Artėjančių Kalėdų proga šventės žmonės mėgsta papuošti savo namus unikaliais kūrybingais kalėdiniais amatais. Šią dieną dovanoti Kalėdas ir papuošti mūsų namus bus puikus prisiminimas mums visiems. Kalėdos yra linksmybių ir linksmybių šventė. Galite padaryti daugybę amatų, kad jūsų namai būtų šviesūs ir gražūs sezonui.

Lengvos Kalėdų amatų idėjos vaikams ir suaugusiems:

Čia rasite 15 geriausių Kalėdų amatų idėjų vaikams ir suaugusiems.

1. Elnių ledinukas:

Čia yra labai mielas būdas dovanoti saldainius vaikams per Kalėdas. Iškirpkite žalias elnių formos išpjovas ir padarykite skylę nosiai. Užklijuokite ledinuką ant išpjovos ir priklijuokite juostele. Tai tampa nuostabia Kalėdų amatų veikla. Leiskite savo vaikams padėti jums padaryti šiuos amatus dideliais kiekiais.

2. Saldainių lazdelių medžiai:

Saldainių lazdelių medžiai

Padarykite gražius saldainių pagaliukus medžius, nudažytus raudona arba žalia spalva. Tada užklijuokite juos juostele, kad suformuotumėte trikampio formą. Taip pat galite papuošti jį mažomis pompomis. Tai puiki Kalėdų amatų idėja, kurią galima pakabinti ant sienos. Tai bus geras pasirinkimas papuošti sieną Kalėdų dieną.

3. Karoliukai Pramogos:

Karoliukai Pramogos

Šis Kalėdų amatas vaikams yra toks lengvas, kad jiems tai labai patiks. Tam reikia raudonų ir žalių karoliukų, kurie dedami į žalius butelių šepečius. Šis amatas tinka vaikams, nes jie gali suformuoti šepečius į saldainių lazdeles ir jais papuošti namus. Tokie rankų darbo daiktai visada bus geras pasirinkimas.

4. Dangčio pakaba:

Dangčio pakaba

Čia yra puikus būdas naudoti stiklainių dangčius. Įdėkite nedidelius kubelius ir tada sujunkite dangčius, kad suformuotumėte medžio formą. Tada jis gali būti naudojamas kaip vainikas. Ši Kalėdų amatų idėja vaikams yra labai spalvinga ir puikiai atrodo ant jūsų namų durų. Kai svečiai tuo metu ateina į jūsų namus, tai suteikia teigiamą jausmą įeinant į jūsų namus.

5. Kalėdų senelis:

Kalėdų Senelio teptukas

Tai tokia smagi ir spalvinga veikla, kurią vaikams patiks tai daryti. Naudokite didelį teptuką, o tada rankeną nuspalvinkite raudona spalva baltais taškeliais. Pridėkite mažų juodų taškelių akims ir raudoną pompą į nosį. Tai labai paprasti kalėdiniai amatai. Gaminant šį amatą nebereikia kietų daiktų; tai bus paprastas būdas padaryti šį amatą.

6. Tualeto vaidmenų elniai:

Padarykite Kalėdų Senelio elnius naudodami šiuos paprastus kalėdinius amatus vaikams. Elniai gaminami naudojant tualetinius ritinius, nudažytus ruda spalva. Galite pridėti ragus ir akis kartu su raudonu pompomu. Ši elnių kolekcija atrodys gerai kartu su gražiu Kalėdų Seneliu rogėse. Šiuos amatus taip pat galite pritaikyti savo kūrybiškumui, išbandykite šį amatą, kad papuoštumėte savo Kalėdų eglutę.

7. Vyno stiklo žvakidė:

Kalėdų vyno taurės amatai

Leiskite vaikams nuspalvinti vyno taures Kalėdų temomis. Tada galite juos apversti aukštyn kojomis ir uždėti žvakes ant pagrindo. Šis puikus dekoravimo elementas atrodys nuostabiai namuose. Pasirinkite šį Kalėdų amatų užsiėmimą kitam atostogų sezonui. Tai atrodo juokinga, tačiau dekoruojant suteikia daugiau dėmesio.

