Nuo seniausių laikų sidabrinės apyrankės buvo brangus žmonių papuošalų priedas. Neabejotinai yra auganti sidabrinių apyrankių tendencija. Yra įvairių stilių sidabrinių apyrankių, o sidabrinė apyrankė gali būti dėvima daug kartų, nes tai gali suteikti jūsų išvaizdai klasę ir eleganciją.

sidabrinės apyrankės

Apyrankės atkreipia dėmesį tiek į vyrus, tiek į moteris, ypač į sidabro spalvos apyrankes. Dėl savo švelnumo jis suteikia žavesio, nes buvo sukurtas taip, kad gražiai tylėtų tiek vyrams, tiek moterims.

Sidabrinės apyrankės moterims ir vyrams:

Braitonas planuoja šokiruojančias sidabrines apyrankes moterims ir vyrams, papildančias bet kokią aprangą. Tai unikalus ir elegantiškai kruopščiai surinktas sidabro apyrankių rinkinys.

1. Apyrankė iš odos:

Odinė pinta apyrankė

Priderinkite savo aprangą naudodami šią juodos odos sidabro pintinę apyrankę, pagamintą iš odos juostelių, ir ji siūlo vyrišką atsipalaidavusią išvaizdą, kad harmonizuotų beveik viską jūsų drabužių spintoje. Padovanokite šią universalią apyrankę mados žinančiam vyrui savo gyvenime arba perduokite ją savo asmeninei juvelyrinių dirbinių kolekcijai, kad gautumėte subtilią stilių dozę. Ši dizaino apyrankė yra supinta iš odos ir sidabro, kuri suteikia pasitikėjimo jausmą dėvint kiekvieną dieną. Dėl šio sidabro padengimo jis tvirtai pritvirtinamas aplink riešą.

2. Turquoise apyrankės dizainas:

Turkio spalvos apyrankės dizainas

Ši unikali apyrankė pagaminta rankomis iš turkio spalvos ir sukabinta sidabru ant patvarių elastingų grandinių. Turkio spalvos apyrankė pagaminta iš sidabro ir kitų metalų, kurie gali būti emaliuoti įvairiomis spalvomis, todėl dėvėtojams suteikiama paprasta ir klasikinė išvaizda, todėl šis dizainas tiks bet kokiai progai.

3. „Wiccan Charm“ apyrankė:

„Wiccan Charm“ apyrankė

Galimos įvairių stilių sidabrinės apyrankės moterims, kurios suteikia ypatingą kitų išvaizdą. Galite pradėti rinktis savo žavingą apyrankę ir papildyti ją savo drabužių spinta tam tikriems ypatingiems jūsų gyvenimo įvykiams. Šios žavesio apyrankės turi paletę ar temą. Čia ši žavesio apyrankė yra aukso spalvos, dvigubai susieta, nes joje yra momentinė spalvotų stiklo lapų, gilių, inkarų, medžių, pusmėnulio, kryžiaus simbolio, žvaigždžių kolekcija ir dar vienas vario ir sidabro lapų žavesys. Tai suteikia dėvėtam žmogui gražesnę, bet gana protingą išvaizdą.

4. Nagų apyrankės dizainas:

Nagų apyrankės dizainas

Nagų apyrankė yra viena iš elegantiškų dalių, palyginti su kitais dizainais. Jis tinka bet kokiai progai ir gali būti prieinamas su reguliuojamais dydžiais. Ši nagų apyrankė yra trijų skirtingų spalvų: aukso, sidabro ir rožinio aukso. Tačiau ši sidabrinė apyrankė suteikia paprastą išvaizdą ir puikiai tinka bet kokioms progoms.

5. „Sound Wave“ apyrankė:

„Sound Wave“ apyrankė

Viena unikali, pritaikyta garso bangų sidabrinė apyrankė daro teiginį. Jei tikrai ieškote išskirtinės dovanos, tai turėtų būti jūsų pasirinkimas numeris vienas! Šioje garso bangų apyrankėje yra kalta ir poliruota sidabro plokštelė, kuri puikiai tinka graviravimui ir suteikia unikalią bei klasikinę išvaizdą dėvėtojams.

6. Individualus uošvės apyrankės dizainas:

Individualus uošvės apyrankės dizainas

Ši personalizuota uošvės apyrankė gali būti padovanota jos nuotakai/jaunikiui. Ši apyrankė buvo pagaminta iš sidabro tamsiai padengto metalo, o vidinė apyrankės dalis buvo išspausdinta kabutėmis. Tai gali būti reguliuojama. Šios sidabrinės apyrankės puikiai tinka kolegijoms ir biuro merginoms.

7. Medžio šakos apyrankės dizainas:

Medžio šakos apyrankės dizainas

Ši apyrankė iš medžio šakos yra rankomis išlieta iš natūralaus medžio šakos formos sidabro. Tai yra įvairių dizainų ir savo kolekcijai galite pasirinkti ovalią arba apvalią formą. Tai suteikia kitokią išvaizdą nei kiti apyrankės dizainai. Moteriškos sidabrinės apyrankės taip pat yra prieinamos šio medžio šakos stiliaus. Užuot dėvėjusios apyrankes, dėvėdamos šias sidabrines apyrankes moterims suteiksite elegantišką išvaizdą.

8. „Steampunk“ gitaros apyrankė:

„Steampunk“ gitaros apyrankė

„Steam punk“ unisex gitaros apyrankė, kaip apyrankių muzikos malonumo kategorija, bus puiki dovana jūsų mylimam žmogui. Ši gitaros apyrankė suteikia paprastą ir modernią išvaizdą, suprojektuota su plonais sidabro kabliukais ir emaliuota minkštu juodos spalvos metalu. Šis muzikos instrumentų stiliaus apyrankės yra vienas iš populiariausių jaunimo dizaino.

9. Sidabrinė dūminio kvarco apyrankė:

Sidabrinė dūminio kvarco apyrankė

Šios stulbinančio sidabro dūminio kvarco apyrankės siūlo begalines stiliaus galimybes. Tai gali būti pasakiško storo dizaino, su briaunotais dūminiais kvarco karoliukais ir spindinčiais sidabro akcentais. Sumaišykite ir suderinkite draugystės apyrankes su mūsų ikonišku žavesiu ir rankogaliais, kad sukurtumėte puikų pareiškimą. Ši apyrankė puikiai tinka bet kokiai progai. Sidabrinės moteriškos apyrankės suteikia nepakartojamą išvaizdą bet kokiam sezonui.

Apyrankės yra svarbus aksesuaras, nes dėl jų žmonių rankos atrodo gražesnės ir grakštesnės. Jie puikiai papildo paprastą aprangą. Apskritai turite nepamiršti, kad tai yra paprastas būdas padaryti įspūdį moterims ir vyrams, tačiau jūs turite būti išradingi. Naudodamiesi aukščiau pateiktais sidabro apyrankių dizainais, galite savo mylimam žmogui suteikti ypatingą staigmeną.