Ožkų barzdos yra viena iš būtiniausių vyrų išvaizdų visose šalyse. Šios klasikinės ir stilingos išvaizdos yra skirtos šiuolaikiškam, šauniam ir labai protingam madingo stiliaus pareiškimui skirtingoms amžiaus grupėms. Nuo Christiano Bale’o ir Leonardo DiCaprio iki Roberto Downey Jr, ožkų stiliai yra labai mėgstami Holivude.

Čia pateikiami mūsų mėgstamiausi ožkų barzdos stiliai. Jie yra nesenstančios ir klasikinės išvaizdos, ir kiekvienas vyras turi juos išbandyti!

15 naujausių ožkų barzdos stilių vyrams 2021 m.

Toliau pateikiamos 15 geriausių ožkų barzdų, kad galėtumėte įvertinti, kuris stilius yra geriausias.

1. Autentiškas ožys:

Ožkos barzda

Autentiškas vyriškos plačios ožkos barzdos stilius primena ožkos veido barzdos stilių. Taigi, jei norite originalaus ožkų stiliaus, neturite turėti ūsų. Jūs turite pašalinti visus plaukus ant kaklo ir veido, išskyrus plotą po lūpomis. Dabar jūs turite formuoti plaukus žemiau apatinės lūpos pusapvalės formos. Kadangi autentiškas ožkas neturi sielos lopo ar nusileidimo juostos, turite įsitikinti, kad jį tinkamai nukirpėte.

 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems yra 30 metų, gali atrodyti žavingai tokiu stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Jei turite riebią arba mišrią odą, išbandykite tai šiandien.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Čia gali gerai atrodyti vyrai su ovaliu ir deimanto formos veidu su pailgu smakru.

2. Išplėstinio stiliaus ožkos:

ožkos stiliaus barzda

Kaip rodo jo pavadinimas, pailga plona ožkos barzda turi visas įprastos ožkos ožkos savybes, ir vienintelis skirtumas yra tas, kad ji tęsiasi visomis kryptimis, ty horizontaliai išilgai žandikaulio linijos ir vertikaliai žemiau smakro. Kelios kino žvaigždės naudojo šį barzdos stilių. Galite lydėti jį su ūsais.

 • Geriausias odos tipas: Dėvėkite šį stilių bet kokio tipo odai, nes jis tinka viskam.
 • Ideali amžiaus grupė: 40–50 metų vyrai čia gali atrodyti dailiai ir jaunai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Ovalus ir apvalios formos veidas su plonomis savybėmis gali atrodyti gerai tokiu stiliumi.

3. Gana berniukas ožys:

ožkos barzdos stiliai

Šiuo metu tai yra vienas populiariausių storų ožkų plonų barzdų stilių ir dauguma vaikinų galvoja apie šį stilių, kai galvoja apie ožkas. Nors dažniausiai šis stilius apima ūsus, jungiančius barzdą ratu, forma yra šiek tiek panaši į apvalių kampų kvadratą. Išvaizda yra šiek tiek panaši į originalią ožką, išskyrus tai, kad gražaus berniuko stilių galima derinti su ūsais, o kirpimas čia taip pat puikiai tinka.

 • Geriausias odos tipas: Vyrai su bet kokiu odos tipu gali išbandyti šią išvaizdą.
 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems yra 30 metų, gali atrodyti puikiai tokiu stiliumi.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Ovalus ir kvadrato formos veidas su aštria nosimi čia puikiai dera.

4. Van Dyke stiliaus ožys:

ožkos veido plaukai

„Van Dyke“ ožkos stilius yra naujas jaunimo variantas, ypač Vakarų šalyse. Tai puikus ožys, jei ieškote kažko modernaus. „Van Dyke“ barzda sujungia ūsus su V formos sielos lopinėliu, sujungtu tiesia linija, ožkos plinta abiejose veido pusėse, tačiau įsitikinkite, kad ūsų nesuderinsite su „Van Dyke“ barzda.

