Motinos pieno siurbimas yra idėja siurbti arba išsiurbti pieną per siurblį, kad jis būtų laikomas butelyje. Tai užtikrina, kad jūsų kūdikiai gali būti maitinami net tada, kai jūsų nėra šalia. Tai naudinga, kai mama turi eiti į darbą. Prižiūrėtojas tiesiog turi maitinti kūdikį per maitinimo buteliuką. Ne tik tada, kai mama išeina į darbą, galite tai naudoti keliaujant ir neturint galimybės maitinti.

Krūtų siurbliai veikia rankomis ar kojomis arba net per elektrinius prietaisus, kurie gali būti maitinami baterijomis ar elektra. Siurblys stimuliuoja motinos krūtį, kuri padeda paskatinti pieną laikyti pieną ir vėliau maitinti kūdikį. Kūgio formos puodelis tinka speneliui kartu su apskritimu, supančiu spenelį. Bet kam apskritai naudoti siurblius?

 • Tai padidina pieno tiekimą, taip pat skatina pieno gamybą
 • Padidėjusi krūtinė gali sukelti skausmą ir diskomfortą. Taigi siurbliai palengvina skausmą
 • Tai taip pat pravers vartojant vaistus ir todėl laikinai netinka slaugyti kūdikio.

Kaip tinkamai pumpuoti krūties pieną: į ką reikia atsižvelgti

 1. Pirmiausia masažuokite krūtį, o kartais ir pumpuodami, kad pienas tekėtų. Bet koks skausmas ar diskomfortas, kurį patirsite, neleis laisvai tekėti.
 2. Pradėkite nuo tinkamo krūtų skydo pasirinkimo. Krūties skydas yra tas, kuris uždengs spenelį, bet ir paliks erdvę, užtikrindamas, kad spenelis nesitrintų į skydą. Jūsų spenelis turėtų judėti pirmyn ir atgal.
 3. Įsitikinkite, kad jaučiatės patogiai vakuume, kuriuo jis siurbia pieną. Jūs turite jaustis patogiai ir toleruoti.
 4. Higiena yra kitas svarbus dalykas, kurio nereikėtų ignoruoti. Nusiplaukite rankas ir siurblį vadovaudamiesi vartotojo vadovo instrukcijomis.

Kaip rankomis siurbti motinos pieną?

Planuojate išpumpuoti pieną iš rankų? Štai kaip tai padaryti.

 1. Sėdėkite ir pasilenkite į priekį.
 2. Laikykite rankas virš arba žemiau spenelių. Padėkite du pirštus šiek tiek vienu coliu žemiau spenelio, tačiau, ties nykščiu. Nykštis turi būti virš spenelio.
 3. Švelniai paspauskite į vidų link krūtinės sienos. Taip pat nespauskite, jei ištempiate odą ant areolės. Tai gali trukdyti jūsų krūtims gaminti pieną.
 4. Išreikškite savo pieną dabar. Tačiau atminkite, kad kiekviena krūtis yra skirtinga ir jums reikia rasti tinkamą padėtį, kuri jums palanki.

Kaip siurbti motinos pieną naudojant siurblį?

 • Pradėkite masažuoti krūtis, kad šiek tiek atsipalaiduotumėte. Tai užtikrins sklandų srautą.
 • Siurblio skydai turi būti uždėti virš spenelio, o įtaisas siurbia pieną į butelį.
 • Kartais laisvas srautas gali užtrukti. Tačiau svarbiausia yra būti kantriam ir atsipalaiduoti. Tai gali būti skausminga, tačiau nespauskite per daug.
 • Kai pienas pradeda išsiskirti, sureguliuokite siurbimo greitį ir po 5 minučių pakeiskite krūtį.
 • Laikyti inde ir gerai uždaryti.

Kaip siurbti motinos pieną elektriniu siurbliu?

 • Kaip visada reikalaujame, prieš pradėdami gerai nusiplaukite rankas ir nuvalykite spenelių sritį.
 • Uždėkite skydą ant krūtų. Centruokite juos ant spenelio.
 • Įjunkite mašiną ir pienas bei pienas išsiskirs ne ilgiau kaip dvi minutes.
 • Yra žinoma, kad daugelis mašinų reguliuoja greitį panašiai kaip kūdikio čiulpimo nenuoseklumas. Tačiau jei mašinos nesireguliuoja savaime, patartina keisti greitį rankiniu būdu.
 • Išjunkite siurblį, kai manote, kad tai padaryta Nuimkite skydus ir švelniai atsukite buteliukus ir saugiai uždarykite.
 • Krūtų siurbliai gali būti naudojami tiek laiko, kiek norite, ir jūs turite tik įsitikinti, kad juos naudodami jaučiatės patogiai.

Kaip laikyti motinos pieną po siurbimo??

Na, tai ne tik jų surinkimas, bet ir teisingas saugojimas. Saugojimas yra svarbiausias dalykas. Laikykite juos buteliuke, pagamintame iš plastiko ar stiklo. Naudokite saugų dangtelį, kad gautumėte maksimalų šviežumą. Arba galite naudoti plastikinį maišelį, skirtą tik pienui laikyti. Atvėsinkite, kai jis bus pilnas, maždaug tris ketvirtadalius. Kartais galite pamatyti riebalus ant pieno. Tai visiškai normalu, o pienas, ypač ankstyvasis, turės melsvą atspalvį. Nepamirškite purtyti pieno, o tiesiog stumkite riebalus pieno viduje. Spalva taip pat gali būti motinos dietos ir jos vaistų rezultatas.

Kiek laiko krūties pienas yra geras po siurbimo??

Kiek laiko motinos pienas yra geras po siurbimo? Na, tai tikrai reikia žinoti.

 • Pieną kambario temperatūroje galima laikyti apie šešias – aštuonias valandas. Jei norite laikyti, iš karto po siurbimo laikykite šaldytuve ir sunaudokite per penkias dienas.
 • Taip pat galite dvi savaites užšaldyti savo pieną 5 laipsnių pagal Celsijų laipsniu. Tačiau jei jūsų šaldiklyje yra skyrius su atskiromis durelėmis, pieną galite laikyti maždaug nuo trijų iki šešių mėnesių 0 laipsnių Farenheito temperatūroje.

Kai pienas šiek tiek pašildomas laikant lauke arba atšildomas, galite jį laikyti šaldytuve maždaug 24 valandas, o jei kambario temperatūroje – per valandą.

Šalutinis krūties pieno siurbimo poveikis:

Saugokitės šalutinio motinos pieno siurbimo poveikio.

 • Skausmas: kai kurioms moterims pieno išsiurbimas sukelia daug skausmo. Nors jaučiamas tam tikras spaudimo lygis yra normalus, sunku, jei skausmas tampa per stiprus.
 • Emociniai apribojimai: siurbliai nėra tikri motinos pakaitalas. Ryšį su motina geriausiai sustiprina motina, maitinanti kūdikį asmeniškai.

Žindymo siurbliai šiandien tikrai pravertė. Dabar iš tikrųjų galima slaugyti kūdikį, kol gali tekti dalyvauti svarbioje funkcijoje ar renginyje. Naudodamiesi atsipalaiduokite ir jauskitės patogiai. Tokiu būdu galėsite gerai ir efektyviai gaminti pieną. Tai padėjo daugeliui dirbančių motinų ir mums tai tikrai yra didelė palaima!