Kiekvienas žmogus supranta savo barzdos ir jos priežiūros svarbą jo asmenybei ir išvaizdai. Tačiau barzdą nėra taip lengva auginti, prižiūrėti ir prižiūrėti. Žinojimas, kaip užsidėti barzdą ant veido, užima daug laiko, po to viliojimas reikalauja daug priežiūros, o tada priežiūra reikalauja daug pastangų. Tačiau tai pasakius, nepakanka tik priežiūros ir priežiūros. Taip pat turite atkreipti dėmesį į jums tinkančių veido barzdos stilių pasirinkimą. Šis stilius iš esmės yra barzdos formos ir barzdos plaukų dydžio derinys.

Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite atkreipti dėmesį į tai, kokia yra jūsų veido forma. Kai būsite tikri dėl savo veido formos, galėsite ieškoti įvairių veido formų barzdos stilių ir tada pasirinkti tinkamiausią jūsų veido formai. Bet kaip sužinoti, kokia yra jūsų veido forma? Norėdami tai padaryti, turite atidžiai stebėti 4 pagrindinius veiksnius, kurie apibrėžia jūsų veido matmenis, būtent žandikaulio liniją, skruostikaulius, kaktą ir veido ilgį. Visi šie keturi veiksniai iš esmės sudaro 7 veido formas, būtent kvadratinę, ovalią, stačiakampę, trikampę, širdį, deimantinę ir apvalią.

Geriausi barzdos tipai veido formoms su vaizdais:

Toliau pateikiami 15 populiariausių barzdos stilių, atsižvelgiant į jūsų veido formos tinkamumą.

1. Apvali barzda kvadratiniam veidui:

Kvadratinė veido barzda

Kalbant apie barzdos stilių kvadratiniam veidui, galima rinktis iš daugybės variantų. Apskritoji barzda aplink burną yra labiausiai paplitęs ir plačiai paplitęs barzdos stilius. Jums reikia reguliariai apkarpyti barzdą plona arba vidutinio ilgio apskrito formos aplink burną. Jūs turite akivaizdžiai lydėti jį su ūsais.

2. Imperatoriškoji barzda kvadratiniam veidui:

Kvadrato formos barzda

Šis kvadratinio veido barzdos stilius yra šiek tiek sena mokykla ir datuojamas tais laikais, kai buvo imperatoriai ir kunigaikščio taisyklės. Tais laikais valdovai išlaikė šį autoritarinį vaizdą. Tokio stiliaus barzdą turite visiškai nupjauti po lūpomis esančia sritimi, išlaikydami ištisinės barzdos juostelės formą, pratęsiančią abu ūsų galus aplink skruostų galus, susitinkančius su plaukais prie ausų. Aukščiau pateiktas vaizdas padės geriau suprasti.

3. Smakro barzda kvadratiniam veidui:

Barzdos stilius veido formai

Smakro barzda tinka vyrui su kvadratu, nes pagrindinė smakro barzdos idėja yra paskirstyti vidutine juostele horizontaliai išilgai smakro pagrindo, kur taip pat galite išplėsti skruostų kraštą, jei norite. Šis barzdos stilius paprastai nėra lydimas jokių ūsų.

4. Pasagos barzda ovaliam veidui:

Barzdos stiliai ovaliam veidui

Nuo senų laikų pasaga buvo geriausias barzdos stilius ovaliam veidui. Pagrindinis tikslas formuojant barzdą pasagos pavidalu yra padengti veido ilgį nuo ūsų iki smakro, o ne per daug sugadinti smakro sritį..

5. Ančių barzda ovaliam veidui:

Barzda ovaliam veidui

Tai legendinis barzdos stilius, skirtas ovaliam veidui, todėl jį naudojo beveik pusė visų holly medžio žvaigždžių, įskaitant dabartines žvaigždes. Pavadinimas rodo jo kirpimo būdą, kai jūs turite leisti savo barzdai kurį laiką augti, kirpdami ją per augimo laikotarpį taip, kad ji atrodytų kaip anties uodega.

6. Ožkos barzda kvadratiniam veidui:

Barzdos tipai veido formoms

Kaip žinote, ožkos kilęs iš ožkos veido plaukų. Ožka puikiai tinka jūsų kvadratiniam veidui. Galite pasirinkti bet kokį ožkų stilių, kurio veidas yra kvadratinis. Pavyzdžiui, smulkus ožys nupjauna smulkius smakro plaukus, o šiurkštus ožys – leidžia jūsų barzdai augti ilgai ir netvarkingai, kad vyriškai atrodytų.