 • Ideali amžiaus grupė: 40 metų vyrai gali atrodyti puikiai tokiu stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Tai viena iš trumpų barzdos ožkų ir geriausiai tinka riebiai odai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tie, kurie turi bet kokio tipo veidą ir plonus plaukus, gali atrodyti geriausiai.

5. Inkaro ožys:

barzdinis ožys

Ši ožka yra beveik identiška Van Dyke stiliaus ožkai. „Inkaro ožkos“ pavadintas taip, nes senovėje jis primena laivo inkarą, kuris buvo naudingas stichinėms nelaimėms jūroje. Tai kruopšti užduotis tobulėti. Turite derinti šviesius pieštuko ūsus prie V formos sielos lopo, kuris turi būti tiesiai išplėstas iki jūsų ožio ir turi atrodyti kaip inkaras, kai derinamas su ilgais ožkų barzdos stiliais.

 • Geriausias odos tipas: Vyrai, turintys sausą ir normalią odą, gali atrodyti puikiai tokiu stiliumi.
 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems yra 30–40 metų, gali atrodyti gerai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Apvalus, ovalus ir kvadrato formos veidas su plačia kakta čia puikiai atrodo.

6. Ožkos tūpimo juosta:

ilgi ožkų stiliai

Šis barzdos ožkų stilius taip pat gali būti vadinamas „ožkos lopu“. Jis nėra labai populiarus tarp vidutinio amžiaus vyrų, tačiau jaunimas pastebimas laikantis šio stiliaus. Šio ožkų stiliaus turite visiškai pašalinti ūsus, o barzda turi būti maždaug 2–3 colių pločio ir išsiplėsti nuo pat apatinės lūpos iki smakro galo.

 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems per trisdešimt, gali atrodyti jauni su šiuo stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Ši ožka su trumpa barzda tinka tik vyrams, kurių odos tipas normalus ar riebus.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tie, kurie turi bet kokios formos veidą ir turi platesnes akis bei smakro sritį, gali tai gerai išbandyti.

7. „Chin Puff Goatee“ su vairu:

vyrų ožkų stiliai

Šiuo ožkų stiliumi pirmiausia turite nukirpti ūsus motorolerio ar motociklo vairo pavidalu. Tada jūsų ožkos turi būti lygiai tokios pat kaip nusileidimo ožkos, išskyrus tai, kad pradžioje ji turi būti plona, ​​išsipūtusi centre ir vėl plona apačioje. Šis barzdos stilius taip pat žinomas kaip „Napoleono III imperatoriaus“ stilius arba tiesiog „ūsų ir smakro dirželio“ stilius.

 • Geriausias odos tipas: Šis ožkų stilius tinka sausai ir riebiai odai.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyrai, sulaukę 50 -ies, gali atrodyti drąsiai ir dailiai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tie, kurie turi ovalo ar apvalios formos veidus, gali atrodyti puikiai tokiu stiliumi.

8. Skandinaviško skipperio stiliaus ožka:

vyrai su ožkomis

Skandinavų kapitonas yra vienas iš nedaugelio šiuolaikinių ožkų stilių. Šis stilius iš esmės yra skruostinės ožkos pratęsimas. Jūs turite išlaikyti savo ožkos formos formą kaip smakro pūtimas, tačiau dydis turi būti didesnis, o pūtimas turi prasidėti po smakru, o ne apatinės lūpos apačia. Ožką turite lydėti su ūsais. Jis yra tarp pilnos barzdos su ilga ožele.

 • Ideali amžiaus grupė: 30 -ies metų vyrai gali atrodyti gerai, puikiai dera prie šio stiliaus.
 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi riebios odos derinį, gali atrodyti puikiai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Jei turite pailgą ovalų veidą su plačia kakta ir siauru smakru, tai jums puikiai tinka.

9. Ožkų ožys su sielos pleistru ir atskirtais ūsais:

skirtingi ožkų stiliai

Beveik kaip gražaus berniuko stiliaus ožkos, šis ožkų stilius skiriasi tik dėl ožkos formos, kuri yra „V“, o ne apskrito formos. Be to, ūsai turi būti atskirti nuo ožio. Tai ožkos barzdos variantas be ūsų arba su plonais ūsais.

