Garsiausias ir gražiausias Amerikos mados ir stiliaus industrijos veidas yra Kendal Jenner. Ji yra žinoma dėl savo makiažo išvaizdos ir puikių drąsių stilių. Bet ar kada įsivaizdavote Kendall Jenner be makiažo? Na, mes suprantame jūsų painiavą ir todėl esame vienodi! Grožio karalienė turi keletą gerbėjų ir pasekėjų grožio industrijoje, ir iš tikrųjų ji yra geidžiamiausia prekės ženklų piktograma. Tačiau turint omenyje jos meilę grožiui ir madai, Kendall Jenner be makiažo nuotraukų tikrai turi priežasčių užsikrėsti virusu!

15 geriausių Kendall Jenner be makiažo: stilingas, drąsus ir drąsus!

Gražiausia Kendall Jenner be makiažo atrodo visai kitaip. Nepatikėsite, čia yra 15 geriausių Kendall Jenner, kurių makiažas neatrodo!

1. Bebaimė mergina:

Kendall Jenner be makiažo

Kendall Jenner šioje nuotraukoje atrodo drąsi ir bebaimė. Ji pastebėta, kad atskleidžia savo spuogus, suteikdama neapykantoms didelį smūgį į veidą. Ji ilgą laiką buvo gėda dėl spuogų, bet ar tai neleidžia Kendall padengti savo trūkumų? Mums patinka tai, kaip ji akiniais dėvėjo išvaizdą, o kai ji šukuoja plaukus nuo veido, mūsų širdis tiesiog prapliupo! Ši Kendall Jenner be makiažo atrodo gana neapdorota ir drąsi!

2. Žvilgsnis po vakarėlio:

Kendall Jenner be makiažo 2

Po daugelio nuostabių vakarėlių vakarą, kiek iš mūsų gali pabusti, kad atrodytų taip gražiai? Atrodo, kad Kendall Jenner ką tik išėjo iš salono susitikimo. Ji atrodo gaivi kaip rasos lašelis ir toliau priima spuogus. „Kendall no makeup“ atrodo kaip jūsų tobula mergina šalia. Šiame paveikslėlyje ji atrodo tyra ir miela, priešingai nei viešai.

3. Viktorijos paslaptis:

Kendall Jenner be makiažo 3

Kendall ruošiasi būti paversta sensacingu Viktorijos angelu. Nepaisant to, kad šiame paveikslėlyje nepasiruošęs nuolydis, ji verčia jus pasakyti „Ah-Mazing“. Jos dailūs plaukai, nepriekaištinga oda ir puikus rožinis chalatas leidžia jai atrodyti kaip karalienė. Ši „Kendall“ be makiažo išvaizda tapo miesto kalba ir tada tapo virusinė. Ji atrodo tokia jaunatviška ir spindinti, nepaisant to, kad atrodo švari ir aiški be makiažo.

4. Kažkas apie merginą su akiniais:

Kendall Jenner be makiažo 4

Matoma, kad Kendall Jenner sportuoja su nerdy, čia yra stori akiniai ir viskas. Dėl makiažo neturinčio jos palaidų plaukų ir juodų drabužių ši išvaizda atrodo gražiai ir atsitiktinai. Ji taip pat turi savo čirškiantį save, visiškai priešingai nei matome ją ekrane ir mados pasaulyje. Dėl šios Kendall nuotraukos su akiniais ji atrodo mums visai kitokia – atrodo jaunatviška, putojanti ir miela.

5. pasiryžę išlikti tinkami:

Kendall Jenner be makiažo 5

Tankas, treniruotės kelnės ir susipynę plaukai gali reikšti tik vieną dalyką sporto salėje! Ši Kendall nuotrauka buvo padaryta, kai ji iškart po treniruotės sustojo universalinėje parduotuvėje. Ji yra aktyvios gyvenimo būdo gerbėja ir yra kūno rengybos entuziastė. Ši Kendall Jenner be makiažo nuotrauka yra spustelėta vieną iš tų laikų.

