Ar bandote užsiauginti barzdą? Ar jūs vienodai svarbūs barzdai ir mėgstate puikuotis barzdos ir ūsų plaukais, kaip ir stilinga karšta šukuosena? Tada jums reikia barzdos šukų! Jei nesate specialiai su jais susidūrę, visiškai naujos barzdos šukos yra pačios geriausios, žinomos, kaip prižiūrėti ir formuoti veido plaukus taip, kaip to verta. Kaip ir jūsų stilinga šukuosena, geriausios ūsų šukos padeda pagyvinti plaukus ir suteikia jiems blizgesio bei išvaizdos.

Barzdos šukų rinkinys arba barzdos šukos yra būtinas stiliaus įrankis vyrams visose amžiaus grupėse tiems, kurie planuoja augti ant veido plaukų. Sužinokite daugiau apie šias specialias šukas čia.

10 geriausių firminių barzdos šukavimo veislių vyrams 2021 m.

Praneškite mums apie įvairių tipų barzdos šukas, tinkančias vyrams skirtingoms barzdoms ir išvaizdai. Štai ir einame!

1. Medinės kišeninės barzdos šukos:

Medinės sulankstomos barzdos šukos

Šios gražios medinės kišeninės barzdos šukos šiuo metu yra vienas populiariausių modelių. Rudos spalvos sulankstomos medinės šukos yra pagamintos iš aukštos kokybės medienos, pasižyminčios ilgaamžiškumu ir universaliu barzdos bei ūsų naudojimu. Šukos yra su smulkiu ir šiurkščiu dantimi ir yra tinkamo dydžio kišenėje, kad galėtumėte visur nešiotis su savimi. Smulkus dantis padeda lengvai prižiūrėti bet kokios tekstūros ir tipo barzdą.

2. Bombėjaus skutimosi U formos mažos barzdos šukos:

mažos barzdos šukos

Tai yra viena iš patogių ir patvarių mažų barzdų, su kuriomis galite susidurti. „Bombay“ skutimosi kompanijos medinės mažos barzdos šukos kainuoja ir yra kišenėje. Kelionėms patogios šukos yra su smulkaus danties variantu, lengvai pritaikomos barzdos tekstūrai. Mažos barzdos šukos idealiai tinka vyrams, kurie neturi per tankios ir storos barzdos.

3. Dvipusės medinės barzdos šukos:

Dvipusės medinės barzdos šukos

Mes net turime dvipusę vyrišką barzdos šuką, jei nesate susidūrę su tokia įvairove. Šukos pagamintos iš grynos Neem medienos ir padeda susisukti bei sutvarkyti veido barzdos plaukus, bet taip pat padeda pagerinti kraujotaką. Dvipusės šukos taip pat puikiai tinka formuoti barzdą ir ūsus.

4. Barzdos formavimo įrankio šukos:

Barzdos formavimo įrankių šukos

Šis barzdos formavimo veido šukavimo įrankis yra naujas įėjimas į rinką ir jau yra pamišęs. Lengvos ir tikslios barzdos šukos yra suformuotos įrankio formos, idealiai tinka jaunikiui ir simetriškos formos visoms barzdos linijoms, žandikaulio linijai ir šonkauliams. Formos šukos taip pat suteikia galimybę tiksliai valdyti ir pasukti savo stiliaus metodus. Argi ne šaunu?!

5. Plieninės metalinės barzdos šukos vyrams:

Plieninės metalinės barzdos šukos vyrams

Šios nerūdijančio plieno ir metalo formuojančios barzdos ir ūsų šukos vyrams yra vienos mėgstamiausių. Šukos puikiai atrodo ne tik naudojant, bet ir dėl dizaino, todėl atrodo madingai. Barzdos šukos yra lengvai valdomos, patogios, puikiai dera prie skirtingų tekstūrų ir tipų veido plaukų, taip pat padeda įgauti poliruotą išvaizdą. Šukos taip pat naudingos kirpimo procedūrų metu.

6. Ragų barzdos šukos:

Ragų barzdos šukos

Skirtingai nuo plastikinių barzdų, ragų barzdos šukos yra labiausiai pageidaujamos veido šukos, padedančios apsaugoti barzdos plaukus nuo pažeidimų ir maitinti plaukus nuo šaknų kraujotakos būdu. Šios raguotos barzdos šukos geriausiai tinka vyrams, kenčiantiems nuobodžius ir silpnus veido plaukus ir norintiems natūraliai pagerinti plaukų sveikatą..

7. Vega plati dantų barzdos šukos:

plati dantų barzdos šukos

„Vega“, tarp žinomiausių prekės ženklų, siūlančių priežiūros produktus, turi šią geriausiai parduodamą barzdos šuką. Profesionalios barzdos šukos yra juodos spalvos, žinomos kaip priemonė nuo plaukų slinkimo ant veido, pagerina plaukų blizgesį ir sumažina bet kokį skausmą ar dirginimą iš vidaus. Šukos taip pat puikiai tinka formuoti ir formuoti barzdas.

8. Kirpyklos kirpimo barzdos šukos:

barzdos formavimo šukos

Galbūt susidūrėte su šiomis kirpimo barzdos šukomis savo kirpyklose ir salonuose. Barzdos šukų formavimo priemonė ir kirpimo mašinėlė idealiai tinka ne kasdieniniam kirpimui ir šukavimui, o barzdos kirpimui ir formavimui ar stiliui. Ypač jis puikiai tinka ir tinka tiems vyrams, kurie neturi per sunkios ar storos barzdos.

9. Priežiūros ir formavimo šukos:

Geriausia šukuosena ūsams formuoti

Ši barzdos ir ūsų priežiūros ir formavimo šukos taip pat yra puiki dovana, atsižvelgiant į jos išvaizdą, dizainą ir išvaizdą. Šukos turi lygius ir suapvalintus dantis, idealiai tinkančias stilingam stiliui, šukoms ir gerai šukuoti. Reguliarus kirpimas savo ruožtu skatina naują augimą ir padeda sveikiems veido barzdos ir ūsų plaukams. Šiuo metu tai yra viena populiariausių ir idealiausių mažų ir mažų kišeninių ūsų šukų.

10. Kišeninė barzdos šukos:

vyriškos kišeninės barzdos šukos

Galiausiai nepraleiskime ir dar vienos mažos ir kišeninės barzdos šukos. Medinės kišeninės barzdos šukos puikiai ir efektyviai atlieka jūsų darbą, kaip ir kitos veido šukos. Tai padeda įnešti tvarkingą ir prižiūrėtą barzdą, patobulintą išvaizdą ir stilių. Tačiau tai taip pat tinka kišenėje, kaip rodo pavadinimas, ir puikiai tinka jaunikiui keliaujant. Barzda tinka visų tipų ir tekstūrų veido plaukams.

Tikimės, kad jums patiko čia tyrinėti naujų ir skirtingų tipų barzdos ir ūsų veido plaukų šukas. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir reikalavimų, eikite į priekį ir pasirinkite tinkamą. Niekada nekreipkite dėmesio į veido plaukus ir sutvarkykite juos kaip savo šukuoseną, ir galime lažintis, kad mados žaidime galite žaisti stipriai.