 • Geriausias odos tipas: Išbandykite tai bet kokio tipo odai, nes tinka visiems.
 • Ideali amžiaus grupė: 20 -ies ir 30 -ies metų amžiaus vyrai čia gali būti veržlūs.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tie, kurie turi apvalią ar ovalo formos veidą ir putlias savybes, čia gali atrodyti puikiai.

10. Tvirtas aplink burną ožkas su ūsais:

ilga ožkos barzda

Šis ožkų stilius yra visiškai panašus į gražų ožkų berniuką, išskyrus tai, kad jis nėra apkarpytas ir todėl atrodo šiek tiek chaotiškai aplink burną, tačiau ši išvaizda yra labai populiari tarp Azijos ir Vakarų šalių jaunuolių. Šį stilių galite pamatyti ir po kelių kino žvaigždžių.

 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi riebią odą, geriausiai tinka šiam stiliui.
 • Ideali amžiaus grupė: 40–50 metų vyrai čia gali atrodyti drąsiai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tie, kurie turi ovalo ir apvalios formos veidą su plačiu veidu, čia gali atrodyti puikiai.

11. Šviesus pieštukų ožys su šviesiai apipjaustytais ūsais:

Rausvos su ožiu

Dažnai atsitinka taip, kad norite užsiauginti barzdą, bet nenorite, kad ji atrodytų pribloškianti ar labiau dominuojanti. Norite, kad jis būtų lengvas ir subtilus, tačiau veiksmingas. Taigi šiuo tikslu galite apipjaustyti ūsus ir ožkas lengva konsistencijos pieštuku. Forma turi būti panaši į gražų ožkų berniuką, tačiau plaukai turi būti smulkūs ir smulkūs.

 • Geriausias odos tipas: Vyrai, turintys sausą ar normalią odą, gali atitikti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Tie, kuriems yra 30 metų, gali puikiai papildyti šį stilių.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Jei turite apvalią ar kvadrato formos veidą su putliomis išvaizdomis, tada šis stilius jums puikiai tinka.

12. Smulkus ožys:

geriausi ožkų stiliai

Jei norite ožkos ožkos, bet nenorite, kad ji apimtų visą smakro sritį, ir nenorite, kad ji padengtų vietą po lūpomis, tuomet galite užsisakyti smulkių ožkų. Jūs turite išlaikyti labai mažo storio ožką ir horizontalią formą, kuri labai minimaliai dengia apatinę smakro dalį. Paprastai šis stilius nedera su jokiais ūsais.

 • Geriausias odos tipas: Tai tinka beveik visiems odos tipams, kaip norite.
 • Ideali amžiaus grupė: 50 -ies ir vyresnio amžiaus vyrai čia gali atrodyti jaunesni ir gražesni.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tie, kurie turi visas veido formas, gali išbandyti šį stilių.

13. Storas ožys su avienos kotletais:

Tai neįprastas ožkų barzdos stilius, kuriame sumaišote du barzdos stilius, kad gautumėte barzdą, kuri atrodo nuostabiai. Ožkos stilius, kaip žinote, dengia jūsų smakrą, o avienos kotletai yra apskritos barzdos dėmės aplink jūsų skruostus. Norėdami pamatyti geresnę idėją, galite pamatyti aukščiau esantį vaizdą.

 • Ideali amžiaus grupė: 30 metų vyrai gali atrodyti gerai tokiu stiliumi.
 • Geriausias odos tipas: Šis išplėstas ožkos barzdos stilius puikiai tinka sausai ir normaliai odai.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Jei turite ovalo formos ir deimanto formos veidą su aštriais bruožais, šis stilius jums puikiai tinka.

