Bangalore çok hoş bir iklime sahiptir ve bu nedenle Hindistan’daki en iyi balayı destinasyonlarından biridir. Çiftlerin huzurlu bir ortamın tadını çıkarabilecekleri ve zamanlarının tadını çıkarabilecekleri çok sayıda romantik yer ünlüdür..

Bangalore’de Güzel Balayı Yerleri:

1. Tac Batı Yakası:

Romantizm söz konusu olduğunda, Bangalore’deki balayı için en iyi yerlerden biridir ve partnerinizle romantik anların tadını çıkarabileceğiniz bir yerdir. En iyi fikirlerden biri, Taj West End’de mum ışığında akşam yemeğinin ve romantik ortamın tadını çıkarmaktır. Anıları yakalayın ve lezzetli yemeğin ve perdelerle çevrili ve neşeli mum ışığıyla aydınlatılan güzelce dekore edilmiş özel alanın tadını çıkarırken yeni bir deneyimi paylaşabilirsiniz..

Tac Batı Yakası

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Çiftler, mum ışığında lezzetli bir yemekle birlikte, böylesine huzurlu bir yerde birbirlerinin şirketlerinin tadını çıkarabilirler..
 • Nasıl ulaşılır: Bangalore Şehir Tren İstasyonu ile Taj West End Hotel arasında 3 Km veya 3 mil mesafe var. Hava yoluyla seyahat ediyorsanız, Bangalore Uluslararası Havalimanı’ndan otele 35 km veya 21,7 mil seyahat etmeniz gerekir.
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Biraz soğuk havayı seven insanlar, en düşük sıcaklık 10 derece olan Ekim-Şubat ayını seçebilirler, Mart-Mayıs arası da iyidir, çünkü sıcaklık asla 36 derecenin üzerine çıkmaz..
 • Nerede kalınır: Kendisi Taj West end, çok sayıda odaya sahip inanılmaz bir lüks oteldir. Örneğin: Executive Süit, Lüks Süit vb..
 • Diğer Aktiviteler: Lobi, çatılar ve otel odalarının manzarası muhteşem.

2. Yeşim 735:

Bangalore balayı yerleri ayrıca Jade 735’i ziyaret etmeyi ve çatı katındaki yemeklerin tadını çıkarmayı içerir. Her ikiniz için de her zaman unutulmaz olacak özel bir çatı katındaki yemekte sadece eşinizle birlikte olduğunuz anları keşfedin. Sizi başka bir hayaller ve mutluluk dünyasına götürürdü. Eşinizle birlikte, özellikle bu harika deneyim için tasarlanmış bir tahtırevan üzerinde gölgeli bir çatıda lezzetli yemeklerin tadını çıkarın. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmenize ve değerli anılarınıza katkıda bulunmanıza gerçekten izin verir..

Yeşim 735

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Çift, çatı katında en sevdiğiniz yemekle birlikte vakit geçirerek bu otelde en güzel anıları yaratabilir..
 • Nasıl ulaşılır: Bu otel, Devanahalli Kalesi’ne 3 kilometre uzaklıkta yer almaktadır ve taksi veya toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: İlkbahar mevsiminde burayı ziyaret etmek için en iyi zaman, bu saatlerde daha az insan orada olacaktır..
 • Nerede kalınır: Etrafında çok sayıda otel ve tatil köyü bulunmaktadır. JADE 735, diğer yarınızla birlikte kalmak için geri alınamaz en iyi yerdir..
 • Diğer Aktiviteler: Bu otelin yakınında birçok alışveriş merkezi, bahçe, çeşme, motel, masaj salonu bulunmaktadır..

3. Pub Taraması:

Parti elbisenizi ve ayakkabılarınızı giyin ve eşinizi kaliteli zaman geçirmek için şehirde gezdirerek Bangalore yakınlarındaki ve ayrıca Bangalore’deki bu balayı noktalarının tadını çıkarmaya hazırlanın. Kasabayı dolaşın ve Bangalore’un ünlü olduğu diskoların ve barların tadını çıkarın. Keşfederken şehrin gece hayatı hakkında eğlenecek ve partnerinizle güzel anların tadını çıkaracaksınız. Ziyaret edilebilecek barlardan bazıları, şehrin en iyi yerlerinden biri olan Ibar (The Park), Blimey (MG1 Mall) veya Skyy (UB City). Sevdiklerinizle dansın ve harika müziğin keyfini çıkararak gelecekte unutamayacağınız anılar biriktirin..

