Jei jums patinka veido plaukai, barzda ir ūsai, kaip ir kirpimo bei šukuosenos atveju, kviečiame į klubą! Jei turite plaukų priežiūros stilių, tas pats pasakytina ir apie veido plaukus. Barzdos formuotojai čia yra labai naudingi – tiek, kiek rūpinamės, prižiūrime ir puoselėjame savo barzdas, svarbu formuoti ir formuoti barzdos plaukus..

Vyrų barzdos formuotojas ir pamušalas padeda tiksliai sureguliuoti ir formuoti, kirpti šias vietas, nuo šonkaulių iki iškirptės, ūsų linijos ir kt. Leiskite jiems veikti ir padėti jums kaip šablonui ir padaryti stebuklus, kai formuojate savo barzdą.

Barzdos įdėklai: 10 skirtingų vyrų barzdos formavimo įrankių 2021 m.

Tarp kelių rinkoje esančių barzdos formuotojų mes surinkome geriausias vyrų veido plaukų formavimo priemones. Praneškite mums viską apie daugybę barzdą formuojančių įdėklų, formavimo rinkinių, formavimo šukų ir dar daugiau čia.

1. Skaidrus barzdos formavimo įrankis su šukomis:

vyrų barzdos formavimo rinkinys

„Beardman“ skaidrus barzdos formavimo įrankis čia yra vienas iš aukščiausios klasės pobūdžio ir gairių. Formavimo įrankis ir įdėklas yra novatoriško dizaino su daugybe įdėklų idėjų, nuo tiesios linijos iki kreivės iki švarių iškirptių. Iš šio vieno įrankio galima atlikti įvairius kirpimus – nuo tiesių ožkų iki išlenktų pjūvių, žingsnių pjūvių ir kt. Skaidrus barzdos formavimo įrankis padeda pastebėti mūsų išorines gaires ir suteikia efektyvumo švelniai iškirpti švelnias kreives.

2. Dvipusis barzdos formuotojas:

barzdos formavimo įrankiai

Naujas, patobulintas barzdos ir ūsų formavimo bei formavimo šablono įrankis iš jo „Mane“ yra vienas iš biudžetui tinkamų, tačiau efektyvių pamušalo rinkinių, kuriuos reikia patikrinti. Formavimo įrankis yra su dviejų dydžių šukomis iš abiejų pusių su žirklėmis ir idealiai tinka universaliam naudojimui. Formavimo įrankis gali būti naudojamas nuo iškirptės, žandikaulio ir skruostų linijos, o puikūs šepetėlio antgaliai padeda pasiekti simetrišką išvaizdą ir gerai apipjaustyti.

3. Medinės barzdos linijos įrankis:

medinis barzdos formuotojas

Medinis geriausias barzdos pamušalas ir formavimo įrankis yra universalus ir saugus, efektyvus, ypač jei nerimaujate dėl plastikinių įdėklų elektrinio kirpimo metu. Šis barzdos formuotojas yra puikus pasirinkimas, kurį lengva naudoti, minimalus vargas ir puikūs barzdos nudegimai, suteikiantys pliušinę ir elegantišką išvaizdą. Pamušalas gali būti tinkamas tiek žoliapjovei, tiek skustuvui ir palengvina jūsų namų tvarkymą namuose.

4. „Beardo Boomerang“ formavimo įrankių šukos:

Barzdos formuotojas „Beardo“

Dabar naudokitės daugybe tobulo stiliaus variantų ir išvaizdos, naudodami šį bumerango formos barzdos pamušalo įrankį. Formuotojas taip pat komplektuojamas su šukomis, idealiai tinkančiomis tiksliam ir tiksliam formui gauti su įvairia išvaizda. Naudodami šį pamušalą galite formuoti barzdą ir ūsus, lengvai reguliuodami kampus. Patikrinkite tai ir patobulinkite tvarkymo meną patys.