6. Kendall plaukimo nuotaika:

Kendall Jenner be makiažo 6

Čia yra nuostabi Kendall nuotrauka be makiažo. Šią nuotrauką ji mato puikuojančią tikrąja savo forma, kol ji nepateks į plaukimo nuotaiką. Šioje nuotraukoje ji matoma atostogaujant, kur ji ketina maudytis baseine. Atrodo saldžiai ir puošniai. Ar ne? Mes čia ją visiškai įsimylėję.

7. Išlaikyti lūkesčius:

Kendall Jenner be makiažo 7

Pirmiausia moteris, paskui supermodelis, kuris beveik apibendrina Kendall Jenner. Šioje nuotraukoje ji nusprendžia leisti savo pasekėjams pamatyti savo kvailą ir linksmą pusę. Jos mielas ir putlus mergaitiškas veidas mus apleidžia! Toks mielas ir putojantis, ar ne! Net ir be makiažo ji atrodo miela kaip sagutė.

8. Fotografavimas vairuojant:

Kendall Jenner be makiažo 8

Koks važiavimas automobiliu prieš tai nepadarius asmenukės? Šioje nuotraukoje Kendall nusprendė atrodyti visiškai natūraliai-jokio makiažo. Net tušo nėra. Tačiau tai, ką ji sportuoja, yra pasitikinti savimi, miela šypsena, dėl kurios visi jos gerbėjai paprašė daugiau. Ši Kendall Jenner be makiažo nuotraukos yra viena iš jos grynos žaliavos formų, tačiau graži!

9. Rokenrolas:

Kendall Jenner be makiažo 9

Matoma, kaip Kendall ir jos sesuo Kylie grįžta iš koncerto. Kendall, apsirengusi baltu kirpimu ir be makiažo, atrodo rami ir atvėsusi – tobula išvaizda gyvo koncerto ir atpalaiduojančio vakaro su savo broliu. Ji atrodo žavinga ir stilinga visiškai be makiažo.

10. Makiažas mažiau Kendell:

Kendall Jenner be makiažo 10

Natūralus Kendall Jenner spindesys ir malonė amžinai suko galvas. Atrodo, kad ji traukia žmones tiesiog būdama savimi. Šioje nuotraukoje Kendall, palikusi rausvai baltą striukę ir minimalų makiažą, palieka naktinį klubą. Ši nuotrauka be makiažo Kendall Jenner yra padaryta, kai ji nusprendė surengti vakarėlį su draugais be makiažo savo neapdorota forma!

11. Du veidai:

Kendall Jenner be makiažo 11

Su Kendall Jenner jūs gaunate tai, ką matote. Šios nuotraukos čia mažai kuo skiriasi. Vienoje kairėje yra nuotrauka, kurioje ji neturi makiažo, o dešinėje – Kendall nuotrauka su minimaliu makiažu. Bet kokiu atveju ji atrodo žavingai ir primena, kad norint atrodyti gražiai nereikia makiažo. Vienoje nuotraukoje ji atrodo miela ir paprasta, kita nuotrauka – drąsi. Bet abi gana gražios.

12. Ji visada pasiruošusi pakilti:

Kendall Jenner be makiažo 12

Kendall Jenner, išėjusi pasivaikščioti, buvo užfiksuota fotoaparato. Galiausiai pastebėjusi fotoaparatą, ji sugebėjo objektyvui nusišypsoti. Tačiau net ir su tuo Kendall atrodo kaip niekada gražiai su kasdieniu kasdieniu be makiažo avataro. Šią „Kendall“ be makiažo nuotrauką paparacai fotografuoja per vieną išvykų. Žinoma, mes niekada neturime progos liudyti tikrąją Kendall teisę!

