Barzdos auginimas gali būti labai varginantis ir erzinantis. Tai daugiausia lemia augimo laikas, plaukų storis, plaukų silpnumas, odos palankumas ir kt..

Todėl visą šį etapą barzdos kirpimui naudojate barzdos kirpimo mašinėlę. Yra pradinis etapas, kai jūsų barzda atrodo netvarkinga, nes plaukų ilgio nepakanka, kad būtų galima suformuoti. Galiausiai barzda išauga iki tokio dydžio, kad būtų galima pradėti kirpti ir stilizuoti naudojant šiuolaikinius gaminius, tokius kaip barzdos vaškas.

Barzdos plaukų vaškas veikia kaip veido plaukų kondicionierius, suminkštindamas laukines plaukų garbanas ir netvarkingą veido plaukų augimą.

Naudojant barzdos vašką:

  • Pirmiausia turite jį pašildyti iki tinkamos temperatūros, tada paimti ant rankų ir švelniai patrinti rankas per barzdos plaukus.
  • Norėdami, kad jūsų šiurkštūs barzdos plaukai taptų minkšti, galite pakartoti šį procesą 2 ar 3 kartus.

Naujausi ir geriausi barzdos vaško prekės ženklai barzdos minkštinimui:

Toliau pateikiami 9 populiariausi barzdos vaškai.

1. Stache Bomb Stache Wax:

Barzdos vaškas

Stache Bomb Stache Wax iš esmės yra pagamintas iš smulkaus bičių vaško, supakuoto į nuostabų pušų kvapo aromatą, kuris paprastai laikomas citrusinių vaisių kvapu. Šis barzdos vaškas yra minkščiausias rinkoje pagal nuoseklumą. Tačiau tai nesuteiks jums „sutirštintos“ tekstūros, kurią suteikia dauguma kitų vaškų. Šis prekės ženklas rinkoje buvo tik nuo 6 iki 7 metų, tačiau tapo vienu populiariausių prekės ženklų dėl savo unikalumo ir akivaizdžios natūralios jūsų barzdos išvaizdos.

2. Sąžiningas amišų originalus barzdos vaškas:

Šis barzdos vaškas yra visiškai ekologiškas, nes yra natūralus. „Honest Amish“ originalus barzdos vaškas yra antras populiariausias barzdos vaško Indijos prekės ženklas, pirmiausia „Can You Handlebar“ prekės ženklas. Šis prekės ženklas yra šiek tiek brangesnis, tačiau suteikia gerą kainos ir kokybės santykį. Jis paruoštas iš visų natūralių ingredientų. Jis yra plačiai žinomas dėl savo greitų rezultatų, rodančių įspūdingą barzdos augimą ir tinkamą priežiūrą. Šis vaškas taip pat turi puikų kondicionuojantį poveikį jūsų veido plaukų folikulams.

3. Profesoriaus Fuzz Worthy barzdos bičių vaškas:

Profesoriaus Fuzz Worthy barzdos vaškas yra itin minkštas barzdos vaškas dėl bičių vaško pagrindo. Šis barzdos vaškas gaminamas tik iš vienos Tasmanijos augalo rūšies, o po to derinamas su įvairiais kitais aliejais, tokiais kaip ricinos aliejus, alyvuogių aliejus ir simondsijų aliejus, kad jūsų barzda būtų tobula..

Šis barzdos vaškas nepadaro jūsų barzdos tvirtos formos, kaip tai daro bet kuris įprastas barzdos vaškas; vietoj to jis tinkamai kontroliuoja veido plaukų šiurkštumą ir sausumą.

4. Ar galite valdyti vairo antrinį ūsų vašką:

Geriausias barzdos vaškas Indijoje yra „Can You Handlebar“ prekės ženklo antrinis ūsų vaškas. Šis prekės ženklas yra labai žinomas dėl kokybės ir akivaizdžių rezultatų. Jo šlovę galite patikrinti per teigiamus atsiliepimus įvairiose svetainėse. Tai suteikia jums bendrą naudą maitinant taukmedžio sviestu, kokosų aliejumi, lanolinu, vitaminu E, bičių vašku, ricinos aliejumi ir kt. Tvirtai sulaiko jūsų barzdos plaukus. Jo esmė yra gaivi ir atjauninanti. Dėl visų šių savybių tai yra bene geriausias barzdos vaškas pasaulyje.

