Khloe Kardashian yra žinoma Holivudo įžymybė. Ji vaidina populiariame realybės šou, „neatsilikdama nuo Kardashians“. Jos žudikišką išvaizdą vertina moterys visame pasaulyje. Nors jai pavyksta pavogti išvaizdą savo brangiais papuošalais, suknelėmis ir sėkmingais makiažo triukais, Khloe dažnai mėgsta sportuoti savo natūraliu grožiu, palyginti su tušo veidu. Čia yra keletas geriausių Khloe Kardashian nuotraukų, be makiažo.

1. Būti savimi:

Khloe Kardashian be makiažo 1

Khloe Kardashian mėgsta būti savimi. Kalbant apie natūralų grožį, ji nesivaržytų apsieiti be jokio makiažo. Paveikslėlyje kairėje yra Khloe be makiažo, kol ji išeina iš sporto salės ir vis dar sugeba atrodyti gana gražiai. Nors ji niekur neina taip, kaip atrodo dešinėje, bet vis tiek sugeba padaryti įspūdį daugeliui žmonių.

2. Kai kurie atsitiktiniai paspaudimai:

Khloe Kardashian be makiažo 2

Čia yra Khloe nuotrauka, einanti Beverli Hilso gatvėmis. Ji išlaiko tai labai atsitiktine, tiesiog supdama pilką viršutinę dalį su juodu kontūru. Kadangi ji turi putlų veidą, užsidėjusi tuos akinius nuo saulės atrodo dar žaviau.

3. Vanduo naudingas sveikatai:

Khloe Kardashian be makiažo 3

Khloe Kardashian kažkaip visada sugeba atrodyti gražiai. Čia ji vilki juodus marškinėlius, o plaukai surišti. Šioje aprangoje ji apsirengia labai paprastai ir vis dar atrodo pakankamai pajėgi, kad pritrauktų fotografus. Įkvepiantis ar ne?

4. Viskas apie juos atrodo:

Khloe Kardashian be makiažo 4

Khloe Kardashian buvo pastebėta savo automobilyje, kai ji žiemą didino karštį su juodu gaubtu ir patraukliomis akimis. Ji atrodo labai patraukli ir paprasta tuo pačiu metu. Ji nedėvi makiažo ir vis dar išlaiko gražiausią įvaizdį.

5. Apsipirkimas Los Andžele:

Khloe Kardashian be makiažo 5

Khloe Kardashian buvo pastebėta apsipirkusi Los Andžele, vilkėdama mėlyną viršutinę rankovę su juodomis kelnėmis. Šiai moteriai vargu ar reikia makiažo, kad ji atrodytų patraukliai. Dažniausiai ji yra linksmos nuotaikos, kuri taip pat yra viena didelė paslaptis, kaip atrodyti sveikai ir gražiai.

6. Paslaptis būti tinkamam:

Khloe Kardashian be makiažo 6

Khloe yra kūno rengybos keistuolė ir jai patinka kiekvieną rytą apsilankyti sporto salėje. Be nuostabaus kūno sudėjimo, ji gavo kvapą gniaužiantį gamtos grožį, kuris nušviečia jos rytus. Čia ji sportuoja savo įprastą nešiojamą sporto salę, kurios pakanka susidoroti su Kardashians.

7. Kita apsipirkimo kelionė:

Khloe Kardashian be makiažo 7

Khloe Kardashian turi kreivą figūrą. Šios kreivės vaidina svarbų vaidmenį kuriant jos gražų įvaizdį. Ji buvo pastebėta Los Andžele, kai ji ėjo link universalinės parduotuvės apsipirkti. Tą vėjuotą dieną Khloe dėvėjo juodą viršutinę dalį su aptemptais džinsais ir derančiais žvilgsniais. Jos palaidi plaukai su šviesiais atspalviais buvo pagrindinė tos dienos atrakcija.

8. Sugautas veiksmas:

Khloe Kardashian be makiažo 8

Khloe Kardashian buvo pastebėta L.A, siūbuojanti trumpą džinsinį švarką ant puošnios suknelės. Šioje nuotraukoje ji atrodė gana akinamai ir sugebėjo pavogti aplinkinius žvilgsnius. Ji taip pat turi paprastą rankinę, tokią pat paprastą, kaip atrodo.

9. Išvyka pokyčiams:

Khloe Kardashian be makiažo 9

Šioje Khloe Kardashian nuotraukoje ji dėvėjo įmantrius žvilgsnius ir juodą viršūnę. Khloe stiliaus jausmas yra viena iš pagrindinių jos grožio priežasčių. Ji mėgsta palaikyti savo formą ir turi pasitikėjimo rodyti veidą be makiažo.

10. „Bonding Ladies“:

Khloe Kardashian be makiažo 10

Khloe be makiažo atrodo geriausiai su paprastu švarku ir kaprizu. Matosi, kad ji kurį laiką mėgaujasi Kim Kardashian. Turėdama tik paprastus atspalvius kartu su rankinė, ji gana lengvai ištraukė „paprastą išvaizdą“.

11. Tas apgalvotas žvilgsnis:

Khloe Kardashian be makiažo 11

Pažvelk į ją, kai abejingai žiūri į kažką. Ji vilki patogią aprangą, idealiai tinkančią bet kokiai vasaros dienai. Turėdamas tik tvarkingus palaidus plaukus ir pakabinamą medalio grandinę, tai tikrai atviras šūvis, kurio, lažinamės, ji nežinojo!

12. Karštas žvilgsnis:

Khloe Kardashian be makiažo 12

Štai dar viena nuotrauka, kurioje Kardashianas žingsniuoja visiškai be makiažo. Ji leidžia savo išvaizdai ir aprangai kalbėti, o jai patinka laikas. Čia ji dėvi elegantišką šiurkščią striukę ir juodą drabužį viduje, o turi tik krepšį daiktams nešti. Tai dar vienas žvilgsnis įkvėpti.

Ar tos nuostabios nuotraukos nėra tiesiog bauginančios? Na! Atrodo, kad Khloe tikrai nubrėžė puikią ribą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, ir tai puikiai įkvepia! Svarbiausia, kad atrodytumėte gražiai, yra jūsų šypsena, kurią galite lengvai atitraukti. Apranga turi atlikti dar vieną svarbų vaidmenį, kad atrodytumėte gražiai ir pasitikite savimi. Taigi, ponios! Išeikite apsirengę patogiai, tik būkite pakankamai tikri, kad nenusivilsite!