8. Gilės dekoravimas:

Šiuos ikimokyklinio amžiaus Kalėdų amatus labai lengva padaryti mokykloje ar namuose. Jums reikia gilių, kurias reikia nudažyti žalia spalva. Tada giles gali puošti vaikai, naudodamiesi mažomis įvairių spalvų pompomis. Gilutes laikykite ant nedidelio stovo arba ant medvilninių pagrindų. Tai gražūs ir pasirinktiniai amatų daiktai jūsų dienai.

9. Kamštiniai elniai:

Kamštiniai elniai

Šios Kalėdų amatų idėjos suaugusiems yra labai šaunios ir naudoja vyno kamščius. Surinkite keletą vyno kamščių ir prisijunkite prie jų, kad suformuotumėte elnius. Taip pat galite pridėti raudoną karoliuką nosiai ir amatų akims. Kamščius gali tekti perpjauti per pusę kojoms. Šis vienas amatas yra naudingas būdas padaryti amatą iš savo naudingų šiukšlių kolekcijų.

10. „Candy Stick“ papuošalai:

Šie gražūs kalėdiniai amatai, kuriuos vaikai gali pasigaminti namuose, yra puikūs medžio papuošalai. Jie gali naudoti saldainių lazdeles ir papuošti juos dažais ar popieriumi, kad padarytų Kalėdų Senelį, Snieguolį, elnius ir tt Visus papuošalus galima pakabinti ant medžio. Surinkite šias lazdeles ir padarykite gerą amatą, kaip minėta aukščiau, tikrai sulauksite gerų komentarų.

11. Popieriniai vainikai:

Popieriniai vainikai

Čia yra kalėdinių dekoracijų amatai, kuriuos vaikai gali lengvai padaryti. Jie turi paimti žaliąjį popierių ir tada supjaustyti juos į plyšius, bet ne iki galo. Tada ilgis sujungiamas, kad sudarytų apskritimą ar vainiką. Tada jį galima dekoruoti įvairiais būdais.

12. Vyno butelių dekoracijos:

Kalėdų amatų idėjos su vyno buteliais

Kai kurie lengvi kalėdiniai amatai suaugusiems yra vyno butelių dekoracijos. Jie gali būti nudažyti iš išorės ir apvynioti viela ar virve. Galite sugrupuoti tris, kad suformuotumėte žodį „DŽIAUGSMAS“, padėdami kiekvieną abėcėlę ant kiekvieno vyno butelio.

13. Rankų spausdinimo vainikas:

Rankų spausdinimo vainikas

Atostogų sezono metu užsiimkite vaikais, padovanodami jiems šiuos šaunius amatus. Šį šventinį vainiką pasigaminti paprasta. Vaikai turi padaryti rankų atspaudus ir tada sudėti juos į ratą. Iškirpkite jį ir pridėkite lanką prie apatinio sluoksnio. Tai gražios Kalėdų meno ir amatų idėjos.

14. Kiaušinių sniego seniai:

„Pasidaryk pats“ sniego senio amatų idėjos

Čia yra gražus Kalėdų maisto amatas, kurį galite padaryti namuose. Kiaušiniai dedami vienas ant kito, kad susidarytų sniego seniai. Pridėkite morkų dangteliui ir dažykite mažas akis.

15. Kalėdų eglutės kortelė:

popierinis Kalėdų eglutės amatas

Šis Kalėdų eglutės amatas yra puikus būdas perteikti jūsų norus atostogų sezonui. Vaikai gali papuošti popierinę lėkštę ir padėti ją ant kartono. Tai bus nuolatinis vaikų ir suaugusiųjų smūgis.

Kalėdiniai amatai yra puikus būdas papuošti savo namus šventei. Amatai gali būti skirti medžiams, sniego seniams, Kalėdų Seneliui, elniams ir kt.

Vaizdų šaltinis:  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.