Liežuvio auskarų vėrimas pastaruoju metu plačiai pasisuko, kad būtų itin madingas ir madingas. Grįžkite penkiolika metų atgal, o liežuvio auskarų vėrimas nebuvo tokia didelė mada, tačiau laikui bėgant tai tapo labai reikalinga mados išraiška tarp merginų ir vaikinų.

Liežuvio auskarų vėrimas yra gana skausmingas, tačiau šiuolaikinėje eroje gana madingas. Ne tik skausmingas auskarų vėrimas, bet ir gydymas užtrunka, nes nuolat vartojate burną valgymui ir kalbėjimui, tai nepanašu į ausų auskarų vėrimą, kurio išgydymas trunka tik savaitę ar dvi, o liežuvio auskarui reikia mažiausiai dviejų mėnesių kur jis gali tinkamai išgydyti.

Yra tam tikrų taisyklių, kurių reikia laikytis norint pasiekti tobulą liežuvio auskarą, nesukeliant infekcijos. Šiuos metodus galima atlikti namuose, kad sutaupytumėte laiko, tačiau turite būti labai atsargūs, prieš atlikdami šiuos liežuvio pradūrimo būdus, paprašykite šeimos narių pagalbos.

liežuvio auskarų vėrimas

Populiariausi liežuvio auskarų vėrimo būdai išsamiai paminėti žemiau-

Įrankiai:

Prieš pradėdami, turite turėti visas priemones, skirtas veiksmingai atlikti šį procesą, kad nieko nepraleistumėte. Įrankiai yra gyvybiškai svarbūs liežuvio pradūrimo procese. Pasirūpinkite spaustuku, papuošalais, adata, dezinfekuotomis pirštinėmis ir šiek tiek tirpinančiu kremu, kad skausmas sumažėtų..

Švarios rankos:

Dezinfekuokite rankas, plaudami jas antibakteriniu muilu, kad rankomis neliesdami ką tik pradurto liežuvio neužsikrėstumėte infekcija. Valydami rankas galėsite jaustis saugiau pradūrę liežuvį.

Iš anksto nuvalykite burną ir liežuvį:

Prieš pradurdami liežuvį, labai svarbu valyti dantis ir skalauti burną, burnos skalavimo skystis veikia kaip dezinfekavimo priemonė, kuri valo burną nuo bakterijų, dėl kurių vėliau liežuvis gali užsikrėsti, todėl būkite atsargūs atlikdami šį procesą.

Valymo įrankiai:

Dezinfekuoti įrankius, kuriuos naudosite, būtina naudojant alkoholį. Šios priemonės turi būti pašalintos nuo visų mikrobų, kad naudojant įrankius liežuviui pradurti nebūtų jokios infekcijos priežasties. Jūs negalite galvoti apie jokią kitą dezinfekavimo priemonę, nes tai yra jūsų burna ir ne visos dezinfekavimo priemonės yra valgomos, todėl, norėdami pasiekti geriausių rezultatų valydami įrankius, naudokite alkoholį.

Pažymėkite vietą:

Vietos, kurią ketinate pradurti, žymėjimas žymekliu yra gyvybiškai svarbus auskarų vėrimo procese. Pažymėkite vietą tiksliai viduryje ir pažvelkite į veidrodį, kad patvirtintumėte, arba paprašykite kito asmens patvirtinimo, jei to reikia arba jei esate sutrikęs. Auskarų vėrimas bet kur kitur, išskyrus vidurį, gali šiek tiek prarasti skonio receptorių funkciją, todėl būkite atsargūs ir visada būkite tikri prieš pradurdami auskarų vėrimą.

Gnybtas:

Naudokite spaustuką, kad prilaikytumėte liežuvio sritį, kad nesukeltumėte auskarų vėrimo proceso. Norėdami gauti geriausius rezultatus, užfiksuokite tiksliai pažymėtą sritį.

Auskarų vėrimas:

Dabar adata labai atsargiai pradurkite tiksliai pažymėtą vietą nuo viršaus iki apačios. Padarykite tai tiksliai, kad sumažintumėte skausmą, taip pat galite naudoti burnai draugišką tirpinantį kremą, kad sumažintumėte skausmą.

Nedidelis svyravimas:

Šiek tiek pakratykite adatą, kad atidarytumėte skylę, kad galėtumėte įterpti papuošalus.

Papuošalai:

Dabar įdėkite papuošalus taip, kad skylė liktų atvira, o kitus du mėnesius burną laikykite švarią, kol ji veiksmingai išgydys.