En lüks balayının bile belirlediğiniz bütçeyle yönetilebileceğini ve cebinize kolayca sığabileceğini biliyor musunuz? Evet mümkün. Düğünden sonra herkesin maddi sıkıntısı olduğunu ve balayı için çok az bütçe kaldığını anlayabiliyoruz. Aynı zamanda, balayının herkesin hayalindeki gezi olduğu ve bunu en iyi şekilde yapmak istediği çok doğru. İşte tam olarak aradığınız şeyle size rehberlik etmek için buradayız. Öngörülen bütçede de rüya gezisini gerçeğe dönüştürecek çiftler için en iyi 15 balayı yerini yuvarladık..

Yeni genç çiftler için evlilik geleneği balayı ziyaretidir. Filmde olduğu gibi zihin galerisinde de çerçevelenecek yaşamın büyülü hatırasıdır. Bu nedenle, hayatınızın romantik yolculuğunun tadını çıkarmak için gezegendeki en iyi yerleri ucuz maliyetle bulmak önemlidir..

genç çiftler için balayı yerleri

Genç Çiftler için 15 Romantik Balayı Destinasyonu:

1. Havai:

Genç Çiftler İçin Balayı Yerleri-Hawaii

Bu muhtemelen genç aşıklar için en iyi balayı yeridir. Molokai, Hawaii, Kauai, Maui ve Lanai gibi çeşitli cennetsel güzel adalar sunar. Farklı volkanları, çevresel güzellikleri, temiz kumsalları, uç noktaları vb. Beklentileriniz.

2. Tahiti:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-Tahiti

Aşk yolculuğunun mucizesi, tüm destinasyonlar arasında cennet olan Tahiti’yi ziyaret etmeden gerçekleştirilemez. Tatil köyleri ve adalar buranın en ilgi çekici yerleridir. Bazı inanılmaz şaşırtıcı noktalar Maharepa, Bora Bora, Moorea vb. 100’den fazla ada ile çevrilidir. En keyifli manzaralarının yanı sıra uygun maliyetli turizm hizmetiyle de tanınır. Çiftler için balayı, Tahiti’ye kıyasla daha iyi bir varış noktasına sahip olamaz..

3. Anguilla:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-Anguilla

Ne zaman yeni bir genç çift, güzelliklerle dolu huzurlu bir yer arasa, Anguilla’ya bir gezi yapmaları tavsiye edilir. Karayipler aralığındaki en iyi adalardan biridir. Ayrıca burası, beyaz kristal kumların güzel berrak kumsallarının manzaralarını sunan bir balayı istasyonudur. Tertemiz mavi su, çarpıcı güzelliği ile gezinizi eğlenceli hale getirir. Plajların arasından muhteşem gün batımını kucaklayarak kendinizi akıtabileceğiniz gibi, Anguilla’nın orman yaşamı da sizi güzelliklere doğru çekiyor. Genç çiftler için en iyi balayı yerlerinden biridir..

4. Fiji:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-fiji

Fiji, muhteşem plaj manzaraları ile sizi şaşırtma yeteneğine sahiptir. Ayrıca mekan, farklı su oyunları ve su gezintisi ekipmanları da sunuyor. Flora ve fauna serisi bitkiler, genç aşıklar için cennetin cennetini yarattı. Burayı ziyaret etmek için cazip bir mevsim bahar çünkü bu adanın her köşesinde yeni bir romantizm bölümü keşfedebilirsiniz..

5. St.Barts:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-St.Barts

Genç çiftler için uygun maliyetli yolculuk yapmak için mükemmel bir güzellik yeridir. Ada, sevginizi büyük bir samimiyetle yaşamanız için çarpıcı bir romantik hava ve keyifli sahil manzaraları sunuyor. Plajların özelliği berrak güneş ışını, kristal beyaz kum örtüsü ve deniz boyunca uzanan mavi sudur..

6. St.Lucia:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-St.Lucia

Özellikle St.Lucia, Karayipler bölgesindeki birçok adacığın birleştiği yerdir. Balayı çiftlerinin uğrak noktalarından biridir. Doğa, kaplıca mevsimi ile mekana rahatsızlığı iyileştirmek için inanılmaz bir güç veriyor. Mahremiyetin tadını çıkarmak için farklı uzak adalarda kalmaya karar vererek kendinizi neşelendirebilir ve tazeleyebilirsiniz. İlgili tesisler de mevcuttur. Dağ tırmanışı, su oyunları, volkan tırmanışı buranın çekim noktası..

7. İtalya & Cinque Terre:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-İtalya & Cinque Terre

İtalya şimdiden genç çiftler için ünlü balayı yerlerinden biri haline geldi. Mekan, çeşitli binaların, sarayların, kalelerin ve moda sokakların güzel mimari eserlerine aşinadır. Bu ülkenin en önemli ve tarihi şehirleri Roma, Venedik ve Floransa’dır. Seyahat mevsimi yaz olduğu için Ekim ayı sonları İtalya gezisinin tadını çıkarmak için uygundur. Ayrıca genç aşıklar için harika bir yer, La Spezia’nın batı kıyısında yer alan Cinque Terre’dir..

8. Meksika:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-Meksika

İlginç noktalar ve konaklama tesisleri, bu şehri çift gezgin için mükemmel bir destinasyon olarak tanımladı. Festivalleri, yemekleri, tapınakları vb. ile ünlüdür. Dini bir yer olmasının yanı sıra, mavi sudan berrak yansımalı temiz kumsallara sahiptir. Mükemmel hava ve berrak iklim, balayı için en büyük ilginin yerini belirler..

