Susipainioję plaukai, nesirūpinkite! Galbūt esate girdėję šią frazę kelis kartus, ypač tarp jaunų šiuolaikinių moterų ratų. Netvarkinga šukuosena šiuo metu yra viena iš populiariausių išvaizdų; neabejotina, kad netvarkingos bandelių šukuosenos šiuo metu yra vienodai žavios ir grakščios išvaizdos šioje kategorijoje. Šios šukuosenos suteikia gražią ir karštą šiuolaikinę atmosferą ir be jokių pastangų gali išryškinti elegantišką stilių.

Nesvarbu, ar tai būtų ypatingas vakarėlis, ar kokteilių susibūrimai, ar oficiali išvaizda, netvarkingos bandelių šukuosenos yra būtinos kiekvienos moters išbandymui.

18 skirtingų ir paprastų netvarkingų plaukų bandelių stilių moterims 2021 m.

Mes sudarėme naujausių ir populiariausių lengvų, mielų ir nepriekaištingų bandelių, kurios taip pat yra paprastos ir greitos, sąrašą. Panagrinėkime šias elegantiškų šukuosenų idėjas su vaizdais.

1. Žemas netvarkingas bandelė:

ideali netvarkinga bandelė ilgiems plaukams

Jei jums patinka kažkas lengvo ir elegantiško ir norite nesenstančio stiliaus teiginio, ši graži plaukų kuokštelė gali būti ideali. Dėl gėlių kompozicijų ir žemos netvarkingos išvaizdos bei plaukų mazgo mums labai patinka šis rezultatas. Moterims, kurios idealiu atveju ieško kažko lengvo ir greito vakarėliams ar vestuvėms ir nuotakos plaukams / ypatingoms progoms, šis žemas netvarkingas bandelės gali būti tinkamas.

 • Moterys, turinčios ovalią ir apvalią veido formą, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Ši nervinga išvaizda gali būti tinkama tiems, kurie turi banguotų plaukų struktūrą ir garbanotus plaukus.

  Išbandykite šią išvaizdą moterims nuo 30 iki 40 metų amžiaus, kad atrodytumėte geriausiai.

2. Netvarkingos dvigubos bandelės:

netvarkingos dvigubos bandelės

Ar jums labiau patinka prašmatni ir šiuolaikiška, tačiau funky išvaizda? Štai vienas. Galbūt esate susidūrę su dvigubomis bandelėmis ar net netvarkingomis bandelėmis. Tačiau šis abiejų derinys yra kažkas unikalaus ir dar novatoriško. Išbandykite šį paprastą ir greitą plaukų dvigubą atnaujinimą netvarkinga forma ir galite atrodyti gana pritrenkiančiai. Jei rengiate neoficialius susibūrimus su draugais ar atsitiktines išvykas reguliariai, tai gali būti geras pasirinkimas su beprotišku atspalviu

 • Merginos ir moterys, turinčios apvalią, ovalią ir deimantinę veido formą, gali išbandyti šią šukuoseną
 • Ši elegantiška išvaizda gali būti gera su bet kokia plaukų struktūra. Bet jei turite storą plaukų tankį, ši netvarkinga bandelė gali būti ideali.
 • Merginos ir moterys, jaunesnės nei 25 metų amžiaus, gali atrodyti mielos ir mielos.

3. Netvarkinga bandelė su pynė:

Netvarkinga bandelė su nerija

Tai turi būti vienas iš mūsų mėgstamiausių šukuosenų pakeitimų. Jei artėja vestuvės ar iškilmingi renginiai, šis puikus šukuosenos pakeitimas gali būti nervingas. Su pusiau supinta bandele ir netvarkinga išvaizda šiuolaikiška išvaizda yra nauja ir žavi. Pabandykite pridėti keletą sudėtingų gėlių priedų, kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje, kad pridėtumėte daugiau detalių. Ši netvarkinga plaukų šukuosenos šukuosena gali būti geriausia vestuvėms, išleistuvėms ar vakarėliams.

 • Moterys, turinčios širdies, deimanto ir ovalo formos veidą, gali tai išbandyti
 • Dėvėkite šią netvarkingą bandelę toms moterims, kurios turi banguotus ir garbanotus plaukus.
 • Ši išvaizda gali būti nervinga ir stilinga arba moterys nuo 20-ojo dešimtmečio pabaigos iki 30-ųjų vidurio.

4. Netvarkinga bandelė su kirpčiukais:

Netvarkinga bandelė su kirpčiukais

Ar jums patinka kirpčiukai ir pakraščiai? Šie plaukų pakeitimai su pridedamais kirpčiukais yra nesenstantys ir niekada negali išeiti iš mados. Kai netvarkinga šukuosenų bandelė ir kirpčiukai krenta virš kaktos, tai yra vienas iš jaunatviškiausių stilių, kuriuos mes kada nors matėme. Nesvarbu, ar tai biurai, ar atsitiktiniai išvykos, ši netvarkinga bandelė su kirpčiukais gali būti nervinga ir tobula.

