Deimantas yra amžinas. Tai taip pat yra geriausias moters draugas, galintis priversti ją spindėti ir spindėti. Juvelyriniai dirbiniai iš deimantų yra mėgstami moterų, mėgstančių pasipuošti išskirtiniais papuošalų elementais, dėl kurių jie atrodo spindintys. Deimantai taip pat traktuojami kaip statuso simboliai, nes šie brangakmeniai yra gana brangūs ir verti daug pinigų. Deimantinės apyrankės pakeitė tradicines auksines apyrankes. Šios putojančios apyrankės yra įvairių dizainų, tinkančių tiek kasdieniam dėvėjimui, tiek vestuvėms. Deimantinės apyrankės yra pagamintos rankomis iki tobulumo, taip pat suporuotos su rubinais ir smaragdais, kad atrodytų dar gražiau. Šis straipsnis padės išsirinkti mėgstamiausius kūrinius iš naujausio deimantinių apyrankių dizaino.

deimantinių apyrankių dizainas

Geriausias ir madingiausias deimantinių apyrankių dizainas su vaizdais:

Peržiūrėkite kai kuriuos iš šių dizainų, dėl kurių tikrai norėsite juos turėti:

1. Nenupjautos deimantinės apyrankės su rubino akmenimis:

Nepjautos deimantinės apyrankės su rubino akmenimis

Kaip pjaustomas deimantas apibūdina jo vertę ir pastebimai veikia jo žavesį, žvilgesį ir aiškumą. Štai kodėl deimanto pjūvis daro didžiulę įtaką tam, kaip deimantas turi būti apšviestas šokti. Beje, pasirinkti aukščiau išvardintus deimantinių apyrankių su nepjaustytais ir rubino akmenimis dizainus bus verta tiek dėl to, kad darbas atrodytų elegantiškai.

2. Deimantinio kubinio cirkonio dizaino apyrankės:

Deimantinio kubinio cirkonio dizaino apyrankės

Tradicinė išvaizda ir papuošalų, ypač deimantinių apyrankių su indiškais drabužiais derinimas, kubinių cirkonio apyrankių dizaino pasirinkimas tikrai gali būti geras ir išmintingas pasirinkimas. Šios apyrankės yra universalios, užima brangią vietą moterų širdyse, ypač indų kilmės.

3. Gėlių Amerikos deimantų apyrankės:

Gėlių Amerikos deimantinės apyrankės

Gėlių dizaino deimantinės apyrankės su amerikietiškais deimantais norės paįvairinti išvaizdą pusiau tradicine apranga, kuri puikiai dera prie šiuolaikinės išvaizdos, kad išryškintų abi puses jūsų žaismingumui. Pasirinkti šią apyrankę bus lengva, nes tai atrodo gražiai.

4. „Galaxy Broad Diamond Ruby“ apyrankės:

„Galaxy Broad Diamond Ruby“ apyrankės

Plačios „Galaxy“ deimantinės apyrankės su rubino ir smaragdo akmenimis tikrai bus lengvas mados pasirinkimas. Jie turi komplimentų spalvas, kurios yra gana geros ir išlieka subtilus aksesuaras, kai dėvimi su sintezės ansambliais.

5. Plačios deimantinės elegantiškos apyrankės:

Plačios deimantinės elegantiškos apyrankės

Prašmatnios apyrankės yra labai ieškomi įvairaus amžiaus moterų modeliai, o jos pirmenybę teikė lengviausiems papuošalams, esantiems naujausiame dizaine. Būtinai nurodykite jums tinkantį dydį, nes tai bus svarbiausias dalykas.

6. Egzotiška deimantinių apyrankių kolekcija:

Egzotiška deimantinių apyrankių kolekcija

Moteris, pasipuošusi šia egzotiška deimantų apyrankių kolekcija, galėtų jaustis elegantiškai, nes šios apyrankės su smaragdo dygliuotais deimantais eksponentiškai pagerintų viso jos dėvimo drabužio grožį..

7. Dizainerių deimantų apyrankės:

Dizainerių deimantų apyrankės

Dizainerių deimantinės apyrankės atrodys nepaprastai gražiai ir išryškins jūsų gležno riešo grožį, o to tiesiog negalima pakeisti viena kitai, nes ji spindi ir garsina moters grožį.

8. Vienos eilutės deimantiniai apyrankės:

Vienos eilutės deimantiniai apyrankės

Vieno pamušalo deimantiniai apyrankės yra žavingiausi dizainai. Dauguma moterų ieško šio paprasto, tačiau elegantiško dizaino su nuolatiniu dizainu su vienos eilutės deimantiniu gėlių raštu.

9. „Solitaire Cut Diamond Bangles“:

„Solitaire Cut“ deimantiniai apyrankės

„Solitaire Cut“ deimantinės apyrankės, pagamintos iš deimantų ir rubino akmenų, suteiks dviejų ir trijų atspalvių atspalvius, ant kurių bus įspaustas deimantas ir rubinai. Akmenys buvo tvarkingai išdėstyti su perlų dizainu abiejuose galuose.

10. Tradiciniai deimantiniai apyrankės:

Tradiciniai deimantiniai apyrankiai

Tradicinės deimantinės apyrankės su dviejų linijų deimantiniais akmenimis yra puikus pasirinkimas moterų drabužiams. Joks kitų dizainų grožis negali pakeisti šios nesenstančios elegancijos, kurią vilioja tradicinės deimantinės apyrankės, kurios visada buvo naudojamos nuo amžių.