9. Jamaika:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-jamaika

Jamaika, balayı ziyareti için ünlü bir yerdir. Aktiviteleri, sık yakın yaşam tarzı, plajları, tatil köyleri, mağaraları, yemekleri vs. ile diğer tüm noktalardan farklıdır. Romantik mağara yemeği düzenlemesi, özel yazlık dizileri ve roller ile gezginler için başlı başına bir eğlence yeridir. derin orman tarafından coaster yolculuğu. Jamaika yaşam tarzının yanı sıra ziyaretçiler için cazibe merkezidir. Ayrıca gezi bütçe aralığında tamamlanabilir..

10. Bermuda:

Genç Çiftler İçin Balayı Mekanları-Bermuda

Bermuda, rahatlatıcı iklimi için gezginler için güzel bir yerdir. Temiz su ve berrak güneş ışını ile çeşitli bozulmamış plajlar sunmaktadır. Burası aynı zamanda misafir kuşları ile de ünlüdür. Bu yerin konaklama tesisi de diğer muhteşem destinasyonlara göre daha ucuz..

11. Paris:

Paris

Paris, dünyadaki her zaman romantik bir şehir gibi davranır. Balayınızın mutluluğunu yaşamak için sevgili kalbinizle ziyaret edebileceğiniz en güzel yer şüphesiz burası olacaktır. Buranın en ikonik unsuru Eyfel Kulesi. Kulenin tepesinde akşam yemeğinin tadına bakabilir, şehrin, ışıkların ve sokakların manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Kulenin dışında birçok romantik destinasyon yer almaktadır..

12. Yunanistan:

Skiathos

Bu şehrin her santiminde birçok ilginç şeyi keşfetmenin gerçek heyecanı, herhangi bir balayı çifti için en büyük başarıdır. Bu, yanardağ silsilesinin yanında yer alan tamamen eşsiz bir Avrupa adasıdır. Bu şehrin muhteşem güzelliği, beyaz e binalar ve arka mavi sular arasındaki renk kontrastında yatıyor..

13. Bali:

bali

Bali, birçok yönden balayı için eşsiz ve farklı bir mekandır. Kumlu plaj, su oyunları, korkunç ve maceralı volkanlar, bozulmamış ormanlar, farklı pahalı ama güzel tatil köyleri, ahşap villalar, özel dekorasyonlar ve genç evli çiftleri çekmek için burada birçok şey var..

14. Caicos ve Türk:

Caicos ve Türk

Mercan veya iskelet resifleri olduğu için seyahat etmek için ekstra sıradan bir yer. Tüm bu adalar temel olarak beyaz kumlardan veya caylardan yapılmıştır. Mavi su, su altı dalış imkanına sahip olduğu için kristaldir. Genç çiftler için uygun bir şekilde baştan çıkarıcı bir balayı yeridir..

15. Avustralya:

Avustralya barossa vadisi

Dinlenme yarısı ile güzel balayı zamanlarınızı geçirmek için geniş bir alandır. Tatlı şarap çiftlikleriyle Barossa Vadisi, hareketli restoranlar ve alışveriş için Melbourne ve tüm farklı özel alanlar belirli amaçlar için keyifli. Burası çeşitli tarihi binalar, doğal güzellikler ve harika plajlar, ormanlar ve berrak bir atmosfer ile kaplıdır..

Balayı, herhangi bir insanın hayatındaki en iyi zamandır ve herkes onu mükemmelleştirmeyi amaçlar. Burada sıraladığımız destinasyonlar son derece güzel ve unutulmaz kılmak için gereken her şeye sahip. Çiftler için balayı için en uygun yeri hangi lokasyonda bulduğunuzu bizimle paylaşın. Doğaçlama yapabilmemiz ve başkalarına daha iyi yardımcı olabilmemiz için gerçek geri bildirimlerinizle gelişmemize yardımcı olun.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

1. Hindistan dışındaki genç çiftler için en iyi balayı destinasyonları hangileridir??

Cevap: Hindistan dışında bir balayı çifti için ideal olan çok sayıda güzel yer var. Bütçenize göre, tercihinize uygun yerleri seçebilirsiniz. Aşağıdakiler en iyi çift balayı yerlerinden bazılarıdır:

 • Mauritius – rahatlatıcı bir tur için ideal
 • Phuket ve Krabi – Partiyi seven genç çiftler için
 • Bali – Macerayı seven genç çiftler için
 • Luzern ve Paris – Klasik bir romantik yer
 • Maldivler – Lüks isteyenler için

2. Çiftler için balayı için ideal olan en iyi adaları listeleyin?

Cevap: Genç çiftler için de en iyi balayı noktaları olan adaların listesi aşağıdadır:

 • Fiji
 • Mauritius
 • Hawaii
 • Phuket
 • Krabi
 • Bali
 • Maldivler
 • Avustralya
 • Endonezya

3. Balayını bir bütçeyle nasıl planlayabilirim??

Cevap: Bütçenize uygun olması için bir balayı planlarken akılda tutulması gereken çeşitli şeyler şunlardır:

 • Balayınızda ne istediğinize dair önceliklerinizi belirleyin
 • Bir seyahat acentesinden yardım alın
 • Bize kayıt defteriniz
 • Daha az kalabalık ve çok daha ucuz olacağı için varış noktasının sezon dışında bir balayına çıkmayı planlayın – Balayı için ideal
 • Seyahat için fazla harcama yapmamak için konaklamanızı bir sürüş yeri içinde veya toplu taşıma araçlarına yakın bir yerde planlayın.
 • erteleme