Auskarų vėrimas yra tradicija ir mada, kuri buvo laikomasi nuo senų laikų ir vis dar praktikuojama. Įprasta, kad visame pasaulyje moterys pradurta ausis. Tačiau šiais laikais vyrai tai daro taip pat, kaip seniai. Yra daugybė vyrų salonų ir auskarų vėrimo centrų, kurie labai auga dėl vyrų ir berniukų pamišimo. Šie centrai ne tik teikia auskarų vėrimo paslaugas, bet ir parduoda nuostabius aksesuarus vyrams.

Šiame straipsnyje mes sukūrėme keletą naujausių ir geriausių ausų auskarų idėjų ir naudos vyrams, taip pat papuošalų, su kuriais galima eksperimentuoti..

Auskarų vėrimas vyrams

10 geriausių vyrų ausų auskarų naudos sveikatai:

Auskarų vėrimas turi daugiau nei stilių. Už šios tradicijos yra įrodyta mokslinė nauda, ​​todėl vyrai ir berniukai ją labiausiai mėgsta.

  • Auskarų vėrimas yra plačiai pripažįstamas visose tradicijose ir gali būti savitos kultūros išraiškos forma.
  • Auskarų vėrimas pagrįstas akupunktūros technika, kuri gali išgydyti daugybę problemų
  • Yra žinoma, kad Daith auskarų išgydymas pacientams, sergantiems migrenos skausmu.
  • Pagal tam tikras tradicijas sakoma, kad auskarų vėrimas pagerina žmogaus regėjimą, atsižvelgiant į auskarų sritį.
  • Sakoma, kad auskarų srities auskarų vėrimas padeda virškinimui ir netgi mėnesinių problemoms
  • Pagal akupresūros terapiją, nervai, jungiantys smegenis, praėjo per ausų skilteles. Auskarų vėrimo metu nervai suaktyvėja, o tai savo ruožtu pagreitina smegenų vystymąsi.
  • Remiantis tam tikrais tyrimais, pradūrus ausies lankelį ankstyvame amžiuje, galima sumažinti ar panaikinti gerklės, akių, liežuvio ir ausų pažeidimus.
  • Auskarų vėrimas vienu coliu virš standartinės skilties gali padėti išgydyti nugaros skausmus.
  • Be naudos sveikatai, auskarų vėrimas gali būti jų kūrybiškumo ir net maištingumo išreiškimo forma vyrams
  • Pasirinkę skirtingus papuošalus, galite išsiskirti iš minios

Įvairių tipų auskarų vėrimas vyrams:

Čia rasite 12 geriausių vyrų auskarų auskarų, kurie suteikia modifikuotą išvaizdą.

1. Auskarų vėrimas:

Auskarų vėrimas

Tai vienas iš sunkiausių ir populiariausių dizainų, pasak ausų skvarbių menininkų. Labai skauda, ​​bet kai tai padaroma, atrodo nuostabiai. Tačiau, jei ausyje nėra tinkamai sulankstytos kremzlės, šį dizainą gali būti gana sunku pasiekti. Šio tipo auskarų vėrimas kremzlę praduria auskarinio pistoleto pagalba ir daugelis sako, kad tai skauda labiau nei įprastas auskarų vėrimas. Galima pasirinkti kabliuką su kamuoliukais ar net mažomis kilpomis, kad atrodytų keistai.

2. Auskarų sraigtas:

Auskarų spiralė

Auskarų vėrimas yra vienas stilingiausių ausies perėmimo būdų. Spiralė turi dvi puses ir ją galima pradurti abiem būdais. Spiralę galima pradurti daugiau nei vienu žiedu. Nemažai įžymybių ir sportininkų perveria savo spiralę, kad sukurtų prašmatnų ir prašmatnų vaizdą. Skausmas palyginus jaučiamas labiau nei viršutinė ausies kremzlė. Bet kai tai padarysite, galite eksperimentuoti su įvairiais smeigtukais, kilpomis ir net juostos šiam teiginiui.

3. Ausų spenelių skardinimas:

Ausų gaubtas

Tai populiari ausų auskarų vėrimo mada paaugliams visame pasaulyje. Šio tipo auskarų vėrimo metu esama įsiskverbusi skylė ištempiama ir išplečiama, kad būtų gauti dideli auskarai. Tai yra vienas iš įdomiausių ausų auskarų variantų tiek berniukams, tiek vyrams. Šis stilius yra labiau populiarus renkantis pankų gyvenimo būdą.

4. Lobos auskarų vėrimas:

Lobos auskarų vėrimas

Lobos auskarų vėrimas yra pati paprasčiausia ir lengviausia ausų vėrimo forma. Ausų lankelis yra perforuotas apačioje su įvairiais skirtingų dydžių papuošalais. Palyginti su kitomis ausų pradurtomis formomis, tai padarys mažiausiai traumų ir proceso metu nepatirsite daug skausmo.

5. „Tragus“ auskarų vėrimas:

Tragus auskarų vėrimas

Tragus yra išorinė ausies dalis. Tai stora visos ausies kremzlės dalis. Šiame skyriuje negalite įdėti didelių ir sunkių auskarų. Greičiau turėsite pradurti mažus ir lengvus žiedus. Paprastai apskriti žiedai dėvimi ant trago.