5. Simetriškas barzdos formavimo įrankis su vienpusėmis šukomis:

vyrų veido plaukų formavimo priemonė

Jei ką tik įžengsite į šią grožio sritį ir ieškote pagrindinio pradinio lygio formuotojo, šis vyrų barzdos formavimo įrankis gali būti geras pradžia. Tai gali suteikti simetrišką nepriekaištingą apdailą ir kraštus iškirptėje ir viršutinėse linijose, tinka trumpoms ir vidutinio dydžio barzdoms.

6. Barzdos formavimo įrankių rinkinys:

geriausi barzdos formavimo rinkiniai

Kaip investuoti į tobulą barzdos formavimo ir priežiūros priemonę? Šios „Bombay“ skutimosi įmonės įrankių rinkinyje yra visi reikalingi daiktai, norintys gauti puikiai atrodančią barzdą. Komplektą sudaro barzdos ploviklis, kondicionierius, formavimo įrankis su žirklėmis, būtinas rinkinys, kuris gali atkurti smulkų ir efektyvų procesą. Patikrinkite tai ir galite atsisveikinti su reguliariais salono vizitais, kad galėtumėte patogiai susitvarkyti.

7. Barzdos kirpimo įrankis su šukomis:

barzdą formuojančios plastikinės šukos

Šis paprastas, tačiau efektyvus barzdos kirpimo ir šukavimo įrankis puikiai tinka tiems, kurie ieško atsitiktinio kirpimo variantų. Plonas kraštas, pritvirtintas prie įrankio, suteikia efektyvumo tiksliai apdailai ir siūlo daugybę stilių. Įrankis turi skaidrią spalvą, padedančią pamatyti apačioje paslėptus plaukus, o tai suteikia lengvą kirpimą ir formą.

8. Rotacinis barzdos formavimo ir formavimo šukos įrankis:

ožkos barzdos formuotojas

Šis visiškai naujas sukamasis barzdos formavimo ir formavimo įrankis yra pakankamai lankstus ir efektyvus, kad padėtų jums sukurti ir suprojektuoti kelis stilius ir apipjaustymus, naudojant vieną įrankį. Nuo skruostų linijų formavimo iki žandikaulių, ožkų, šonkaulių ir ūsų, sukamasis formavimo įrankis leidžia lengvai kirpti ir formuoti. Patikrinkite tai ir galėsite efektyviai dirbti kasdien, naudodami patogų ir lengvą vienos barzdos sąrankos įrankį.

9. Aberlito barzdos formavimo ir pamušalo įrankis:

geriausi barzdos įdėklai

Firminis „Aberlite“ barzdos formavimo įrankis yra efektyvus ir plačiai paplitęs visame pasaulyje, nes vienu metu pasižymi keliomis funkcinėmis išvaizdomis ir funkcijomis. Įrankis turi skaidrią spalvą ir keturis siaurėjančius kraštus, sukuriančius skirtingą išvaizdą vienu kadru. Prie įrankio taip pat pridedamas kirpimo pieštukas, kuris simetriškai sulygiuoja ir nubrėžia pagal poreikį. Neslystanti technologija leidžia barzdos formuotojui ir įdėklui tvirtai susilaikyti nuo slydimo, išvengiant ir užkertant kelią nesėkmėms.

10. Barzdos skruosto ir iškirptės formavimo įrankis:

barzdos formavimo įrankis

Tai dar viena svarbi barzdos priemonė, padedanti išvalyti, nupiešti ir iškirpti iškirptę ir skruostų liniją. Jį lengva valdyti, jis turi gerą sukibimą ir puikiai tinka kasdieniam pagrindiniam stiliui ir formavimui. Išbandykite tai skustuvu, kirpimo mašinėle ar žoliapjovė; tai gali gerai sukurti kelis tiesius pjūvius ir išlenktus kraštus.

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šiuos stilingus ir naujausius efektyvius barzdos formavimo ir pamušalo įrankius. Jie praverčia visiems vyrams, kurie visada yra kelyje, nori reguliariai atrodyti gerai prižiūrimi ir stilingi. Būtinai pridėkite vieną prie savo kolekcijos ir išbandykite; skirtumą galite pamatyti patys.