Papuošalai iš perlų visada yra paklausūs nuo dešimtmečių, o moterų ir mergaičių mėgstamiausi. Kadangi perlas yra tyros ir dieviškos išvaizdos, o perlų pasaulis yra pilnas baltos, auksinės, juodos ir rožinės spalvos bei daugelio kitų atspalvių. Kadangi perlas simbolizuoja tyrumą ir nekaltumo karatus, dauguma nuotakų dėl savo simbolinės reikšmės nori nešioti perlų auskarus.

perlų auskarai

Įvairių tipų perlų auskarų modeliai kasdieniam dėvėjimui:

Perlų auskarai atrodo gražiai ir gražiai kiekvienai moteriai ir amžiaus grupei, suteikia unikalią ir dievišką išvaizdą. Pažvelkime į 15 geriausių „Pearl“ auskarų dizaino merginoms:

1. Mieli lanko formos perlų auskarai:

mieli lanko formos perlų auskarai

Madingiausi madingi yra šie mieli perlų auskarų auskarai, kuriuose perlai yra pakabos, o ant lanko – deimantai, dygliuoti, todėl puošnūs ir akinantys. Šio tipo auskarai puikiai tinka bet kokio tipo šauniems „Hangout“ ir išmaniems biuro drabužiams, suteikiantiems elegantišką išvaizdą.

2. Ilgi perlų auskarai su deimantais:

perlai ir deimantai-ilgi auskarai

Labiausiai pageidaujamas ir niekada neišeinantis auskaras yra šis perlų auskaras, kuris kabo žemyn ausimis ir suteikia jums gražią ir elegantišką išvaizdą. Šio tipo auskarus galima dėvėti bet kurioje gyvenimo srityje, nesvarbu, ar tai biuro apranga, ar paprastas vakarėlis. Tai atrodytų žavinga ir elegantiška.

3. Pietų jūros juodųjų perlų auskarai:

pietų jūros juodo perlo auskarai

Yra įvairių rūšių perlų, per kuriuos gaminami auskarai. Vienas iš jų – Pietų jūros perlas ir jo auskarai iš šio perlo akina. Šio tipo perlai gali būti tiek oksiduoti, tiek balti ir atrodyti egzotiškai bet kokio amžiaus moterims..

4. Vintage perlų auskarai:

senoviniai perlų auskarai

Kaip rodo pavadinimas, šie auskarų tipai perduodami iš kartos į kartą ir suteikia moteriai elegantišką ir išskirtinę išvaizdą. Šie apvalios formos auskarai yra pagaminti iš balto aukso, o deimantai, išmarginti aplink perlą, auskarams suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir puikiai atrodo moteriai..

5. Žvaigždžių formos keli perlų auskarai:

žvaigždžių formos perlų auskarai

Čia ateina maži mieli žvaigždžių formos perlų auskarai, pagaminti iš mažų perlų. Pakraščiuose yra įspausti akinantys deimantai, suteikiantys putojantį efektą smeigėms. Šio tipo išmanūs ir mieli perlų auskarai puikiai tinka jauniems žmonėms, taip pat gali būti elegantiški biuro drabužiai ir gerai atrodyti dėvint kasdienius drabužius.

6. Sidabriniai perlų žiedlapių lašo auskarai:

perlų žiedlapių-auskarų-sidabro

Perlų auskarai visada pirmauja diagramoje, o ne auskarai. Šis dizainerio auskaras atrodo elegantiškai ir patraukliai. Auskarų viršuje smulkūs žiedlapių formos kristalai, o ant jų krašto pakabinti vidutinio dydžio perlai, todėl atrodo dieviškai ir tyrai. Taigi moteris atrodo graži ir graži.

7. Maži nedideli perlų auskarai:

mažyčiai-stud-small-kriaušių auskarai

Perlai yra įvairių dydžių ir spalvų. Šie maži perlamutriniai auskarai, kurių dydis yra 4,5 mm, ir tokio tipo smeigtukai yra susiję su karališkąja kilme. Jie atrodo labai paprasti, bet klasikiniai papuošalai, kurių mada niekada nepasensta. Puikiai atrodo kartu su vakarine ar bet kokia šiuolaikine apranga.

