Kristen Stewart išgarsėjo kaip aktorė po to, kai atliko „Bella Swan“ vaidmenį filme „Saulėlydis“. Vaikystėje ji matė savo šeimą, dirbančią už kameros, todėl net ji išaugino savo pomėgius į scenarijų rašymą ar režisūrą. Tačiau likimas paskatino ją tapti aktore. Ji pilkų akių ponia su gražia šypsena.

Kristen Stewart be makiažo:

Pastebėta už kavinės ribų:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 1

Kristen šypsosi ir mojuoda fotoaparatui, kol ji ją fotografuoja. Ji dėvi pilką viršutinę dalį, uždengtą juodais pečiais, o tada ant pečių taip pat geltoną ir juodą striukę. Jos kojos yra padengtos tamsiai mėlynais džinsais, o ji dėvi juodus retro akinius nuo saulės. Ant kairės rankos ji turi rudą dirželį su rankiniu laikrodžiu, o ant pirštų matyti keli žiedai.

Paprasta ir padoru:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 2

Žemiau esančioje nuotraukoje aktorė atrodo paprasta ir padori. Ji vilki atsitiktinius mėlynus marškinėlius su žaliais atspaudais, o apačioje-dėvėtus panašios spalvos mėlynus džinsus. Ji nešioja didžiulius apvalios formos geek akinius, o plaukai yra atviri.

Taip pat skaitykite: Selena Gomez be makiažo

Atsigręžia į žmones:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 3

Eidama laiptais Kristen atsigręžia į žmones ir būtent tada buvo spustelėta nuotrauka. Matome, kad ji dėvi juodą viršutinę dalį ir šviesiai juodus džinsus. Ji turi pora kačių akių saulės akinių, kurie taip pat yra juodi, o plaukai yra atskirti iš vienos pusės ir nukrito žemyn nuo peties.

Artimas kadras:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 4

Mes galime pamatyti jos gražias pilkas akis ir mielą šypseną, kuri daro ją natūraliai gražią. Ji vilki žalią suknelę, o plaukai laikomi atviri. Jos nagai yra nudažyti juodai, o ant kairės rankos ji nešioja sidabrinę apyrankę.

Spustelėjus išlipus iš automobilio:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 5

Aktorė pozuoja įtartinai arba rimtai žiūrėdama į kamerą. Saulės spinduliai, krintantys ant jos veido iš kairės pusės, priverčia jos šviesią odą švytėti. Ji dėvi atsitiktinę pilką spalvą, o plaukai yra atviri ir nukrenta nuo kairiojo peties.

Taip pat skaitykite: Emma Watson be makiažo nuotraukų

Bangos prie fotoaparato:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 6

Dar viena aktorės nuotrauka, mojuojanti žmonėms ar tiesiog kamerai, kai ji spragteli lauke. Ji yra pilkos spalvos viršuje po striuke. Ji dėvi pora mėlynų džinsų, o kontrastui – batai pilki.

Lauke vakare:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 7

Atrodo, kad Kristen buvo lauke vakare ar renginyje, kai buvo padaryta ši nuotrauka. Ji dėvi tamsiai mėlyną viršūnę ir ant jos švarką. Galime pastebėti, kad jos plaukų segtukas yra prikabintas prie striukės. Apačioje ji dėvėjo porą mėlynų džinsų. Jos dešinėje rankoje yra trys sidabro žiedai.

Žiūrėti daugiau: Aktorės nuotraukos be makiažo

Tom-Boy atrodo:

Kristen Stewart Tom berniukui atrodo 8

Šioje nuotraukoje užfiksuotas Kristeno tomo berniuko žvilgsnis, kuris dažniausiai taip yra dėl kaštoninės kepurės ant galvos. Nuotrauka nufotografuota iš nugaros ir matome, kad ji yra melsvoje striukėje, ant kurios rausvos spalvos.

Stilingoje baltoje suknelėje:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 9

Nuotrauka užfiksuota, kai Kristen sėdi ant sofos. Ji apsirengusi labai gražia suknele. Tai balta suknelė, prisiūta blizgančių audinių aksesuarų, kurie atrodo kaip maži karoliukai ir yra suknelės stilinga.

Taip pat skaitykite: Miley Cyrus be makiažo

Oro uoste:

Kristen Stewart be makiažo nuotraukų 10

Spustelėjo oro uoste, kur ji nešioja krepšį ant dešinio peties. Ji dėvi baltą trumpą skelbimą ir porą mėlynų džinsų, apvyniotą audiniu ir perrištą mazgu džinsų priekyje. Ji dėvi madingus akinius nuo saulės ir kepuraitę.