Nagų dailė pastaraisiais metais įgijo didžiulę formą. Jūs tikriausiai susidūrėte su daugybe nagų dailės variantų. Labai žinoma nagų dekoravimo forma kartu su nagų menu yra nagų papuošalų sportas per auskarų vėrimą. Nagų vėrimas šiais laikais tapo gana įprastas. Galite išbandyti nagų auskarų vėrimą namuose, atlikdami kelis paprastus veiksmus.

auskarų vėrimas

Tačiau atminkite, kad jei jūsų nagai yra trapūs arba nepakankamai ilgi, turėtumėte vengti auskarų vėrimo. Trapūs nagai nėra geri kandidatai į auskarų vėrimą. Tai tik silpnins jūsų nagus. Taip pat visada turite vengti nešioti per sunkius papuošalus ant nagų, nes jie darys didelį spaudimą nagų šaknims ir privers juos lūžinėti ar staiga lūžti. Po vakarėlio ar nakties nepamirškite pašalinti nagų papuošalų. Galite netyčia nuplėšti tam tikrą nagų dalį, jei nagų papuošalai prilips prie drabužių. Taigi visada būkite atsargūs dėvėdami nagų papuošalus.

Nagų vėrimas namuose žingsnis po žingsnio:

Dabar pažiūrėkime, kaip lengvai galite padaryti profesionalų nagų vėrimą atlikdami 9 paprastus veiksmus:

Reikalingi dalykai:

1. Nagų grąžtas – tai rankinis grąžtas, apie kurį mes čia kalbame. Taip pat yra elektriniai arba akumuliatoriniai gręžtuvai, tačiau įprastam auskarų vėrimui jų nereikės.

2. Bazinis sluoksnis / nagų stipriklis

3. Nagų lakas

4. Viršutinis sluoksnis

5. Nagų buferis

1 žingsnis: pradėkite nuo švaraus, be dažų ir įbrėžto nagų paviršiaus. Įsitikinkite, kad ant nagų nėra pagrindo ar bet kokios spalvos dangos. Pageidautina tai padaryti po tinkamo manikiūro.

Auskarų vėrimas 2

2 žingsnis: Nagų dailės parduotuvėse galima įsigyti specialią įrangą, vadinamą nagų gręžtuvu, kurią profesionalai naudoja nagams pradurti. Šią įrangą galite įsigyti ir internetu. Žinoma, net jei nesate profesionalas, vis tiek galite sekti mūsų įrašą ir padaryti auskarų vėrimą tiesiai namuose, naudodami nagų gręžtuvą.

Auskarų vėrimas 3

3 žingsnis: Auskarų vėrimo metu įsitikinkite, kad nespaudžiate per daug. Galite pradurti piršto odą. Būkite atsargūs su gręžtuvu. Klaidinga samprata, kad reikia per daug spausti.

Auskarų vėrimas 4

4 žingsnis: Pradėkite lėtai sukti gręžtuvą kairėn ir dešinėn, šiek tiek spaudžiant nagą iš priešingos pusės. Visada darykite nagus iš vidinės arba priešingos nagų pusės.

Auskarų vėrimas 5

5 veiksmas: Sukite grąžtą iš abiejų pusių, kol nagose susidarysite skylė. Įsitikinkite, kad gręžtuvas visiškai eina į vidų ir iš jo.

Auskarų vėrimas 6

6 žingsnis:

Paimkite buferį ir nušlifuokite nago šonus. Polinkis aplink taip sukurtą skylę.

Auskarų vėrimas 7

7 žingsnis:

Užtepkite pagrindą arba nagų stipriklį. Taip išvengsite susidariusio nago ir auskarų nusidėvėjimo ar skilimo.

Auskarų vėrimas 8

8 žingsnis: Užtepkite savo mėgstamą nagų laką arba sukurkite nagų dailę, kurią suplanavote. Naudokite viršutinį sluoksnį, kad užsandarintumėte nagų dailę arba nagų laką, kad jis blizgėtų ir apsaugotų.

Auskarų vėrimas 9

9 veiksmas: Galiausiai paimkite nagų dailės papuošalą ir padėkite jį per sukurtą skylę. Paspauskite nagų dailės papuošalo žiedą, kad jį priveržtumėte.

Auskarų vėrimas 10

Galite įdėti daugiau nei vieną nagų žiedą į skylę, kaip aš padariau. Akivaizdu, kad tai priklausys nuo jūsų pradurtos skylės dydžio. Stenkitės, kad nagai nebūtų per sunkūs naudojant papuošalus iš nagų.

Dabar galite lengvai sportuoti nagų papuošalus atlikdami aukščiau nurodytus veiksmus. Tikimės, kad jums patiko mūsų straipsnis ir išbandysite nagų vėrimą. Palikite keletą komentarų žemiau.