Pintos bandelių šukuosenos taip vientisai suteikia moterišką ir elegantišką išvaizdą, ir to negalima paneigti. Jie yra universalūs ir gana nervingi, gali būti dėvimi įvairiuose renginiuose ir progose. Nėra konkurencijos su pintomis bandelių šukuosenomis moterims, kurios nori žavesio ir grožio su žavingais stiliaus teiginiais.

Na, bet jei manote, kad šioje temoje yra tik ribotas pasirodymas ir išvaizda, klystate. Pristatome jums daugybę stilingų išvaizdų su pintinėmis bandelių šukuosenomis ir šukuosenomis. Nuo šoninių pintinių iki netvarkingų pintų bandelių iki apverstų pintinių yra daugybė išvaizdų, kurias privalote patikrinti!

9 skirtingi būdai, kaip pinti plaukus į kasą:

Šiandienos straipsnyje kalbama apie įvairius būdus, kaip galite naudoti pintines, kad suformuotumėte bandelę. Išbandykite šias naujas nuostabias bandelių ir pintinių šukuosenų idėjas ir įneškite naujų prieskonių į kasdienę nuobodžią šukuoseną.

1. Bandelė balerina:

šukuosenos su pintomis, natūralūs plaukai

Norėdami gauti šią kasą su pintiniais plaukais, nuvalykite plaukus ir suriškite į ponį. Prieš tai palikite spynos gabalėlį priekyje. Dabar paimkite plaukų sruogą iš priekinės spynos ir kitą sruogą iš ponio, tada pradėkite rišti juos į pynę. Kai eisite į priekį su pynimu, surinkę daugiau plaukų iš ponio, baigsite balerinos pynę. Užbaikite ponį ir apvyniokite jį.

2. Gėlių pynė:

gėlių pynimo bandelė

Norėdami išgauti šią gėlių pintinės šukuoseną, iš vienos pusės paimkite mažą priekinio užrakto gabalėlį ir pradėkite pinti prancūzišku stiliumi, kol pasieksite vidurį. Kai esate prie jo, pradėkite pinti jį įstrižai, kad iš kairės brūkštelėtumėte dešinėn. Dabar vėl pradėkite eiti į kairę su kita pynė ir užpildykite ją. Dabar pūskite pynę ir susukite į gėlių bandelę.

3. Du pinti žvilgsniai:

paprastos pintos bandelių šukuosenos

Pradėkite surišdami plaukus į ponį. Priekyje esančius laisvus galus galite laikyti prie sporto spynų. Kai ponis bus baigtas, suskirstykite plaukus į dvi dalis ir pradėkite juos pinti atskirai. Ventiliuokite pynę tinkamai, kad išvaizda padidėtų. Dabar apvyniokite ir susukite pynę į bandelę ir pridėkite lanką, kad pridėtumėte linksmybių.

4. Apvyniota pynė:

pinti bandelę

Tai pakankamai paprasta išvaizda, kurią galite gauti labai lengvai. Tam jums reikės keturių-penkių plaukų segtukų. Suskirstykite plaukus į tris ar keturias dalis ir tada atskirai pradėkite juos pinti. Kai pynė bus baigta, pradėkite juos suvynioti ir prisegti, taip galiausiai suformuodami bandelę.

Skaityti: Ilgų plaukų bandelių stiliai

5. Apatinė pynė:

pinta žema bandelė

Tiesiog suriškite plaukus į aukštą ponį ir įsitikinkite, kad plaukai tinkamai šukuoti ir išlyginti. Plaukai ir ponis turi būti įtempti. Dabar, kai ponis surištas, palikite nuo ponio plaukų gabalėlį, o likusį susukite į bandelę. Su laisva siūle dabar suriškite pynę ir apvyniokite.

6. Triguba pynė:

mielos pintos bandelės

Norėdami gauti šį pintinių plaukų bandelių stilių, pradėkite prancūziškai pinti nuo galvos vainiko ir eikite iki pat galvos vidurio. Dabar paimkite kitas sruogas ir suriškite atskiras prancūziškas pintines šalia pagrindinės. Baigę visas tris pynimo procedūras, susukite likusius plaukus ir susukite.

Skaitykite: Kaip padaryti kojinę

7. Maišymas ir derinimas:

plaukai supinti į kasą

Šiai šukuosenos šukuosenai pradėti ruošti plaukus į du sluoksnius. Dabar su viršutiniu sluoksniu suskirstykite juos į tris ar keturis gabalus ir supinkite juos visus. Tai bus idealus scenarijus dabar, jei pradėsite gaminti bandelę iš šių paprastų pintinių ir spynų.

8. Apversta bandelė:

plaukų kuokelis su pynimu

Norėdami gauti šį pintų bandelių stilių, apverskite galvą aukštyn kojomis ir pradėkite pinti galvą nuo pakaušio iki aukštyn. Pinti prancūzišku stiliumi iki pusės galvos vidurio, tada surinkti likusius ir surišti į bandelę.

Skaitykite: Mielos bandelių šukuosenos

9. Kojinių pynės bandelė:

paprasta pinta bandelė

Pradėkite pinti priekines spynas iš abiejų pusių, tada grąžinkite ir suriškite į ponį. Kitas žingsnis – surišti kojinių bandelę ir tvirtai prisegti ją apatiniame galvos gale.

Žingsnis po žingsnio pintų bandelių šukuosenų procesas šiame straipsnyje tikrai pakels jūsų smalsumą jas turėti. Išbandykite bent vieną aukščiau aprašytą stilių, kai tik norite turėti kitokią šukuoseną.