Pub Tarama

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Bu barda farklı türde kokteyl ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu pub birkaç girişte inanılmaz indirimler veriyor ve farklı yemeklerle ünlü.
 • Nasıl ulaşılır: Bengaluru’daki 5. bloktaki Jyoti Niva’nın yoluna taksiyle bu pub’a ulaşılabilir. Buraya toplu taşıma ile de kolayca ulaşabilirsiniz..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Burayı ziyaret etmek için en iyi zaman, bu egzotik yerde sunulan farklı kokteyl türlerinin tadını çıkarabileceğiniz yaz mevsimidir..
 • Nerede kalınır: Birinin kolayca sorunsuz kalabileceği çok sayıda yakın otel var. Bu şehirdeki oteller çoğunlukla ucuz.
 • Diğer Aktiviteler: Kahve dükkanları, alışveriş merkezleri gibi farklı makalelerin satın alınabileceği çok sayıda başka yer var..

4. Sankey Tankı:

Çiftler için bir yerde vakit geçirmek veya takılmak için iyi bir zaman olduğu söylenebilir. Bangalore’nin batı kesiminde Malleshwaram, Vyalikaval ve Sadashiva Nagan banliyölerinde yer almaktadır. Bu insan yapımı bir göl ve doğal güzellikler ve yeşilliklerle dolu. Bir parkın yanı sıra bir yüzme havuzu ve balayınız boyunca eşinizle kaliteli zaman geçirmek için iyi bir yer içerir. Birçok insanı da çeken doğal güzellikler sağlar..

Sankey Tankı

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Çiftler, mum ışığında enfes bir akşam yemeğinin yanında, böyle sessiz bir yerde birbirlerinin sohbetini takdir edebilirler..
 • Nasıl ulaşılır: Vyalikaval Circle yakınındaki Sadasivanagar bölgesinde yer alan Sankey Tank’a kolayca erişilebilir. Özel araçla bölgeye seyahat edebilir, taksi kiralayabilir veya yerel ulaşıma binebilirsiniz..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Kış mevsiminde burayı ziyaret etmek için en iyi zaman, bu saatlerde daha az insan orada olacaktır..
 • Nerede kalınır: Birinin etkin bir şekilde özgür kalabileceği çeşitli bitişik lojmanlar vardır. Bu şehirdeki pansiyonlar çoğunlukla kalitesiz.
 • Diğer Aktiviteler: Yerel yemekleri deneyebileceğiniz çok sayıda SPA merkezi, bisiklet alanı, su sporları aktiviteleri ve diğer fast food tezgahları bulunmaktadır..

5. Bheemeshwari:

Bu, Bangalore’nin güneyinde bulunan ve nehir cauvery kıyısında yer alan Bangalore yakınlarındaki en iyi balayı yerlerinden biridir. Burası doğanın gerçek bir nimetidir. Mahseer balığı, fil, geyik, timsah ve çeşitli kuş türleri gibi çeşitli canlıların doğal yaşam alanıdır. Siz ve eşiniz macerayı seviyorsanız, çeşitli maceralı aktiviteler için ideal ortamlar sağladığı için burası sizin için en iyi yerdir. Yemyeşil alan, eşinizle birlikte doğal güzelliğin ve huzurun tadını çıkarmak için uygun bir yer yapar..

Beemeshwari

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Cauvery’nin sularında turistler burada Coracle gezintilerinin keyfini çıkarabilir. Burada eğlenmek için tonlarca aktivite var.
 • Nasıl ulaşılır: Bheemeshwari’ye en yakın ana tren istasyonu Bangalore’dir. Tren istasyonu 100 km uzaklıkta yer almaktadır. Buradan Bheemeshwari’ye taksi veya otobüse binebilirsiniz..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Bir balayı için hazırlık yapıyorsanız, kış mevsiminde burayı ziyaret etmek için en iyi zaman, bu saatlerde daha az kişi olacağı için burayı ziyaret etmek için en iyi zaman..
 • Nerede kalınır: Herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla konaklayabileceğiniz çok sayıda misafirhane, dinlenme salonu, kamp alanı ve ucuz oteller bulunmaktadır..
 • Diğer Aktiviteler: Tekne Gezileri, Cauvery Balıkçılık Kampı’nın keyfini çıkarabilir, Yöresel Yemek ve Mutfağı deneyebilirsiniz. Seçenekler tam olarak ayrıntılı olmasa ve seçenekler sınırlı olabilir, ancak burada tipik Kannada mutfağını bulabilmelisiniz..