 • Tie, kurie turi ovalią ir pailgą veido formą, puikiai tinka šiai išvaizdai
 • Išbandykite šią šukuoseną, jei turite tiesių ar banguotų plaukų tekstūrą.
 • 20–30 metų moterys gali būti idealios šios permainos.

5. Netvarkingas bandelės padažas:

Mažas netvarkingas bandelių šukuosena

Tai viena geidžiamiausių vestuvių šukuosenų, su kuriomis neseniai susidūrėme. Jei rengiate krikščioniškas vestuves ar net vestuves su ilgomis maxi suknelėmis, šios šukuosenos gali atrodyti didingai ir elegantiškai. Pridėjus plaukų priedus, šis makiažas gali būti dar ryškesnis ir ryškesnis. Tai greita, tačiau nervinga ir moderni.

 • Tie, kurie turi apvalią, kvadratinę ir ovalią veido formą, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Ši šukuosenos makiažo bandelė gali būti gera su tiesia ir lygia plaukų struktūra. Tai taip pat gali būti lengva netvarkinga vidutinio ilgio ir pečių ilgio plaukų bandelė
 • Moterys, turinčios 20 metų amžiaus, gali atrodyti idealiai.

6. Netvarkinga bandelė su bandana:

Netvarkinga bandelė su bandana

Bandana šukuosena ar plaukų perdarymas su skara yra gana artima tendencija. Su gražiais moteriškais stiliais ir retro vibracijomis mums patinka, kaip tai pasirodo daugelyje šukuosenų. Ryškios spalvos skarelės pridėjimas prie netvarkingos bandelės daro tą pačią magiją – jis suteikia ryškų ir putojantį šiuolaikinį atspalvį kiekvienam renginiui, kurį išbandysite.

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą ir savybes, gali lengvai išbandyti šią šukuoseną
 • Ši išvaizda gali būti nervinga ir puikiai tinka moterims, turinčioms banguotus ir tiesius plaukus
 • 20–30 metų moterys gali būti idealios ir tinkamos šiai išvaizdai.

7. Netvarkinga ponytail bandelė:

Netvarkinga bandelė su arklio uodega

Ar vėluojate į savo biurą? Visoms toms moterims, kurios yra įstrigusios užimtuose grafikuose, čia yra greitas įsilaužimas. Iš savo plaukų padarykite arklio uodegą ir paverskite ją kuodu. Ši greita ir lengva šukuosena vargu ar užtruks minutę, o savo netvarkinga elegancija ir išvaizda taip pat suteikia gražų žavingą stilių. Be to, jei turite trumpą plaukų ilgį, ši paprasta, netvarkinga bandelė gali tęstis greitai ir gerai.

 • Ovalios ir apvalios veido formos moterys gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Tie, kurie turi bet kokią plaukų struktūrą ir ploną išvaizdą, gali būti idealūs ir tobuli šioje paprastoje netvarkingoje bandelėje trumpiems plaukams.
 • Išbandykite šią išvaizdą toms 30–40 metų moterims.

8. „Twisted Messy Updo“:

Susukta netvarkinga „Updo Bun“

Mes bijome šio nuostabaus žvilgsnio. Plaukai čia paimami visi kartu ir pasukami aukštyn, kad jie būtų netvarkingi. Moterims, kurios mėgsta drąsią ir šiuolaikišką išvaizdą, tai gali būti idealus. Ar tai būtų vakarėliai, kokteilių renginiai ar vakarienės. Tai gali būti idealu ir madinga, kai šiuolaikiškai atrodo patraukliai. Ką tu manai?

 • Ovalios ir apvalios veido formos moterys gali išbandyti šias netvarkingas šukuosenas ilgiems plaukams.
 • Ši nervinga išvaizda gali būti tobula su tiesių ir banguotų plaukų tekstūra. Be to, jei turite ilgus plaukus ir storą tekstūrą, ši lengva netvarkinga bandelė gali puikiai tikti.
 • 40–50 metų moterys čia gali būti tobulos.

9. Netvarkinga bandelė su pakraščiu:

Netvarkinga bandelė su „Fringe“

Jei mėgstate vakarėlius ir turite daug renginių, skirtų dalyvauti, jums patiks ši universali išvaizda. Nuo aukščiausios klasės vakarėlių ir susibūrimų iki vakarienės renginių ir kokteilių susibūrimų ši plaukų kuokštelis su pakraščiais šonuose yra stilingas ir atrodo itin jaunatviškai. Išbandykite šią aukštą netvarkingą bandelę su aptakia maxi suknele ar suknele ir galite atrodyti kaip milijonas dolerių.

 • Moterys, turinčios ovalią ir pailgą veido formą, gali išbandyti šią gražią šukuoseną.
 • Ši išvaizda gali būti ideali su tiesia ir lygia plaukų struktūra.
 • 30–40 metų amžiaus grupė gali idealiai ir puikiai atitikti šią išvaizdą.

