkių dalelių patekimo į akis, taip pat apsaugo barjerą avarijos ar kritimo metu.

24. Pusiau permatomi ratlankiai vyrams nuo saulės:

Pusiau permatomi ratlankiai vyrams nuo saulės

Po skaidrių ir balto rėmo saulės akinių. Dažniausiai vyriški saulės akiniai yra pusiau permatomas rėmelis. Rėmelio spalva e atrodo nuobodu, o tai yra ryškus bruožas. Šį rėmelį galima suporuoti su žaliu arba bet kokiu spalvotu objektyvu. Puikiai tiks prie vakarėlio aprangos.

25. Negabaritiniai vyrų akiniai nuo saulės:

Negabaritiniai vyriški saulės akiniai

Tai eros, kai virš antakių linijos galima pamatyti vyrus, nešiojančius akinius nuo saulės. Šių akinių rėmas dažniausiai pagamintas iš acetato arba plastiko. Mažam veidui negabaritiniai akiniai atrodo labai dideli ir patrauklūs, nes apima visą veidą. Dėl ilgo veido profilio per didelis rėmas atrodo fantastiškai, nes padidina nuotakos kaktą ir ilgus žandikaulius.

26. „Shutter“ vyrų akiniai nuo saulės:

„Shutter“ vyrų akiniai nuo saulės

Plastikinis rėmas su plastikiniu lęšiu pastaraisiais metais buvo tendencija, šie spalvingi rėmeliai ir objektyvas atrodo kaip užrakto skydas. Dažniausiai dėvi jaunimas vakarėlių metu. Užrakto objektyvas taip pat inicijuojamas naudojant LED lemputes. Šie apšviesti akiniai nuo saulės naudojami šokių šou ar gimtadienio vakarėliams.

27. Dviejų medžiagų vyrų akiniai nuo saulės:

Dviejų medžiagų vyriški akiniai nuo saulės

Plastikinių ratlankių ir metalinio strypo derinys gali parodyti geriausią dviejų medžiagų ir stiliaus saulės akinių kokybę. Ratlankiai paprastai yra kvadrato ar apvalios formos su metaliniu prailginimu iš abiejų pusių, vadinamų šventykla.

28. Mėlynos oranžinės spalvos rėmeliai vyrams nuo saulės:

Mėlyno oranžinio rėmo vyriški saulės akiniai

Ryškios spalvos Oranžinė ir tamsiai mėlyna gali būti geriausia dueto spalva kaip akiniai nuo saulės. Tokie saulės akiniai vasaros sezono metu naudojami kaip paplūdimio drabužiai. Plastikinės kniedės, kurios gali būti oranžinės arba tamsiai mėlynos spalvos. Šį lengvą akinį nuo saulės lengva ir patogu dėvėti. Spalvų derinys taip pat gali būti išjungtas oranžinės spalvos rėmo išorėje ir mėlynos spalvos vidiniame rėmo paviršiuje, kuris atrodo subtiliai.

29. Matinis apdaila vyrams nuo saulės:

Matinės spalvos vyrų akiniai nuo saulės

Matiniai saulės akiniai vyrams yra patogūs naudoti, nes ilgai nešiojant jie nesukelia jokių odos bėrimų. Matinis rėmas yra įvairių spalvų. Viena garsiausių ir mėgstamiausių spalvų yra juoda tarp vyrų. Dydis ir forma yra individualus pasirinkimas. Ilgam veidui labai rekomenduojami stačiakampio rėmo matiniai saulės akiniai. Trumpam veidui kvadratinis rėmelis papildys veido bruožus.

30. Vyriški saulės akiniai su vėliava:

Su vėliava atspausdinti vyrų akiniai nuo saulės

Jauni berniukai ir vyrai mėgsta įvairiais būdais pasidalyti savo šalies pavadinimu tarp minios tokiu įdomiu metodu: dėvėti šalies vėliavą kaip simbolizuotą saulės akinį. Šio tipo akinius nuo saulės galima nukreipti bet kokio sporto metu, siekiant parodyti savo šalį, kuriai jie palaiko.

Vyrams reikia gerų žinių apie gerą veido veidą atitinkančius saulės akinius. Saulės akinių tipas ir forma išryškins vyrų asmenybę. Turėti akinį nuo saulės, kuris netinka apsaugoti ir užkirsti kelią išorės veiksniams, reikia laikyti niekada neturinčiu. Objektyvo pasirinkimas taip pat yra svarbus veiksnys. Užuot galvoję tik apie tamsesnį objektyvą, padedantį išvengti UV spindulių, o tai iš tikrųjų nėra tiesa. Lęšio danga ir medžiaga yra tinkamo stiklo tipo raktas. Poliarizuotas ir neakinantis lęšis yra tinkamiausias objektas įvairioms progoms. Verta išleisti gerą sumą už efektyvius akinius nuo saulės vyrams!!