6. Wayanad:

“Çeltik Tarlaları Ülkesi” olarak da bilinen bu güzel yer, Bangalore yakınlarındaki en iyi balayı yerlerinden biridir. Ağır ve sık ormanlık alanlar olan bu yer, çeşitli maceralı aktiviteler için de idealdir. Trekking sırasında güzel anılar biriktiren güzel manzaralar, tropik ormanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bambu ev, ağaç ev, kamp vb. yerlerde eşinizle birlikte güzel anların tadını çıkarmak için iyi bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz..

Wayanad

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Vythiri Village Resort’ta Dinlenebilir, Tea Estates’i Keşfedin, Kuruva Adaları’nı ziyaret edin, Wayanad Wildlife Sanctuary’de bir ortakla macera yapın.
 • Nasıl ulaşılır: Wayanad’ın bitişiğindeki Tren istasyonu Kozhikode’dir. Buraya ulaşmak için Wayanad’dan 110 km’lik bir mesafeyi kat etmeniz gerekiyor. İstasyona ulaşmak için taksi de kiralayabilirsiniz..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Wayanad’ı ziyaret etmek için en iyi zaman bütün yıl. İklim çoğunlukla sakin kalır ve yılın herhangi bir zamanında spor aktiviteleri yapılabilir..
 • Nerede kalınır: Birinin şefkatle kalabileceği çok sayıda motel, tatil yeri ve çeşitli noktalar var. Bu oteller mali açıdan kurnazdır ve harika organizasyonların ve rızıkların bir kombinasyonunu sunar..
 • Diğer Aktiviteler: Wayanad’daki dikkate değer gezi yerlerinden bazıları Edakkal Mağaraları, Chembra Zirvesi, Pookode Gölü, Banasura Barajı, Wayanad Yaban Hayatı Koruma Alanı vb..

7. Nandi Tepeleri:

Yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta bulunan bu otel, Bangalore yakınlarındaki güzel balayı noktalarından biridir. Tepeler aynı zamanda popüler bir turistik yer olmasının yanı sıra eşinizle kaliteli zaman geçirebileceğiniz güzel ve romantik bir yer. Güzel cazibe merkezlerinden bazıları Tipu’nun Düşüşü, Tipu’nun Yaz Sarayı ve Kalesi, At Yolu, Gizli Kaçış Yolu vb..

Nandi Tepeleri

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Trekking, kampçılık, yamaç paraşütü partneriyle yapılabilecek en romantik aktivitelerden biridir..
 • Nasıl ulaşılır: En yakın tren istasyonu Chikkaballapur’da (9km) ve en yakın havaalanı Bangalore’dedir (58km), buradan Nandi Tepeleri’ne taksiler mevcuttur. Otobüsler ayrıca Bangalore’den de mevcuttur..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Burası çiftler için en iyisidir. Farklı mevsimler boyunca her yerde açık kaldığı için yılın herhangi bir zamanında burayı ziyaret edebilirsiniz..
 • Nerede kalınır: Nazikçe kalabileceğiniz birçok motel, tatil köyü ve farklı noktalar var. Bu hanlar finansal açıdan anlayışlı ve çeşitli harika yönetimler ve beslenme sunuyor..
 • Diğer Aktiviteler: Burası yıl boyunca hoş bir iklimle kutsanmıştır. Turistler, nefes kesen gün doğumuna bir göz atmak için yürüyüşe veya bisiklete binmeye erken başlarlar. Doğa tutkunlarının yanı sıra macera tutkunları için de en iyi yer.

8. Yenilikçi Film Şehri:

Bir Hint temasına dayanan bu yer, eğlence ve eğlencenin bir hazinesidir çünkü eğlence belirli bir yaşla sınırlı değildir. Aqua Kingdom, Cartoon City, Dino Park, Mini Golf, Mirror Maze, yemek seçenekleri, partnerinizle birlikte tadını çıkarabileceğiniz çeşitli çekici şeylerdir. Lezzetli yemeklerin tadını çıkarın ve muhteşemliğin zenginliğini deneyimleyin ve yerin güzelliğini takdir edin.

