Helovinas laikomas vakaru prieš Visų Šventųjų dieną, kuri plačiai švenčiama spalio 31 -osios naktį. Diena švenčiama apsirengus kaukėmis ir kostiumais, kurie būtų bauginantys. Helovino amatų idėjos buvo gana madingos švenčiant Helovino dieną.

9 geriausi Helovino amatai ir idėjos vaikams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams:

Štai keletas paprastų Helovino amatų, kurie jūsų vaikams būtų naujas nuotykis,

1. Laimingi ir liūdni Helovino kabantys amatai:

Laimingi ir liūdni Helovino kabantys amatai

Norite ištirti laimingą ir liūdną gyvenimo pusę per Helovino amatus! Čia yra pakabinamas žavesys durims, kurios neša liūdnas ir linksmas nuotaikas.

2. Helovino žvakės:

Helovino žvakės

Tai būtų viena iš beprotiškiausių Helovino amatų idėjų vaikams. Žvakių žvakės pagamintos iš stiklo indelių, padengtų baltu audiniu arba audinio juostelėmis ir juodomis akimis. Kai joje uždegama žvakė, tai tikrai duos gerą efektą. Dirbtinė akis šiam amatui suteikia minkštą efektą; jums tikrai patiks šis modelis kaip Helovino amatas.

3. „Bat Pen“ lašintuvas:

Šikšnosparnių rašiklio lašintuvas

Suaugusiųjų amatai suaugusiems yra amatas, naudojamas ant stalo laikyti raštinės reikmenis, pvz., Rašiklį, pieštuką ir pan. Tai suteikia skraidančio vaiduoklio ar šikšnosparnio išvaizdą su dviem dantimis ant išorinės dalies, kad būtų baisu. Šį dalyką taip pat galite pritaikyti pagal savo idėją ar kūrybiškumą.

4. Helovino žibintai:

Helovino žibintai

Šį Heloviną norite papuošti savo namus nepakartojama išvaizda! Čia yra tipiškas Helovino amatų dizainas kūdikiams. Pagaminti iš įvairių stygų, juodos ir baltos spalvos, jie plačiai naudojami Helovino metu kaip žibintai. Pakabinkite šį amatą savo miegamajame, jis padarys siaubingą efektą kaip dekoratyvinis prisilietimas.

5. Helovino namai:

Helovino namai

Ledų lazdelės buvo gana populiarios Helovino amatų idėjoms mažiems vaikams. Namai gaminami naudojant įvairias ledo lazdeles ir kartoninius popierius, kuriems eskizais suteikiama baisi išvaizda. Gamindami šį amatą naudokite juodos ir aksominės spalvos derinį, taip pat galite padovanoti tai savo draugams.

6. Rankų spausdinimo amatas:

Rankų spausdinimas Helovino amatas

Rankomis spausdinti Helovino amatai ikimokyklinukams buvo geriausi švęsti dieną. Toliau pateikiami rankinio atspaudo brėžiniai, kad jis būtų panašus į vampyrų dizainą. Naudokite šią amato idėją ant balto ar geltono popieriaus arba taip pat galite pabandyti ant sienos savo kambaryje.

7. Veltinis Helovino amatas:

Veltinis Helovino amatas

Tai buvo vienas iš lengviausių Helovino amatų vaikams. Vaiduoklis pagamintas tiesiog padengiant plastikinius rutuliukus baltu audiniu, visiškai padengtu ilgomis pjūvio linijomis. Kamuoliui taip pat suteikiamos juodos dėmės, rodančios akis.

8. Popierinės indų vaiduoklių skrybėlės:

Popierinės indų vaiduoklių skrybėlės

Nori turėti tą paslaptingą išvaizdą! Helovino amatai vaikams, pagaminti iš popierinių indų, jums tikrai padėtų. Juodos spalvos skrybėlės toliau dekoruotos nerangiais pakabukais, kad suteiktų jums tobulą išvaizdą.

9. Medvilnės skeletas:

Medvilninis skeletas

Medvilniniai skeletai yra dažniausiai gaminami Helovino amatai ikimokyklinukams, pagaminti iš plonų medvilninių juostelių. Veidui taip pat suteikiama panaši medvilninė išvaizda, kuri vėliau užklijuojama ant juodo kartono.

Šiems amatams gaminti dažniausiai naudojamos medvilnės, ausinės, kartonas, popieriniai indai ir daug daugiau. Jie yra pakankamai pajėgūs, kad suteiktų jums norimą išvaizdą švęsti Helovino savaitę. Jie dažniausiai gaminami naudojant apšvietimo efektus, kurie pakabinami koridoriuose ir balkonuose, kad būtų mirtinas efektas.