6. Patogus auskarų vėrimas:

Patogus auskarų vėrimas

Dažnai vidinė ratlankio dalis yra perforuota, kad atrodytų madingai. Paprastai šioje ausies dalyje nešiojamas rutulys arba apskritas auskaras. Auskarų vėrimo procesas yra šiek tiek skausmingas. Patogus auskarų vėrimas taip pat vadinamas anti-spiralės auskaru, nes jis yra greta spiralės. Patogus auskarų vėrimas tikrai atrodys patraukliai.

7. Pramoninis auskarų vėrimas:

Pramoninis auskarų vėrimas

Ši auskarų vėrimo forma yra ne pasaulyje. Tai unikalus būdas įsiskverbti į ausį, kuris taip pat vadinamas pastolių auskarų vėrimu. Ant ausies kremzlės yra dvi skylės, nukreiptos viena į kitą. Ilgas auskaras, panašus į vielos gabalą, yra iškištas per skyles, sukuriant jungtį tarp dviejų dūrių.

8. Daith Piercing:

Daith Piercing

Daith auskarų vėrimas atliekamas ant vidinės ausies kremzlės. Plona viela naudojama vidinei kremzlei pradurti ir laikoma sunkiausia ir skausmingiausia auskarų vėrimo procedūra. Šio tipo auskarų infekcijų rizika yra gana didelė. Daith auskarus daugelis taip pat vertina dėl jų migrenos palengvinimo galimybių. Populiariausi visų dydžių ir formų papuošalų žiedai. Tačiau skylė gali iš karto užsidaryti pašalinus žiedus, nes tai yra kremzlės sritis.

9. Orbitos auskarų vėrimas:

Orbitos auskarų vėrimas

Tai yra universaliausias auskarų vėrimo stilius ir galima eksperimentuoti naudojant daugybę variantų. Norėdami gauti šį stilių, turėsite padaryti dvi skyles bet kurioje ausies dalyje. Populiariausios ausų sritys yra spiralė, ausies lankeliai ir išorinis ausies kraštas. Orbitos auskarų vėrimui paprastai naudojami lygūs žiedai, kurie yra su dviem rutuliais ar net rutuliniais gaubtais. Turi būti pasirūpinta, kad nebūtų pasirinkti sunkūs, dideli žiedai, kad būtų išvengta skausmo ar auskarų migracijos.

10. Auskarų vėrimas prieš tragą:

Auskarų vėrimas prieš tragą

Auskarų vėrimas atliekamas padidėjusioje kremzlės raukšlėje, esančioje ausies išorėje. Žmonėms, kurie turi mažą anti-tragus, auskarų vėrimas gali būti per sunkus arba neįmanomas. Šio tipo auskarų skausmo lygis yra labai didelis. Dažniausi šio stiliaus papuošalai yra išlenkta štanga, rutulio uždarymo žiedas arba apskrito formos štanga.

11. Auskarų vėrimas:

Auskarų vėrimas

Kriauklė yra didžiausia ausies sritis ir gavo savo pavadinimą dėl formos. Auskarų vėrimo atveju kiaurymės sritis yra pradurta ir gali būti vidinė arba išorinė. Vidinis kriauklės auskarų vėrimas apima apatinę kriauklės dalį, o viršutinė – išorinę kriauklės sritį. Skausmo lygis priklauso nuo skylės dydžio ir gali padidėti, atsižvelgiant į papuošalų pasirinkimą. Dažniausiai naudojami priedai yra žiedai, rutuliniai strypai ir net smeigės.

12. Priekinis spiralės auskarų vėrimas:

Auskarų vėrimas į priekį

„Forward Helix“ auskarų vėrimas yra populiariausias vyrų stilius. Šią tendenciją pasirenka daugelis žmonių, mėgstančių sukurti unikalią išvaizdą, tačiau išlaikyti ją subtilią. Priekinės spiralės auskarų vėrimo metu pradurta viršutinė ausies kremzlė, nukreipta į priekį. Galima rinktis ir dvigubus, trigubus spiralės auskarus, priklausomai nuo jų pasirinkimo. Galima pasirinkti smeiges ir paprastus žiedus, kad paryškintumėte sritį.

Nesvarbu, kokia jų asmenybė, vyrai ir jauni berniukai turi daugybę stilių, iš kurių galima pasirinkti, kad sukurtų savo pareiškimą. Eksperimentuodami su įvairiais papuošalais ir aksesuarais, kiekvieną dieną galite sukurti visiškai naują išvaizdą. Tačiau reikia pasirūpinti, kad auskarų vėrimą atliktų tik profesionalai. Taip pat negalima dėvėti sunkių juvelyrinių dirbinių ar rinktis pigių metalų, kad sumažėtų plėšimo ir infekcijų tikimybė. Visada rinkitės hipoalerginius papuošalus ir laikykite juos šviesius, kol sritis išgydys. Taip pat reikia laikytis higienos ir dažnai valyti vietas medvilniniu tamponu.