Ji dalyvavo populiariame filme „Kaho Na Pyaar Hai“ ir nuo to laiko ji yra visų akių perlas. Ji yra viena gražiausių Bolivudo aktorių, modelis, verslininkė ir tt Ji yra Amisha Patel. Amisha taip pat turi didelę patirtį „Telegu“ kino industrijoje ir galima sakyti, kad ji labai sėkminga nuo mažens. Šiuo metu šiai aktorei yra 39 metai, tačiau ji vis dar atrodo jaunesnė nei 25. Kaip? Visa nuopelnas priklauso jos talentingam, viliojančiam veidui, kurio stiliui nereikia makiažo.

1. Išlaikykite tradicinę išvaizdą:

amisha patel be makiažo

Amisha yra labai drausminga moteris ir, nors gana ilgai dirbo šioje šlovės ir išdavystės industrijoje, ji nė kiek nepasikeitė. Ji vis dar yra ta autentiška ir unikali Indijos mergina, kuri bent jau dažniausiai nori išlikti paprasta ir visiškai natūrali.

2. Su ir be makiažo Amisha:

Amisha Patel be makiažo2

Tai tikrai šauni Amisha nuotrauka, kurioje matomas ir veidas be makiažo. Abiejuose ji atrodo beveik vienodai ir gali būti lengvai atpažįstama. Taip nėra, makiažas daro ją visiškai kitokios išvaizdos žmogumi.

3. Minimalistinis grožis:

Amisha Patel be makiažo3

Tai yra vienas iš daugelio fotosesijos momentų, visiškai pagrįstų natūraliu Amisos grožiu. Amisha šiame paveikslėlyje atrodė labai patraukliai. Ji išdidžiai sportavo savo natūraliai viliojantį veidą ir stilingą išvaizdą. Tai viena geriausių visų laikų Amisha Patel be makiažo nuotraukų.

4. Darbas:

Amisha Patel be makiažo4

Amisha atrodo tikrai nuostabiai šioje savo nuotraukoje be makiažo, kur ji atrodo tikrai gražiai. Tai buvo padaryta sporto salėje, kurioje ji laikinai treniravosi būsimam filmui.

5. Atsitiktinis viliojimas:

Amisha Patel be makiažo5

Kas sakė, kad vilkėdama kasdienius drabužius moteris negali atrodyti patraukliai? Pažiūrėk į Amišą. Ji yra tobulas pavyzdys. Šis Bolivudo grožis gali tiesiog dėvėti bet ką ir atrodyti tikrai gražiai. Tikriausiai ji yra viena gražiausių moterų ir puikiai atrodo be jokio makiažo.

6. Sunkus darbas!

Amisha Patel be makiažo6

Tai dar viena Amisha nuotrauka iš sporto salės. Tai tikrai geras vaizdas, parodantis natūralų šios aktorės grožį, nes niekas nesiima makiažo sporto salėje. Galima aiškiai pasakyti, kad Amisha atrodo puikiai, net netapdama makiažo ant veido. Tai turbūt viena geriausių Amisha Patel nuotraukų be makiažo.

7. Ryto joga:

Amisha Patel be makiažo7

Visų laikų gražuolė Amisha Patel buvo nuskriausta darant rytinę jogą. Ši nuotrauka taip pat buvo moterų fitneso žurnalo fotosesijos dalis. Amisha atrodo tikrai patraukliai šioje meditacijos pozoje ir pavergia dėmesį.

8. Teatro paveikslas:

Amisha Patel be makiažo8

Nepaprastai miela Amisha Patel buvo pastebėta PVR kino teatruose. Tą dieną ji sportavo visiškai natūraliu veidu ir atrodė gana patraukliai. Šiai moteriai tikriausiai reikia labai mažiau makiažo ar net jo visai nebūti, kad atrodytų viliojančiai.

9. Spustelėta žaislų parduotuvėje:

Amisha-Patel be makiažo9

Amisha Patel buvo pastebėta žaislų parduotuvėje ir ją paspaudė gana gražiai. Ji tikriausiai yra viena gražiausių moterų Indijos kino industrijoje.

10. Oro uoste:

Amisha Patel be makiažo10

Tai atsitiktinė Amisha išvaizda. Ji čia atrodo tikrai gražiai ir puikiai atrodo net nevilkėdama ant veido jokių grožio priemonių. Ji demonstruoja savo natūraliai nuostabią šypseną ir tai yra pagrindinė atrakcija.

Amisha Patel tikriausiai yra viena nekaltiausiai atrodančių aktorių Indijos kino industrijoje. Ji turi nuostabią šypseną ir mielą veidą, o natūralus grožis yra jos didžiausias privalumas pritraukti žmones. Aukščiau aptarti vaizdai pateisina šį faktą ir daro Amisha viena iš labiausiai natūraliai viliojančių Indijos moterų.