13. Kvaila nuotaika:

Kendall Jenner be makiažo 13

Ši be makiažo Kendall išvaizda matoma, kad ji pati skelbia savo laiką. Šioje nuotraukoje matoma, kaip ji kvailai linksmina savo pasekėjus. Galima pastebėti jos atsipalaidavusią ir ramią laimingą ir verksmingą nuotaiką, o tai papildo jos grožį. Ji atrodo puošniai ir spinduliuojančiai.

14. Atostogos:

Kendall Jenner be makiažo 14

Kendall mėgsta atostogauti ir atostogauti su savo brangiais žmonėmis. Ši nuotrauka čia yra visiškai laiminga ir atsipalaidavusi, atostogaujanti vandenyse. Ji mėgsta vandenį, ir tai yra tas pats, kas matoma paveikslėlyje. Jos nuotaika džiugi, todėl šioje nuotraukoje ji atrodo žavingai.

15. Džiaugiantis nuotaika:

Kendall Jenner be makiažo 15

Sportuodama su šia atsitiktine ir paprasta išvaizda ir vos be makiažo, Kendall Jenner atrodo taip šauniai ir pasiruošusi maudytis, vis tiek sugeba atrodyti pritrenkiančiai ir laisvai. Kendall vasara be makiažo atrodo gana paprasta ir todėl skirtingai nuo jos pasirodymų realiuoju laiku. Ji atrodo stilingai, tačiau be makiažo ir grožio.

Papildomi patarimai:

Atsižvelgiant į tai, kad grožio karalienė puikuojasi be makiažo, tačiau ji yra teisingesnė ir skaidresnė, mums visiems patinka išgirsti keletą patarimų, kaip geriausiai prižiūrėti odą, ar ne! Stai keleta!

  1. Minimalus visada yra gražus. Net Kendall sutinka su tuo. Visa tai – pasitikėjimas makiažu ar grožiu.
  2. Dažnai palepinkite odą. Pasirūpinkite kuo daugiau laiko. Įsitikinkite, kad oda visada gerai nušveista ir nušveista.
  3. Padarykite makiažą be sulfatų, nes jie gali pakenkti jūsų odai.
  4. Įsitikinkite, kad veidui naudojate gerą drėkinimą, kad būtumėte visiškai maitinamas ir drėkinamas.
  5. Gerkite kuo daugiau vandens. Daugelis įžymybių prisiekia, kad oda turi daug vandens.

Šios Kendall Jenner nuotraukos be makiažo šiame straipsnyje suteikia mums tikslų. Atsižvelgiant į tai, kad ji yra kosmetikos pramonės ir grožio pasaulio karalienė, ji atrodo gražiai net ir be makiažo. Čia akivaizdu, kad nesvarbu, kokį makiažą žmogus naudoja; viskas priklauso nuo to, koks pasitikintis savimi ir laimingas žmogus rūpinasi savimi. Praneškite mums ir savo komentarus.

Žmonės taip pat klausė:

1. Kas yra Kendell Jennerskin priežiūra?

Kendell sutelkia dėmesį ir pabrėžia veido plovimo svarbą bent tris kartus per dieną. Ji garantuoja, kad gera išlaikyti švarią ir švarią odą. Be to, ji reguliariai naudoja švelnų veido valiklį.

2. Kas yra Kendall vizažistė?

Mary Philips keletą kartų yra Kendall Jenner vizažistė. Ji mėgsta gaiviai ir jaunatviškai atrodyti savo kasdieniame stiliuje ir renginiuose. Todėl ji visai nemėgsta kompromisų dėl savo makiažo.

3. Kuris yra mėgstamiausias Kendall produktas?

Drėkinamasis kremas ir pagrindas yra du makiažo produktai, kuriuos Kendall visada nori turėti su savimi. Ji įsitikina, kad jos veidas visada gerai maitinamas ir drėkinamas, yra skaidrus ir net tonizuotas.