10. „Vintage Blonde Messy Bun“:

tradicinė netvarkinga bandelė

Toms profesinėms užduotims ir oficialiems susitikimams ši blondinė netvarkinga bandelė gali būti ideali. Malonė ir žavesys, susiję su išvaizda, suteikia tobulai orų ir oficialią atmosferą aplink jus. Vėdinkite šį stilių suknele iki kelių ar sijonais ir marškinėliais, ir galime lažintis, kad galite atrodyti puošniai ir pritrenkiančiai.

 • Moterys, turinčios deimantinį, ovalų ir apvalų veidą, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Šį aštrų, stilingą plaukų šukuoseną gali išbandyti moterys, turinčios tiesias ir banguotas plaukų tekstūras.
 • 30 -ies metų amžiaus moterys gali atrodyti jaunatviškai ir užburiančiai šiuo nuostabiu įvaizdžiu.

11. Šoninė stora pynė:

paprasta netvarkinga bandelė ilgiems plaukams

Stori ir švelnūs plaukai yra puiki galimybė padaryti šonines šukuosenas iš šonų. Šukuosenos gali keistis, tačiau šis stilius turės savo pamišimą. Eidami su šia šukuosena į oficialius renginius kartu su atitinkama suknele, galite patraukti visų žmonių dėmesį, nepriklausomai nuo amžiaus. Taigi pabandykite vieną kartą ir būkite kitokie.

12. „Updo Messy“:

greitos paprastos bandelės ilgiems plaukams

Nešvari bandelė yra nuostabi, jei turite kolegijos renginį ar išleistuves. Nors ši šukuosena gali pasigirti jaunyste, ją taip pat gali puošti įmonių vadovai, nes ji yra rafinuota. Šukuosenos išvaizda puikiai atrodo su daugybe netvarkingų garbanų tiek priekyje, tiek gale.

13. Paspauskite jį:

netvarkingų bandelių juodų plaukų nuotraukos

„Bump it nety“ bandelė yra tobula netvarkinga bandelė, kurią galite naudoti, jei ieškote puikios šukuosenos, atitinkančios jūsų suknelę. Ši šukuosena turi daugiau apimties nei dauguma netvarkingų šukuosenų ir atrodo daug švaresnė. Jei norite pasiekti šią puikią šukuoseną, tam reikia atskiro rankų.

14. Didelis įbrėžimas:

netvarkinga viršutinė bandelė

Aukštai atrodo puikiai, kai jums reikia puikios šukuosenos, kai išeinate nakvoti mieste ar išeinate su draugais. Jai reikia šiek tiek priežiūros arba jos visai nereikia, ir ji gali būti pagaminta akimirksniu, leidžiant jums turėti puikią šukuoseną visai dienai. Tai puiki šukuosena, kurią norite pasirinkti, jei nenorite per daug laiko skirti plaukams.

15. Netvarkinga bandelė su pynė:

netvarkingi vestuviniai plaukai

Netvarkingą bandelę su pynėle padaryti šiek tiek sunkiau dėl apatinio pynimo, kurį vienu metu reikia padaryti, susiejant plaukus į netvarkingą bandelę. Jei turite kitą žmogų, kuris padės jums padaryti šią šukuoseną, jums bus daug geriau gauti tai, ko norite.

16. Oficiali netvarkinga bandelė:

Įžymybių netvarkingi plaukai

Oficiali netvarkinga bandelė puikiai tinka išlaikyti jūsų orumą ir gerą vardą vykstant į bet kokį biuro renginį. Galbūt tai yra tobula netvarkinga šukuosena, kuri kada nors buvo atrasta dėl jos sugebėjimo atrodyti ir stilingai, ir formaliai tuo pačiu metu.

17. „Super Casual“:

netvarkinga bandelių šukuosena mergaitėms

Super kasdieniška netvarkinga bandelė vėl yra puikus būdas, jei norite nusileisti plaukams socialinio renginio ar vakarėlio metu. Netgi įprastos šukuosenos atveju tai puikus būdas. „Super casual“ reikia tik nedidelės bandelės su daugybe netvarkingų garbanų, kad tinkamai ištrauktumėte šią puikią išvaizdą.

18. Vestuvių bandelė:

netvarkinga bandelė sužadėtuvėms

Ši netvarkinga bandelė puikiai tinka jūsų vestuvėms ir puikiai atrodys su tekančia balta suknele. Pasirinkti priedai gali būti naudojami šukuosenai, kad būtų pasiektas didesnis malonės lygis.

Netvarkingos šukuosenos yra viena gražiausių ir populiariausių šiuolaikinių moterų plaukų atnaujinimų. Naujos kartos šiuolaikiniai atspalviai ir klasikinė išvaizda, šios netvarkingos šukuosenos idealiai tinka keliems renginiams ir progoms, taip pat tinka moterims, turinčioms skirtingus pageidavimus. Išbandykite juos ir jie gali visiems atrodyti gražiai.