8. Smaragdo ir perlų lašo auskarai:

auskarai iš smaragdo ir perlų lašų

Pakabinimai ar auskarai yra nuostabūs ir įspūdingi. Jis visada pritraukia kitų dėmesį dėl savo išskirtinės išvaizdos. Auskarų viršuje yra įspaustas brangusis smaragdas, o po baltais deimantais varpelio pavidalu pridedami perlai. Visas derinys puikiai atrodo labai egzotiškai ir suteikia dėvėtojui išskirtinę išvaizdą.

9. Stilingi perlų auskarai mergaitėms:

stilingi-perlų-auskarai-mergaitėms

Jaunos merginos visada labai rūpinasi savo išvaizda ir stiliumi ir dėvi tik tuos brangakmenius, kurie jų išvaizdai suteikia žavesio ir atrodo elegantiškai bei egzotiškai. Taigi čia yra stilingi ilgi auskarai jaunimui, kurie pakabina ausis ir atrodo nepaprastai.

10. Apvalios formos aukso ir perlų auskarai:

apvalios formos aukso ir perlo auskarai

Šio tipo auskarai vadinami „Baliu“ ir puikiai atrodo jauniems ir paaugliams. Dėl sudėtingo darbo ir mažų perlų lašo pakabinti auskarai leidžia atrodyti gražiai ir labai patraukliai akims. Tokie auskarai leidžia jauniems atrodyti madingai ir stilingai.

11. Gėlių formos rudos atspalvio perlų auskarai:

gėlių formos-žaliai-perliniai auskarai

Rudieji perlai simbolizuoja gamtą, dosnumą ir pusiausvyrą visais gyvenimo aspektais. Gėlė, sukurta perlo viršuje su deimantais, atrodo kaip pilna gamtos ir išskirtinė iš kitų auskarų. Tai auskaras, kurį galima derinti su atsitiktiniais žmonėmis ir kuris puikiai tinka mažiems bendravimams su draugais ir kolega.

12. Tradiciniai Jhumka perlų auskarai:

tradiciniai-jhumka-perlų auskarai

Perlų jhumkas atrodo nuostabiai moteriai ir yra klasikinis auskaro gabalas, kurį galima nešioti bet kuriuo metu ir bet kur. Tai puikus papuošalas, kurį galima dėvėti bet kokia proga. Jos puikiai atrodo dėvimos su bet kokia etnine apranga, suteikia tradicinę ir dievišką išvaizdą.

13. Paprasti perlų auskarai moterims:

Paprasti perlų auskarai moterims

Paprasta yra elegantiška ir visada vertinama kiekvienoje gyvenimo arenoje. Taigi paprasti perlų auskarai yra vienodi, todėl paprasta juos dėvėti bet kuriuo metu ir atrodyti pasakiškai bei elegantiškai. Tokio tipo perlų auskarus gali dėvėti bet kuri moterų grupė, nes tai atrodo gražiai ir žaviai.

14. Dizainerio mėlynojo topazo dvigubo perlo auskarai:

Dizainerio mėlynojo topazo dvigubo perlo auskarai

Auskarai, jei juos suprojektavo dizaineris, atrodė puikiai ir turi daug įmantrių darbų, kurie atrodo stilingai ir karališkai. Mėlynas topazas yra labai meniškai įterptas akinančiais deimantais, suteikiančiais jam gražią formą, o karališkųjų perlų kraštai ir šonai yra nusagstyti, todėl auskarai atrodo išskirti.

15. Gėlo vandens vynuogių klasterio formos perlų auskarai:

Gėlo vandens vynuogių klasterio formos perlų auskarai

Šis mažas išmanusis auskaras pagamintas lapo formos, kur maži perlų auskarai pakabinami vynuogių pavidalu, todėl atrodo egzotiškai ir išskirtinai. Jis pagamintas iš 14 karatų aukso. Madingi auskarai niekada neišeina iš mados, puikiai tinka paaugliams ar jaunuoliams, suteikdami jiems akinančią ir diva išvaizdą.

„Pearl“ turi egzotišką išvaizdą, kuri šimtmečius pavergė tiek vyrų, tiek moterų vaizduotę. Perlų auskarai yra tie, kurių mada niekada nepasensta ir yra amžinai brangakmenis. Perlai yra mylimi tiek vyrų, tiek moterų dėl savo subtilios elegancijos. Taigi turėkite perlų auskarus ir puoselėkite savo stilių bei atrodykite elegantiškai ir madingai.