Kas ateina į galvą išgirdus šventinius amatus? Vaikystėje galbūt susijaudinote ir pagalvojote apie daugybę šventinių amatų. Yra įvairių rūšių amatų, kuriuos galima padaryti, o kai kurie iš jų yra pagaminti tik šiomis progomis.

Lengvi ir geriausi šventiniai amatai vaikams ir suaugusiems namuose:

Pažvelkite į 9 populiariausius šventinius amatus suaugusiems ir mažiems vaikams, kurie jums tikrai patiks,

1. Pušies kūgio atostogų amatas:

Pušies kūgio atostogų amatas

Tai mieliausias, bet paprastas šventinis amatas, kurį galima padaryti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiimti kankorėžių ir papuošti, kaip norite; šiuo atveju kankorėžis papuoštas Kalėdų eglute. Šį amatą galite padovanoti ir savo draugams Kalėdų šventėje.

2. Sniego senio puodelio atostogų amatas:

Sniego senio puodelio atostogų amatas

Kitas amatas gali būti sniego senio puodeliai. Tai bus lengva pasigaminti ir puiki dovana atostogoms visiems, kas jums patinka. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nupiešti/ papuošti puodelį pagal sniego senį. Taip pat galite pritaikyti šį puodelį naudodami suasmenintas citatas.

3. Šventinis kabantis rankų darbo amatas:

Šventinis kabantis rankų darbo amatas

Tai pakabos, kurias galima pasigaminti labai lengvai ir kurios yra skirtos ypatingoms švenčių progoms, pavyzdžiui, žiemos šventėms, Kalėdų šventėms ir pan., Kurios vėliau gaminamos pagal progą. Galite pagaminti juos pagal savo pasirinkimą pagal dydį ar formą, išbandykite kai kuriuos ovalo ar apskritimo formos amatus.

4. Žvakių šventė kaip amatas:

Žvakių šventė kaip amatas

Tai visų laikų mėgstamiausias amatas. Žvakių gamyba gali būti bet kokia proga. Yra žvakių tipų, tokių kaip žvakės, pagamintos iš vaško, arba dirbtinės žvakės; tai tikrai dirbtinis. Gaukite keletą stiklainių ar butelių ir padarykite juos amatininkams, išbandykite šią vieną idėją savo namų šventei ar bet kokiai progai.

5. Kūgio tipo atostogų amatas:

Kūgio tipo atostogų amatas

Kitas amatas yra kūginis amatas, kurį galima pagaminti. Tai yra paprasti šventiniai amatai, kuriuos galima padaryti per šventes. Galite pasigaminti per Kalėdas, nes amatai yra susiję tik su Kalėdomis. Tai puiki idėja dovanoti šią dovaną savo vaikams šventės dieną; galite papuošti savo Kalėdų eglutę šiuo amatu.

6. Sieninis kabantis atostogų amatas:

Sieninis kabantis šventinis amatas

Tai dar vienas lengvas atostogų amatas, kurį galima pagaminti per trumpesnį laiką. Tai geriausi amatai vaikams mokykloje ar namuose, taip pat Helovino proga. Pagaminta iš jūsų namų apyvokos daiktų, išbandykite šį amatą savo miegamajam papuošti.

7. Mielos citatos atostogų amatas:

Mielos citatos atostogų amatas

Kai turite daug laisvo laiko, tikrai galite padaryti šį amatą. Tokių amatų kūrimas yra įdomus ir malonus. Šiuos šventinius medžio amatus gali gaminti ir suaugusieji. Sukurkite citatas ir padarykite amatą iš medinių ar geležies pagamintų mažų ovalo formos plokščių, tai gera idėja dovanoti.

8. Vyno taurės amatas:

Amatas iš vyno taurės

Kalbant apie šventinius amatus, tai yra vienas iš tokių amatų, kuris eina visų galvoje. Jūs tikrai galite pagaminti vyno butelius ir padovanoti juos kam nors ypatingomis progomis. Nereikia eiti į lauką vyno taurių, jei jūsų tėvas ar giminaitis mėgsta gerti vyną, jūs tikrai gausite šias taures.

9. Atostogų nuotraukų rėmelis:

Šventinis nuotraukų rėmelis

Nuotraukų rėmelis yra vienas iš tokių amatų, kurį sukūrė visi. Ir pasidaryti „pasidaryk pats“ šventinius amatus niekada nebuvo nuobodu. Galite padaryti šį Kalėdų ypatingą nuotraukų rėmelį ir padovanoti kam nors.

Aukščiau yra keletas atostogų amatų idėjų suaugusiems ir mažiems vaikams, kurias galima padaryti per atostogas arba kurios yra skirtos atostogoms. Tai yra paprasti ir įdomūs amatai, kuriuos, tikiu, išbandysite artėjančių švenčių metu.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.