14. Stiprios apipjaustytos ožkos su meksikietiškais ūsais:

didelis ožys

Kiekvienas patinas mėgsta stiprios išvaizdos ožką. Tai suteikia jums vyriškesnę išvaizdą ir taip pat pagerina jūsų vyrų asmenybę. Norėdami gauti stiprią apipjaustytą ožką, turite leisti barzdai kurį laiką augti aplink smakrą, o tada kirpti tik kraštus, o kiti plaukai turi būti šiurkštūs. Dauguma žmonių jį lydi su meksikietiškais ūsais, kad atrodytų geriausiai. Meksikos ūsai yra palyginti riebesnės formos, palyginti su skirtingais ūsais.

 • Geriausias odos tipas: Bet koks odos tipas puikiai tinka šiam stiliui.
 • Ideali amžiaus grupė: 20–30 metų vyrai gali atrodyti gerai išbandę šį stilių.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Tai labai pailga veido forma, ir ši savybė puikiai tinka šiai išvaizdai.

15. Balbo ožka:

gotee veido plaukai

Balbo stiliaus ožka labiau panaši į Anchor stiliaus ožką, išskyrus tai, kad šonai turi būti šiek tiek stori ir ilgesni nei inkaro ožkos. Puikiai dera su mažais ūsais.

 • Geriausias odos tipas: Tie, kurie turi normalią ir sausą odą, gali atitikti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Tie 30–40 metų vyrai gali tai puikiai suderinti.
 • Tinkamos veido formos ir veido savybės: Kvadrato formos veidas ir mažiau ar plonaplaukiai vyrai gali visiškai išbandyti šį stilių.

Papildomi patarimai:

 1. Ožkos barzda taip pat reikalauja tokios pačios priežiūros kaip ir natūrali barzda.
 2. Barzdos aliejus yra geras produktas, kurį reikia išbandyti, nes jis padės išlyginti barzdą ir padaryti ją minkštą.
 3. Taip pat galite tepti balzamą, jei norite kruopščiai maitinti ir drėkinti barzdą.
 4. Vyrai su apvaliais veidais geriausiai tinka plonoms ir siauroms ožkų barzdoms, nes jie neuždengs veido ir atrodys plonesni.
 5. Galite toliau kirpti ožkos barzdą, kaip norite, ir padaryti savo variantus.
 6. Jei norite stilingos vyriškos išvaizdos, rinkitės lengvą ožkų ožkų pieštuko išvaizdą arba apipjaustytą.

Šie ožkų barzdos stiliai gali būti nauji girdėti, tačiau yra gana universalūs mados rinkoje ir yra įvairių stilių. Juos lengva prižiūrėti, o bet koks užimtas vyras gali naudoti šiuos stilius, kad įgautų nepriekaištingai prižiūrimą išvaizdą. Pagal savo pageidavimus ir veido bruožus galite lengvai išsirinkti tobulą ožkų išvaizdą. Išbandykite juos ir pasakykite mums, kaip šį sezoną jums labiausiai patinka ožkų veislės.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ką reiškia ožkos veido plaukai?

Ans: Veido plaukai, augantys tiesiai po burna ir žemiau smakro, yra ožkos plaukai. Šie ožkų veido plaukai dar vadinami smakro juostele arba smakro pūsle. Jei norite auginti barzdą, galite ją auginti čia tokiu stiliumi ir prisijungti prie smakro plaukų.

Q2. Ar visi visų amžiaus grupių vyrai gali išbandyti ožkų barzdos stilių?

Ans: Taip, žinoma! Visų amžiaus grupių vyrai gali visiškai dėvėti ožkų barzdos stilių. Jie yra gana universalūs, ir bet kokio amžiaus vyrai gali juos išbandyti. Pateikti keli šių ožkų stilių variantai. Išsirinkite geriausią jaunatvišką ožkų išvaizdą, kuri jums labiausiai tinka, jei esate jaunas.

Q3. Ar tie, kurie turi apvalų veidą, gali išbandyti ožką ilgauodegę?

Ans: Apvalaus veido vyrai gali išbandyti subtilų ir vidutinį ožkų išvaizdą, ieškodami geriausio stiliaus. Taip yra dėl jų veido apvalumo, kuris gali dar labiau pašviesinti veido bruožus. Todėl stenkitės neturėti labai ilgo ožio.