Yenilikçi Film Şehri

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Farklı eğlence salıncakları ve anıtların önünde birkaç resme tıklayabilirsiniz. Burası, tadını çıkarabileceğiniz farklı spor aktivitelerine sahiptir..
 • Nasıl ulaşılır: Innovative Film City Bangalore’den yaklaşık 40 km uzaklıktadır ve kişisel araçlar veya taksiler ile rahatlıkla ulaşılabilir. Otomobiller ayrıca Bidadi ve Toyota Cross’tan da temin edilebilir. Turistler buraya Majestic BMTC Otobüs Durağı’ndan da ulaşabilirler..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Burası farklı mevsimlerde açık kaldığı için yılın herhangi bir zamanında ziyaret edilebilir..
 • Nerede kalınır: Birinin etkin bir şekilde özgür kalabileceği çeşitli bitişik lojmanlar vardır. Bu şehirdeki pansiyonlar çoğunlukla kalitesiz.
 • Diğer Aktiviteler: Innovative Film City, eğlenmek için harika bir yerdir. Aqua Kingdom, Cartoon City, Dino Park, Mini Golf, Mirror Maze ve çok daha fazlası gibi çeşitli cazibe merkezlerine sahiptir.

9. Altın Palmiye Tatil Yeri:

Bangalore yakınlarındaki en iyi balayı destinasyonu da bu güzel tesisi içeriyor. Bu, birinci sınıf tatil yerlerinden biridir ve Bangalore’nin eteklerindedir. Muhteşem çevre düzenlemesi ile güzel bir şekilde inşa edilmiş 14 dönümlük yemyeşil bir yerdir. Şelaleler, çeşmeler veya bahçeler olsun, eşinizle birlikte eğlenebileceğiniz güzel manzara noktalarının kıtlığı yoktur. Ayrıca, daha lüks olan seçkin Presidential süitlerin keyfini çıkarabilirsiniz ve başka bar ve restoranlar da bulunmaktadır. Yüzme havuzu, spa, kapalı oyun tesisleri, tenis kortları vb. ile birlikte mevcuttur..

Altın Palmiye Tatil Köyü

 • Yapılacak Romantik Şeyler: Birlikte yüzebilir ve farklı türde egzotik yemeklerin ve servis edilen alkolsüz içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bir çiftin katılabileceği birçok eğlenceli aktivite var..
 • Nasıl ulaşılır: Yeşil Metro hattını kullanarak Yeshvantpur Tren İstasyonu (YPR), Hallelujah’dan Golden Palms Hotel’e 43 dakika sürer. Subramanya Nagar, Subramanya nagar’dan Golden Palms Hotel’e Otobüs ile gitmek 56 dakika sürer..
 • Balayı için ziyaret edilecek en iyi zaman: Bu tesisi ziyaret etmek için en iyi zaman, iklimin yüzmek için yeterince sıcak olacağı için Haziran ayıdır..
 • Nerede kalınır: Huzur içinde kalabileceğiniz yüzlerce motel, tatil köyü ve başka yerler var. Bu oteller uygun maliyetlidir ve çeşitli harika hizmetler ve yiyecekler sunar..
 • Diğer Aktiviteler: Diğer yarısı ile gezilebilecek yüzlerce tarihi yer, kale, alışveriş merkezi, tatil köyü ve kafe var..

Bangalore, çiftler için güzel zamanlar geçirmenizi sağlar ve ek olanaklar sağlayan iyi otellerde balayı süitleri rezervasyonu yapmak gibi başka seçenekler de vardır ve ayrıca, size uygun maliyetli yerlere birleşik ziyaretler sağlayabilecek çevrimiçi balayı paketleri arayabilirsiniz. ve sizi otel, restoran rezervasyonundan kurtarın ve o zamana kadar eşinizle birlikte keyfini çıkarabilirsiniz. Aklınızda herhangi bir öneriniz varsa, sizin gibi yeni evlilere yardımcı olmak için aşağıya yorum yapabilirsiniz..

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

1. Bangalore’u ziyaret etmek için en iyi mevsim hangisidir??

Cevap: Bangalore her mevsim ılıman bir iklime sahip olduğundan her mevsim ziyaret edilebilir..

2. Balayı için en iyi yer neresi olurdu??

Cevap: Nandi tepeleri harika doğal ve romantik manzaralara sahiptir, bu nedenle çiftler için en iyisi olacaktır..

3. Bangalore’deki ulaşım tesisi nasıl??

Cevap: Bangalore’de bir havaalanı varken, orada otobüs ve trenler de mevcuttur..