11. Amerikos stiliaus deimantinės apyrankės:

Amerikietiško stiliaus deimantinės apyrankės

Amerikietiško stiliaus deimantinės apyrankės, išmargintos deimantiniais akmenimis, yra puikiai suprojektuotos ir patrauklios dėvint, todėl daugybė moterų trykšta pasididžiavimu. Tai bus puiki kolekcija vestuvėms ir bet kokiems vakarėliams, nes ji tinka visų rūšių aprangai.

12. Stulbinantys tradiciniai „Ruby Emerald Designer“ apyrankės:

Nuostabūs tradiciniai „Ruby Emerald Designer“ apyrankės

Dėvėti šias stulbinančias tradicines „Ruby Emerald Designer“ deimantines apyrankes bus nepastebėta, nes jos pritrauks daugiau žiūrovų, nes tai savotiškas pasjanso dizainas, tinkantis visiems visų progų drabužiams.

13. Dygliuotos akmenų deimantinės apyrankės:

Dygliuotos akmenų deimantinės apyrankės

Ši apyrankė buvo pagaminta iš deimanto ir aukso, kurioje cirkonio akmenys yra labai gražiai išdėstyti gėlių raštu, o šį apyrankių rinkinį sudaro 4 įvairaus dydžio deimantų apyrankės, tokios kaip 2.4, 2.6, 2.8 ir padengtos sidabro aukso ir sidabro rodžio danga. „Ganga Yamuna“ dengimas. Šios deimantinės apyrankės yra geros kokybės, ir tai yra vienas iš naujausių gailių deimantų papuošalų.

14. „Surat Diamonds“ tradiciniai dviejų tonų indiško stiliaus dizainerių apyrankės:

„Surat Diamonds“ tradiciniai dviejų tonų indiško stiliaus dizainerių apyrankės

„Surat Diamonds“ tradicinės dviejų spalvų indiško stiliaus dizainerių apyrankės yra geriausias komplimentas ar bet kokia apranga, kuri yra puikus aksesuaras. Dėvėdami šiuos deimantinių apyrankių dizainus, atrodysite sumaniai ir dailiai, dėvėdami tradicinę ar madingą aprangą.

15. Bendradarbiaujanti Kada deimantinė apyrankė:

Bendradarbiaujanti Kada deimantinė apyrankė

Bendradarbiaujantys „Kada“ deimantiniai apyrankiai yra naujausi apyrankių dizainai ir populiariausias deimantinių apyrankių stilius, nes jie yra platesnio ir platesnio dizaino su dviem eilėmis deimantų išorėje ir dygliuotais rubino akmenimis gėlių raštu viduje, taip sukuriant tobulą spalvą deriniai, suteikiantys nuostabią ir elegantišką išvaizdą.

16. Tikri deimantų apyrankės:

Tikros deimantinės apyrankės

Šios plonos deimantinės apyrankės geriausiai tinka dėvėti kasdien. Jie turi apie 150 deimantų, išmargintų apyrankėmis, ir turi nuostabų kirpimą. Jie yra 14k aukso spalvos ir atrodo gana elegantiškai. Kiekvienam 3 deimantui yra maža auksinė dėžutė, kurioje yra deimantais nusagstyta madinga apdaila.

17. Pietų Indijos deimantų apyrankės:

Pietų Indijos deimantinės apyrankės

Peržiūrėkite šį nuostabų teiginį, kuris yra šventyklos stiliaus papuošaluose. Apyrankė yra vienas gabalas su rubinais ir smaragdais, kartu su neapdorotais deimantais. Šis puikus meno kūrinys puikiai tinka nuotakos drabužiams, derinamas su atitinkamomis apyrankėmis, kad būtų sukurtas rinkinys.

18. Vieno akmens deimantų apyrankė:

Vieno akmens deimantinė apyrankė

Ar jums labiau patinka paprastos, bet stilingai atrodančios apyrankės? Pavieniai akmeniniai deimantiniai apyrankiai puikiai tinka dėvėti kasdien ir atrodo gana elegantiškai. Šios apyrankės taip pat pateikiamos apyrankių modeliuose, kuriuose yra vienas deimantas. Deimantas turi puikų kirpimą, kad spindėtų ir atspindėtų šviesą.

19. Baltojo aukso deimantų apyrankė:

Balto aukso deimantinė apyrankė

Ši išskirtinė balto aukso deimantų apyrankė yra dviejų eilučių modelio. Deimantai yra dygliuoti kryžminiu modeliu, pakaitomis tarp vidutinio ir mažo dydžio deimantų. Šios apyrankės yra labai elegantiškos ir puikiai tinka vakarietiškam dėvėjimui. Net ir nedidelis rankos judesys gali priversti šiuos deimantus spindėti ir spindėti.

20. Amerikos deimantinės apyrankės:

Amerikos deimantinės apyrankės

Norite poros deimantinių apyrankių, bet nesate pasiruošę išleisti tiek daug? Nesijaudink! Peržiūrėkite šias amerikietiškas deimantų apyrankes, kurios blizga ir spindi arti deimantų. Jie pagaminti iš legiruotojo metalo su aukso danga. Šios gražios apyrankės turi unikalų tinklelį.

Šiandien dauguma kompanijų siūlo individualias madingų papuošalų rinkinių kolekcijas. Šie aukso ir deimantų rinkiniai skirti aukšto lygio klientams, kurie mėgsta dėvėti unikalų dizainą ir niekada nenori kartoti modelių. Tačiau prieš investuodami į deimantų apyrankes svarbu žinoti keletą punktų. Deimantų kokybė grindžiama pjūviu, aiškumu ir karatais. Prieš pasirinkdami modelį, turite atidžiai patikrinti parametrus, nes dauguma deimantų parduotuvių parduoda netikrus akmenis ar žemos kokybės deimantus. Tikimės, kad jums patiko šie nuostabūs modeliai, kurie tikrai nušluos jus nuo kojų!