5. „Fisticuffs“ cigarų mišinio stiprus laikymo ūsų vaškas:

Šis prekės ženklas labiausiai populiarus dėl nuostabaus aromato, kuris yra cigaro ir vanilės mišinys. Šis barzdos vaškas yra lengvos konsistencijos, todėl tinka tik švelniai apkarpytoms barzdoms. Tai visai nesuteikia vaško ar sunkumo jausmo. Mišinio formulę sudaro arbatmedžio aliejus ir keletas kitų svarbių aliejų, kurie apsaugo nuo visų su barzda susijusių problemų. Jame taip pat yra unikalus vazelino ingredientas, kuris yra naudingas jūsų veido odos drėkinimui.

6. Laukinis Willies ūsų vaškas:

„Wild Willies“ ūsai ir barzdos vaškas yra labai veiksmingi formuojant geriausius veido plaukus. Dėl pušies dervos jis turi puikų gebėjimą ilgai tvirtai laikyti jūsų barzdos plaukus. Jei turite nevaldomą netvarkingą barzdą, tai yra geriausias sprendimas jums. Šis barzdos vaškas turi aromatinį pušies ir kedro kvapą.

7. Beardo barzda ir ūsų vaškas:

Kitas Indijos barzdos priežiūros prekės ženklas „Beardo“ yra vienas populiariausių vaško prekės ženklų Indijoje. „Beardo“ barzdos vaškas turi keletą svarbių aliejų, tokių kaip alyvuogių, ricinos ir kt., Privalumus. Jo pagrindas yra turbūt paprasčiausias naudoti. Jis turi ilgalaikį patenkinamą poveikį jūsų veido plaukų priežiūrai ir augimui. „Beardo Wax“ yra žinoma, kad maitina jūsų barzdos plaukų folikulus.

8. Barzdoto goono juokingai stipri barzda & Rankenos ūsų vaškas:

Šis unikalus barzdos vaškas leidžia kontroliuoti visas jūsų šiurkščias barzdas visą dieną, net jei tepate tik vieną kartą ryte. Naudojant tik vieną kartą, barzda ilgą laiką išliks stilinga ir tvirta. Tirpalas, sudarytas iš natūralių ekstraktų ir eterinių aliejų, suteikia tvirtą ir ilgalaikį sulaikymą. Jis lengvai suminkština jūsų šiurkščią barzdą ir palengvina jos stilių.

9. USTRAA Mooch stiliaus vaškas:

Ustraa barzdos vaškas yra barzdos priežiūros produktas, kuris suteikia jūsų barzdai ilgalaikį stilių. Jo pavadinimas kilęs iš alternatyvaus barzdos termino „Mooch“. Sudėtyje yra bičių vaško, todėl šiurkšti ir sausa barzda tampa lygi ir atrodo labiau spindinti. Vaške nėra pavojingų cheminių medžiagų, tokių kaip parafinas, dirbtiniai dažikliai, SLS ir tt Visi naudojami ingredientai yra natūralūs. Jį sudaro įvairūs eteriniai aliejai, skirti kontroliuoti plaukų slinkimą ir žalą. Tai taip pat palaiko jūsų veido odos hidrataciją. Kvapas taip pat užburiantis ir ilgai išliekantis.

Taigi, galbūt matėte, koks svarbus barzdos vaškas yra jūsų barzdos priežiūrai ir priežiūrai. Tačiau turite įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą barzdos vaško prekės ženklą, nes tik tam tikrų prekių ženklų gaminiai siūlo kokybiškus produktus. Todėl jūs turite įsitikinti, kad prekės ženklas savo produkte siūlo visus natūralius ingredientus, eterinius aliejus ir tt be jokių kenksmingų cheminių medžiagų ar dirbtinių dažiklių.