Hay, tai liepos 4 -oji, dar žinoma kaip Jungtinių Amerikos Valstijų nepriklausomybės diena. Tai federalinė šventė visose JAV. Tai šventės diena su daugybe fejerverkų paradų, kepsnių, karnavalų, mugių, iškylų, karnavalų ir daug kitų dalykų. Šiai dienai yra įvairių dalykų, tokių kaip rekvizitai, amatai, kai kurie iš geriausių liepos 4 d,

Liepos 4 d. „Lengvų amatų idėjos suaugusiems ir vaikams“:

Suraskime čia paminėtas 9 populiariausias lengvas liepos 4 -osios amatų idėjas.

1. Žvaigždžių skrybėlių amatai:

Žvaigždžių skrybėlių amatai

visada vaikai džiaugiasi šalies nepriklausomybės diena, nes nuo vaikystės jiems skelbiama apie meilę šaliai ir kaip svarbu, kad kiekvienas žmogus būtų orus šaliai, yra įvairių amatų, tokių kaip žvaigždžių skrybėlė , tai yra populiariausi liepos 4 -osios amatai vaikams. Tai galvos apdangalo dalykas, ant kurio įstrigusios žvaigždės su kitokia JAV vėliavos spalva.

2. Vėliavos amatai:

Vėliavos amatai

kas gali būti geresnė idėja nei jūsų šalies vėliava, kuri simbolizuoja pasididžiavimą ir garbę, ši šalies vėliava yra geriausias liepos 4 -osios amatas mažiems vaikams nuo pat gyvenimo pradžios, kai jie mokomi apie nepriklausomybės dienos svarbą.

3. Akmens amatai:

Amatai iš akmens

hm, jūs žinote, ką galite padaryti nuostabiais eksponatais, čia yra geriausios liepos 4 -osios amatų idėjos suaugusiems, paimkite akmenis, šiek tiek didesnius nei įprastas dydis, ir nudažykite juos trispalve raudona, mėlyna, balta ir galite gauti nuostabų demonstraciją galite laikyti stikliniame inde.

4. Žvakių amatai:

Amatai žvakėms

Ei, kam nepatinka žvakės ir kai šią dieną susitinkate su kuo nors ar susitinkate su savo draugais, galite padovanoti jiems šias amatų žvakes su raudona balta ir mėlyna virve. Liepos 4 -osios amatai suaugusiems yra šios gražios žvakės.

5. Žibintų amatai:

Žibintų amatai

Na, nuo naujų draugų susiradimo ir priekabiavimų jūsų vaikas nuo 2 iki 4 metų daug išmoks, ikimokyklinukui mokykloje bus suteikta daug meno ir amatų, o liepos 4 d., tada geriausia idėja vaikams sumontuotas amatų žibintas, pagamintas iš paprasto skirtingų spalvų kartoninio popieriaus, tai yra geriausi liepos 4 d. amatai ikimokyklinukams, todėl jie tampa kūrybingi.

6. Rankų darbo kortelių amatai:

Rankų darbo kortelių amatai

Gerai! Tai tinka tingiems žmonėms, liepos 4 d. Nesudėtingi amatai yra rankų darbo atvirukas, kuriame tereikia įmerkti dažų ir dažų, tada atspausdinti ant balto popieriaus su tam tikru fonu, kad jis atrodytų šiek tiek patrauklus , taip pat galite ją nubrėžti spalvota juostele.

7. Stalo audinių amatai:

Stalo audinių amatai

Yra įvairių liepos 4 -osios amatų, iš kurių geriausi yra „pasidaryk pats“ staltiesė, trijų spalvų indelis. Staltiesės yra puiki idėja liepos 4 -osios pietums, kad diena būtų dar ypatingesnė ir įsimintinesnė. Tai suteikia pasididžiavimo, garbės ir pagarbos jausmą savo tautai.

8. Trijų spalvų amatai:

Trispalviai amatai

Nuo 2 iki 4 yra mokymosi amžius, tai yra laikas, kai vaikas mokosi daugiausiai, yra viena puiki idėja ikimokyklinukui ir lengvas liepos 4 -osios amatas ikimokyklinukui – tai trijų spalvų plokštelė. Ant apvalios plokštės galite nudažyti tri spalvą šiaudais, kurie dažai dedami ant apvalaus popieriaus ar plokštelės ir nupūskite šiaudais.

9. Fejerverkų amatai:

Fejerverkų amatai

Tai šviesos paradų, fejerverkų diena. Taigi kodėl gi nepabandžius ir nepaversti fejerverkų patrauklesniais ir skirtingų spalvų. Šauniausias liepos 4 -osios amatas suaugusiam yra naujasis amatas. Galite dažyti fejerverkus arba susieti skirtingų spalvų virves.

Liepos 4 d. Amatų idėjos vaikams ir suaugusiems

Liepos 4 -ajai yra daug amatų idėjų, kurias galite padaryti, padaryti dieną dar spalvingesnę ir įdomesnę, ši diena kupina džiaugsmo ir malonumo, turint omenyje šios dienos prasmę. Ir kaip priemonę švęsti nepriklausomybę, reikia ugdyti jose šios dienos vertybę.