Kas nežino divos, Deepika Padukone? Bolivude meiliai vadinamas DP, mes labai mėgstame jos unikalų mados pojūtį, stiliaus metodus ir elegantišką išvaizdą. Bet ar kada nors teko pamatyti garsiąją Deepika Padukone be makiažo realiame gyvenime?

Deepika Padukone be makiažo pagrindo

Na, mes puikiai žinome, kad tikrasis garsenybės veidas visiškai skiriasi nuo ritės gyvenimo, ir mums patinka žvilgtelėti į jų stilingą ir garsią patirtį. Šiandien mes nusprendėme palepinti jus Deepikos nuotraukomis be makiažo, o čia yra keletas virusinių galerijų, su kuriomis galbūt nesate susidūrę!

15 šokiruojančių, bet užburiančių Deepika Padukon vaizdų be makiažo:

Puošni diva ir madinga Deepika Padukone be makiažo nuotraukų yra internete, ir mes nekantraujame pamatyti, kaip atrodo jos tikrasis gyvenimas! Čia rasite daugiau nuotraukų be makiažo!

1. Deepika sugautas atviras šventykloje:

Deepika Padukone be makiažo 1

Įprasta širdyje esanti Indijos moteris „DeepikaPadukone“ siūlo aplankyti šventyklas ir kitas religines šventoves, kai tik įmanoma. Šioje nuotraukoje galite pamatyti ją balta Kurti ir geltona bei raudona dupatta, ji atrodo paprasta ir panaši į kaimynę. Šioje nuotraukoje ji demonstruoja savo natūralų veidą be jokio makiažo. Nors vaizdas yra gana senas ir praėjo šiek tiek laiko, jis vis tiek užkariauja mūsų širdis natūraliu ir nuoširdžiu, bet nekaltu veidu.

2. „Selfie Queen“:

Deepika Padukone be makiažo 2

Ši nuotrauka yra iš jos naujausios socialinės žiniasklaidos galerijos. Čia ji matoma pozuojanti prieš asmenukių kamerą visai linksmai ir sąmojingai. Jos žavesiui ir stiliui nereikia paaiškinimo, ir čia yra dar vienas įrodymas. Su trumpais plaukais ir intensyviomis akimis mums patinka tai, kaip ji yra elegantiška ir natūrali. Viskas, ką ji padarė, buvo sudrėkintas veidas!

3. Šeimos asmuo:

Deepika Padukone be makiažo 3

Deepika yra gana arti savo megztų šeimos ryšių. Ši nuotrauka viską įrodo. Mums labai patinka, kaip šiame paveiksle Ranveer, jos vyras ir jos sesuo Anisha yra sugauti atviri. Visi laimingi veidai savo jaukioje namuose yra gana intymi nuotrauka, ir mums patinka tai, kaip jie tokie tikri ir neapdoroti! Ką tu manai?

4. Žalias ir tikras veidas:

Deepika Padukone be makiažo 4

Ši nuotrauka užfiksuota atviroje kameroje DP vizito į Mumbajų „JW Marriot“ viešbutį dėl darbo. Ji matoma besišypsanti paparacams, nesislėpusi už kameros, nors ir neturi makiažo. Ji gana drąsi ir intensyvi. Mums patinka šis jos gestas!

5. „Mergina šalia“:

Deepika Padukone be makiažo 5

Ši „Deepika Padukone“ be makiažo nuotraukos yra gana virusinė internete daugelį metų. Bet mes niekada negalime išsisukti iš šios mielos gražios jos šypsenos! Čia matoma, kad gražuolė atrodo itin kasdieniškai, tačiau prašmatniai savo baltuose marškinėliuose. Kasdienis „Deepika“ dėvėjimo vaizdas yra labai natūralus, jame yra tik lengvas kremas ir drėkinamasis kremas.

6. Su saule:

Deepika Padukone be makiažo 6

Kokį lengvą vaizdą tai gali padaryti! Čia matoma gražuolė ir diva, besišypsanti asmenukių fotoaparatui per savo atostogas. Mes matome ją dėvinčią paprastus „Nike“ marškinėlius ir striukę, kuri kasdien atrodo kasdien. Panašu, kad laisvalaikiu DP mėgsta būti savo komforto zonoje su patogiais drabužiais.

7. Apsirengę baltai:

Deepika Padukone be makiažo 7

Žinoma, kad Deepika yra labai elegantiška ir intensyvi savo mados prasme. Nors suprantame, kokia elegantiška ir karališka gali būti balta spalva, Deepika, vilkėdama baltą churidarą, atrodo ne mažiau kaip princesė. Šios „DeepikaPadukone“ nuotraukos be makiažo balta suknele yra viena iš mūsų visų laikų mėgstamiausių ir kodėl gi ne!

8. Pasimėgauti linksmybėmis:

Deepika Padukone be makiažo 8

Mums labai patinka ši DP natūrali ir linksma poza. Daugelis interviu dažnai mini, kad DP mėgsta linksmintis per repeticijas ir filmavimus. Tai panašus vaizdas, užfiksuotas atviroje kameroje. Čia matoma gražuolė ir madinga, ilgai šypsodamasi fotoaparatui kvailoje pozoje. Šioje nuotraukoje ji nenešiojo makiažo, o jos natūralus grožis mus apgaubia.

9. Saulės maudynės:

Deepika Padukone be makiažo 9

DP mėgsta atviras nuotraukas, ir tai yra dar vienas įrodymas. Čia matosi, kad ji kažkam šypsosi, mirkydama saulėje. Jos prigimtiniam grožiui nereikia jokio aprašymo, ir mes įsimylėję jos būdą viešai. Ji, be jokios abejonės, atrodo nuostabiai ir puošniai, grynas lūpų balzamas taikomas tik jai.

