Günümüzün ticari dünyasındaki en son teknoloji, saçınızı bu özel şampuanlarla şampuanlayarak, saç renginizi geçici olarak düzeltmenize veya beş aylık solma vurgularınızı daha da iyileştirmenize olanak tanır. Bu şampuanlar esasen bir renk koruma şampuanı dalıdır, ancak bu sefer şampuanlar, şampuanın her seferinde parlaklaşan ve ortaya çıkan şampuanda ince bir renk tonu bütünleştirirken, herhangi bir yan etki olmadan normal saç boyası sürenizden daha uzun süre dayanmanıza izin verir. takip et. Şampuanınızı diğer yoğun Pazartesi sabahları gibi ıslatın, durulayın ve yıkayın ve istediğiniz saç rengi aralığında canlı bir kafa elde edin..

Hindistan’da Bulunan En İyi 8 Saç Boyası Şampuanı:

1. Vcare Şampuan Saç Rengi Siyah:

saç boyası şampuanları

BURADAN SATIN ALIN

Amonyak içermeyen Vcare siyah şampuan, 40’lı yaşlarınızın hemen ardından yaygın olan saç beyazlaması, erken yaşlanma için mükemmel bir çözümdür. Saçlar zamanla matlaşmaya meyillidir ve dışarıdan eklenen saç tonlarıyla bile, her şampuanladığınızda gölgeyi kaybetmeniz oldukça olasıdır. Bu şampuan ile artık saçınızdaki siyahlıkları doğal bir parlaklık ve çok daha sağlıklı bir saç dokusu ile canlandırabilirsiniz..

2. Richenna Şampuan Bazlı Saç Rengi:

Richenna Şampuan Bazlı Saç Boyası

Kına özleri ve Soya Fasulyesi Proteinleri ile zenginleştirilmiş Richenna şampuan, saçınızın mükemmel bir şekilde doğal görünmesini ve hasarların onarılmasını sağlarken, dışarıdan kaynaklı renginizin canlılığını artıran, saç kökleri üzerinde ve içeriden çalışarak, renk arttırıcı bir şampuandır..

3. Ted Gibson Bireysel Renkli Şampuan, Büyüleyici Bakır:

Ted Gibson Bireysel Renkli Şampuan, Büyüleyici Bakır

BURADAN SATIN ALIN

Ted Gibson’ın büyüleyici bakır rengi, kırmızı veya çilek tonlarındaki saç rengi için geçici bir renk birikimi olarak bakır alt tonları kullanır. Kırmızı vurguları zenginleştiren ve aydınlatan bu şampuan, boyalı saçları beslemek ve yumuşatmak için jojoba yağı, mango, nar ve yabani orkide özleri ile kaplanmış ipek proteinleri içerir..

4. Renk Canlandıran Renk Veren Şampuan:

Color Revive Renk Veren Şampuan

Canlandırıcı renk veren şampuan, bakır alevi ve acı biberden sarı ve mavi vurgulara kadar sayısız farklı saç boyama şampuanı içerir, bu şampuan, saça zarar verme eğiliminde olan tüm solmuş veya yayılmış saç boyaları için bir kurtarma rölyefidir. Saçı tek parça halinde tutan bu şampuan, tonun alt tonlarını zenginleştirerek mevcut renge uzman bir canlılık sağlar..

5. Ted Gibson Parıldayan Altın Şampuan:

Ted Gibson Parıltılı Altın Şampuan

Ted Gibson’ın zengin bir köpükle parıldayan altın rengi şampuanı, sarı veya bal rengi saçlarınızın, altın ışıltılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Doğal ve botanik özlerle zenginleştirilmiş bu şampuan, her yeni yıkamada vurgularınızı aydınlatan açık sarı alt tonlar sağlar..

6. Osmo Color Canlandırıcı Sıcak Kestane Saçları:

Osmo Color Sıcak Kestane Saçları Canlandırır

Osmo’nun renkli saç şampuanı yelpazesi, farklı saç tonlarının bir çeşidine izin verir; bu, sıcak kestane rengidir. Şampuan, A ve E Vitamini ile saç renklerini zengin bir renk tonuna ısıtırken hasar görmüş kaba saçlarınızı canlandıran ve canlandıran avokado yağı ile besler..

7. Saf Karışımlar Limon Rengi Yatan Şampuan:

Pure Blends Limon Renk Veren Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Saçınızı nemlendiren ve nemlendiren Pure Blends limon rengi saçlar, hem sülfat hem de klorür içermeyen yumuşak sarı alt tonlar kullanır, bu da saçı rahatlatırken saç uçlarını beslerken canlı sarı veya bal renkli saç tonlarını canlandırır..

8. Saf Karışımlar Marigold Yatan Şampuan:

Saf Karışımlar Marigold Yatıştırıcı Şampuan

BURADAN SATIN ALIN

Pure Blends’in kadife çiçeği bırakan bazı, şampuan saçınızı nemlendirip yumuşatırken alt tonlarınızı canlı ve parlak tutmak için yumuşak turuncu sarı bir taban kullanır..