Auskarų vėrimas į pilvą pastaruoju metu tapo labai madingas ir tapo madingu. Grįžkite penkerius metus atgal, o auskarų vėrimas nebuvo tokia didelė mada, tačiau laikui bėgant tai tapo labai reikalinga merginų ir moterų mados išraiška.

Auskarų vėrimas yra gana skausmingas, tačiau suteikia merginai individualumo, kuris ją išskiria iš kitų. Auskarų vėrimas ne tik skausmingas, bet ir užtrunka, kol išgydo, tai nėra kaip auskarų vėrimas, kurio išgydymas užtrunka tik savaitę ar dvi, o pilvo auskarui reikia bent mėnesio, kad jis galėtų tinkamai išgydyti.

Norint pasiekti tobulą pilvo auskarų vėrimą nesukeliant infekcijos, reikia laikytis tam tikrų taisyklių. Šiuos metodus galima atlikti namuose, kad sutaupytumėte laiko, tačiau turite būti labai atsargūs, prieš pradėdami taikyti šiuos pilvo dūrio metodus, paprašykite šeimos narių pagalbos.

Kaip padaryti auskarų vėrimą

Žemiau išsamiai paminėti populiariausi pilvo auskarų vėrimo metodai:-

Įrankiai:

Prieš pradėdami, turite turėti visas priemones, skirtas efektyviai atlikti šį procesą, kad nieko nepraleistumėte. Priemonės yra gyvybiškai svarbios pilvo auskarų vėrimo procese. Paruoškite spaustuką, papuošalus, adatą, dezinfekuotas pirštines ir šiek tiek tirpstančias druskas, kad skausmas sumažėtų.

Švarios rankos:

Dezinfekuokite rankas, plaudami jas antibakteriniu muilu, kad rankomis neliesdami ką tik pradurto pilvo nesulauktumėte infekcijos. Valydami rankas galėsite jaustis saugiau pradūrę pilvą.

Švarus skrandis:

Naudokite dezinfekavimo priemonę, kad išvalytumėte visą skrandį, įskaitant bambą, kurią pradursite. Išvalius visą skrandį, pradūrus bakterijas, plinta ant bambos.

Valymo įrankiai:

Dezinfekuoti įrankius, kuriuos naudosite, būtina naudojant alkoholį ar dezinfekavimo priemonę. Šie įrankiai turi būti pašalinti nuo visų mikrobų, kad naudojant įrankį bambos pradūrimui nebūtų jokios infekcijos priežasties.

Pažymėkite vietą:

Pilvo auskarų vėrimo procese gyvybiškai svarbu pažymėti vietą, kurią ketinate pradurti, žymekliu. Pažymėkite vietą tiksliai viduryje ir pažvelkite į veidrodį, kad patvirtintumėte, arba paprašykite kito asmens patvirtinimo, jei to reikia arba jei esate sutrikęs.

Prispaudimas:

Užfiksuokite odą dabar dezinfekuotu spaustuku tiksliai viduryje bambos, kur jau pažymėjote žymekliu. Prispaudus odą, geriau įkišama adata. Norėdami sumažinti skausmą ir pradėti procesą, naudokite tirpinantį kremą.

Auskarų vėrimas:

Dabar pradurkite pilvo mygtuką, tačiau būkite atsargūs, kad nesimuštumėte į veną, jei taip, pakeiskite vietą, nes smūgis į veną sukels gausų kraujavimą. Pradurkite iš apačios į viršų ir tiksliai toje vietoje, kurią pažymėjote, kad pilvas pradurtų tinkamai.

Sukimasis:

Kai adata išėjo, viršutinė dalis lėtai ir švelniai sukite ją, kad šiek tiek atidarytumėte skylę. Visiškai normalu, kai perveriate odą, matydami šiek tiek kraujo, sukimasis leis skylę likti atvirai.

Papuošalai:

Įdėkite dezinfekuotus papuošalus į skylę ir baigsite, nuvalykite vietą ir palikite kurį laiką išdžiūti, tada tęskite dieną. Nepamirškite valyti vietos kasdien vieną mėnesį, kol ji visiškai išgydys, taip suteiks jums nuolatinį auskarą.