Bandelės yra bene labiausiai paplitusi ir primityvi šukuosena indėnui. Dažnai per įtemptas vestuves ar anksti ryte vykstančius drėgnus biuro bėgimus matydavote, kaip apsirengusios moterys sportuoja su greitai pagaminama bandele, norėdamos įveikti karštį arba susikaupti. Kadangi variacijos yra svarbi modernizacijos dalis, net šiurkščiai pagamintos bandelės dabar patiria tam tikrų asmenybės pokyčių. Tarp daugelio rūšių yra aukšta bandelė, žema, viena šone ir, žinoma, netvarkinga lovos galva. Šiandien šiame straipsnyje apžvelgsime kai kurias Indijos bandelių šukuosenas, kurias galima sportuoti.

1. Netvarkingas žvilgsnis:

Indijos bandelių šukuosena1

Tai turbūt mažiausiai struktūrizuota, tačiau dažniausiai naudojama bandelių išvaizda šiuolaikinėje Indijoje. Netvarkinga išvaizda tiesiog reikalauja, kad jūs surinktumėte plaukus pakaušyje ir netvarkingai surištumėte naudodami paprastą plaukų kaklaraištį. Netvarkingai bandelei nereikia jokios geros struktūros ar technikos, tačiau ji suteikia plaukams apimties ir stiliaus.

2. Pavogta bandelė:

Indijos bandelių šukuosena2

Norėdami sukurti nepriekaištingą vestuvių išvaizdą ar tiesiog sukurti pareiškimo stilių, išbandykite šią nuostabią bandelės idėją. Tai paprasta spurgų bandelė, kurios viduryje yra įdubimas, leidžiantis pakabinti ar užkabinti ornamentą. Spurgos bandelę geriausiai galima sukurti naudojant kojinę kaip pagrindą, kuris suteiks jums tobulą kojinių ar spurgų išvaizdą.

Skaityti: Lengvos bandelės ilgiems plaukams

3. Pinti bandelė:

Indijos bandelių šukuosena3

Pradėkite surinkti plaukus pabaigoje ir pririškite prie jų paprastą ponį. Norėdami gauti daugiau apimties, galite pridėti priauginimų ar purškiamų plaukų, o tada pradėti pinti ponį. Čia galite pasirinkti vieną pynę, kurią galite apvynioti kaip ponį, arba suskirstyti plaukus į dvi tris pintines ir laikytis apvyniojimo metodo.

4. Šoninė bandelė:

Indijos bandelių šukuosena4

Tai minkšta susukta šoninė bandelė, kad nepriekaištingai atrodytų, prieš tai naudokite suktukus, kad jūsų plaukai taptų blizgūs. Ši šukuosena gali užtrukti šiek tiek laiko, kai atskiros sruogų sruogos susukamos į rožę, kaip ritė, o tada prisegamos prie galvos šono.

Skaitykite: Kaip pasigaminti kojinę

5. Prancūziškas posūkis:

Indijos bandelių šukuosena5

Štai antras dalykas, kurį sužinojome iš prancūzų, kur plaukai nuostabiai susukti į gražų prancūzišką ritinį. Palikite laisvas sruogas plaukų priekyje, o likusias dalis sudužo ar erzina, o tada susuka į vidinę prancūziško stiliaus bandelę.

6. Viršutinis mazgas:

Indijos bandelių šukuosena6

Paprasčiausia bandelė yra aukšta bandelė, skirta tendencijų kūrėjams ar vasaros anonsams. Neleisk, kad drėgnomis vasaromis ilgosios šukuosenos gautų geriausią savybę, sukdamos plaukus į aukštą ponį, bet niekada jų neužsegdamos kaklaraiščiu. Surinkite plaukus į viršų ir tada susukite į tankią kasą. Kol esate, palikite laisvą sruogą gale, kad padengtumėte kaklaraištį.

Skaitykite: Pintos bandelės šukuosenos

7. Viršutinė mazgo variacija:

Indijos bandelių šukuosena7

Čia yra viršutinio mazgo variantas, kai plaukai yra suskirstyti į dvi dalis, iš kurių pirmasis yra susietas į viršutinę, mažą ir smulkią kuokštą, o kiti plaukai yra išlyginti ir laikomi laisvi, kad galėtumėte sportuoti tiek laisvus plaukus su kasos viršumi.

8. Žvilgsnis į kilpą:

Indijos bandelių šukuosena8

Tai žemai kabanti bandelė, pagaminta užrišant kuodą. Surinkite plaukus užpakalinėje dalyje, tada pirštais sukurkite kilpą, galiausiai praleiskite ponį ir sulenkite jį, kad sukurtumėte bandelę.

Skaityti: Geriausios bandelių šukuosenos

9. Nepakankamas:

Indijos bandelių šukuosena9

Čia mes pradedame nuo apverstos prancūziškos pynės ir užuot baigę pynę, suvyniokite ją į bandelę pačiame viršuje.