7. Gunslinger barzda stačiakampiam veidui:

Barzda stačiakampiam veidui

Jūs tikrai galite suskaičiuoti šį stilių viename iš geriausių barzdos stilių ilgam veidui. Tai iš esmės yra jūsų pasagos stiliaus barzdos šoninis pailginimas, kur pasagos formos galai ištiesiami kaip plona juostelė išilgai abiejų skruostų..

8. Aviena supjaustyta barzda stačiakampiam veidui:

Geriausia barzda stačiakampiam veidui

Tai dar vienas pasirinkimas iš barzdos stilių ilgam veidui. Šio barzdos stiliaus paprastai nesilaikoma, nes jis yra senamadiškas savo išvaizda, tačiau ir tada jis vis dar naudojamas įvairiais remiksų stiliais. Pavyzdžiui, garsus aktorius Hugh Jackmanas išrado savo „Wolverine“ stiliaus barzdą, kuri yra smulkesnė ir padoresnė avienos pjaustymo barzdos versija.

9. Smakro juostos barzda stačiakampiam veidui:

Šis barzdos stilius yra tendencija, kai dauguma vyrų turi ilgą ar stačiakampį veidą. Taip yra todėl, kad jis geriausiai atitinka jūsų veido matmenis. Lengviausias kirpimas, kai po apatine lūpa reikia išlaikyti tik mažą juostelę, kuri tęsiasi iki smakro.

10. Van Dyke barzda apvaliam veidui:

Stilinga barzda apvaliam veidui

Šiuo metu tai yra vienas iš naujausių apvalios veido barzdos stilių. Šį stilių naudojo daugelis populiarių įžymybių, tokių kaip aktoriai, sportininkai ir tt toliau išilgai skruostų.

11. Visa barzda apvaliam ar kvadratiniam veidui:

Nors plačiai laikomasi barzdos, daugeliui vyrų vis dar kyla didelis klausimas, kaip gauti pilną barzdą. Atsakymas yra tas, kad turite užtikrinti tinkamą veido plaukų maitinimą ir priežiūrą. Jei auga ne per norimą laikotarpį, taip pat galite naudoti barzdos vitaminus ir barzdos aliejus. Pilna barzda puikiai padengia jūsų kvadratinį veidą.

12. Trumpa įpakuota barzda apvaliam veidui:

Barzdos forma apvaliam veidui

Šis barzdos stilius labiau primena apvalią barzdą aplink burną. Vienintelis skirtumas yra tas, kad ši barzda įgauna mažos dėžutės aplink burną formą. Kitas skirtumas yra tas, kad kadangi po lūpomis yra palikta nedidelė erdvė, šią barzdą galite lydėti ir sielos pleistru. Tai vienas iš geriausių barzdos stilių vyrams su apvaliu veidu.

13. Balbo barzda apvaliam veidui:

Apvalus veidas su barzda

Kita žinoma barzdos forma apvaliam veidui yra „Balbo“ barzdos forma. Nors daugelis vyrų naudoja šį barzdos stilių, tik nedaugelis žino šio stiliaus pavadinimą. Šis stilius yra ožkos stiliaus barzdos pratęsimas, o jūs tiesiog turite išplėsti apatinius ožkos kampelius į horizontalias juosteles aplink skruostus.

14. Inkarinė barzda apvaliam ar deimantiniam veidui:

Deimantinės veido formos barzdos stiliai

Šis barzdos stilius yra beveik identiškas Van Dyke stiliaus barzdai. Vienintelis skirtumas yra tas, kad sritis tarp smakro ir apatinės lūpos yra padengta skirtingomis formomis. Van Dyke forma yra kaip apverstas trikampis, o čia, Anchor, pagal pavadinimą, forma yra kaip laivo „Inkaras“. Aktorius Robertas Downey jaunesnysis ją išpopuliarino kaip „Tony Stark aka Iron Man“ barzdą.

15. Smakro pūsta barzda apvaliam veidui:

Barzdos stilius pagal veido formą

Šis barzdos stilius yra smakro juostos barzdos pratęsimas. Nors smakro juostos barzda tęsiasi nuo apatinės lūpos iki smakro, ši barzda taip pat tęsiasi žemiau jūsų smakro. Jo forma taip pat unikali, kaip pailgas lietaus lašas.

Taigi jūs matėte, koks jūsų veido veidas yra svarbus nustatant, koks barzdos stilius gali atitikti jūsų veidą. Nors yra tiek daug skirtingų veidų formų, tokių kaip kvadratas, apvalus, ovalus, stačiakampis ir tt, prieš formuodamos barzdą turite įsitikinti, ar turite veido formą. Atitinkamai, žinodami savo veido formą, jums bus aišku, kokį barzdos stilių norite pasirinkti.