10. „Fitness Freak“:

Deepika Padukone be makiažo 10

Visi jau žinome, kaip įžymybės mėgsta fitnesą ir turi reikalavimą išlaikyti savo kūną mados pasaulyje. Bet ar žinote, kad „Deepika“ per daug mėgsta sporto salę ir įprastą kūno rengybą? Tai nuostabios divos nuotrauka jos rytinėje sporto salėje. Mes matome ją tepant veidą tik pavargusiu drėkinamuoju kremu, pavargusiomis akimis ir veidu. Na, mes tikimės, kad tai be makiažo Deepika Padukone nuotrauka gali būti po treniruotės. Toks natūralus veidas ar ne?!

11. Sesuo sesuo!

Deepika Padukone be makiažo 11

Deepika mėgsta kvailioti ir čia yra dar viena nuotrauka iš mūsų galerijos, kurioje parodytos kelios jos juokingos akimirkos. Ji pozuoja su savo drauge ir seserimi Anisha Padukone su saldumynu burnoje. Viskas, ką ji čia padarė, yra akių makiažas ir drėkinamasis kremas. Atsižvelgdami į jos grožio lygį ir išvaizdą, esame tikri, kad jai beveik nereikia makiažo!

12. Tarp fotografavimo scenų:

Deepika Padukone be makiažo 12

DP labai myli savo darbą. Šiais laikais ją galime matyti labai rimtais gestais, be visų linksmybių, kurias ji turi. Ši jos nuotrauka yra šaudymo repeticijų metu, ir ji yra dėvima labai minimaliai. Su švelniomis lūpomis ir sudrėkintu veidu mes suprantame, kad dabar ji yra didžiulė drėkinimo ir drėkinimo gerbėja!

13. Natūralus geltonas:

Deepika Padukone be makiažo 13

Šioje nuotraukoje pastebime, kad Deepika beveik neturi makiažo ir yra lengvai apsirengusi. Tai iš jos pačios spintos – viskas apie tave iš Deepikos Padukone, ir mums labai patinka ansamblis. Net ir turėdama pačius atsipalaidavusius ir patogiausius drabužius, ji be jokios abejonės atrodo nuostabiai.

14. Ligos metu:

Deepika Padukone be makiažo 14

Ši Deepikos Padukone nuotrauka be makiažo buvo padaryta prieš keletą metų, kai ji susirgo filmuodamasi savo filme „YehJawani Hai Deewani“. Nepaisant varginančių 12 valandų filmavimų ir atsigavimo po neseniai įvykusios ligos, Deepika atrodė siaubingai savo vieniša palaidine ir netvarkingais plaukais su mielomis įdubomis. Nors jai nebuvo gerai, bet atrodė gražiai.

15. Pietūs:

Deepika Padukone be makiažo 15

Ši Deepikos nuotrauka buvo padaryta, kai ji išsikraustė pietauti. Deepika, žinoma dėl savo asmenybės ir fantastiškos figūros, buvo pavaizduota čia, siūbuojanti figūrą be makiažo. Ji atrodo labai gaivi ir kupina energijos. Deepika atrodo labai gražiai aukštoje arklio uodegoje, pilkoje marškinėlėje, suporuotoje su juodais kaprizais ir negabaritinėmis saulėgrąžomis su papildomu blizgesiu. Jos stilius yra tikrai lengvas ir patrauklus.

Papildomi patarimai:

Mes suprantame, kad mes visi dieviname tai, kaip ji rūpinasi savo oda ir tinkamumu. Štai keletas patarimų, įkvėptų jos grožio!

  1. Visada gerai sudrėkinkite veidą. Drėkinti ir drėkinti labai svarbu, kad būtumėte geriausios sveikatos, nesvarbu, ar tai būtų fizinė, ar oda ir plaukai!
  2. Gerk daug vandens. Visada išlikite hidratuotas!
  3. Įsitikinkite, kad kiekvieną dieną leidžiate odai jaustis gaiviai ir kvėpuojančiai. Iki dienos pabaigos pašalinkite makiažą ir niekada nemiegokite su juo!
  4. Visada dirbkite pagal fizinio pasirengimo režimą. Tai padeda pagerinti bendrą savijautą ir savijautą.

Be jokios abejonės, mus aplenkė Deepika Padukone grožis. Jos be makiažo nuotraukų ir galerijos mus pavydėjo, taip pat įkvėpė geriau rūpintis oda ir plaukais. Kokios jūsų mintys? Praneškite mums!

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Kokia DP mėgstamiausia odos priežiūros priemonė?

Ans: Drėkinamasis kremas nuo saulės ir intensyvios akys yra jos mėgstamiausias derinys. Deepika mėgsta neutralią, intensyvią ir elegantišką išvaizdą.

Q2. Ar Deepika Padukone kiekvieną dieną eina į sporto salę??

Ans: Deepika mėgsta laikytis įvairių fizinio pasirengimo metodų. Kiekvieną savaitę ji pasirenka ilgesnius darbus, bėgimą, kardio, sporto salę ir dar daugiau.

Q3. Koks yra DP dietos režimas?

Ans: „Deepika“ teikia pirmenybę mažai riebalų ir angliavandenių turinčiam režimui. Ji mieliau valgo daug daržovių ir vaisių, kuriuose yra baltymų ir ląstelienos.