Samantha Ruth Prabhu yra žinoma Pietų Indijos aktorė, kurianti tamilų ir telugų filmus. Neseniai ji sulaukė didžiulės sėkmės po to, kai tais pačiais 2013 metais laimėjo „Kino bilietų apdovanojimą už geriausią tamilų aktorę“ už filmą „Neethane En Ponvasantham“ ir „Kino bilietų apdovanojimą už geriausią telugų aktorę“ už filmą „Eega“. Žmonės po šio tamilų grožio tampa gaga dėl savo gražaus veido ir asmenybės.

Samantha Ruth Prabhu be makiažo

Telugų aktorė Samantha Ruth Prabhu be makiažo:

Gaukite žemiau pateiktas retas Samantha Ruth Prabhu nuotraukas be makiažo, kurios tikrai jus apakins.

1. Jos atsitiktinis vaizdas:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 2

Samantha yra viena gražiausių aktorių Pietų Indijoje, kuri gali žavėti visus net savo natūraliu grožiu. Ji yra labai paprastai apsirengusi, todėl negali žavėti net tokiu įvaizdžiu. Ji dėvėjo tamsiai pilkos spalvos viršutinę dalį ir pasiėmė balkšvą aprangą ant kaklo ir sportavo be makiažo. Jos plaukai buvo paleisti, o ji šypsosi – tai saldus fotoaparatas.

2. Vasaros išvaizda:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 3

Atrodo, kad šis akimirksnis buvo nufilmuotas transporto priemonėje, kurioje aktorė turi paprastą vasaros marškinėlį. Tai šviesiai rudos spalvos viršutinė dalis, ant kurios atspausdintos balkšvos gėlės, tinkanti vasarai. Jos plaukai gražiai riesti ir laikomi atviri, o mielas veidas nenešiojamas.

3. Įvykio metu:

Aktorės, galinčios išvykti į renginį su minimaliu makiažo kiekiu, laikomos tikromis gražuolėmis. Samantha dėvėjo suknelę be rankovių, kurios juodos ir pilkos spalvos kryžminio audinio medžiaga dengia viršutinę pilvo dalį. Iš viršutinės juosmens dalies suknelė patenka iš paprastos juodos sintetinės medžiagos.

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 3

Ji sėdi ir dalyvauja renginyje; jos plaukai banguoti priekyje ir susiraukę nuo vidurio iki galiukų. Aplink viršutinę ranką ji turi ploną sidabrinę apyrankę, ji atrodo nepaprastai žavinga ir protinga net nepaliesdama.

4. Jausmingas grožis:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 4

Argi nenuostabu, kaip aktorė iš tikrųjų gali atrodyti gražiai net ir su mažiausiu makiažu ar visai be makiažo? Samantha Ruth Prabhu yra graži ponia, kuri kiekvieną kartą ir visur įrodo save. Šia jausminga išraiška ji atrodo labai gražiai, o geltona suknelė su juodai baltomis juostelėmis ir atspaudais daro ją vis gražesnę. Jos ilgi plaukai laikomi atviri ir nuleidžiami iš kairės peties, kai jos spynos atsiranda ant veido iš dešinės. šioje nuotraukoje Samantha aiškiai puikuojasi savo be makiažo veidu.

5. Mielas „selfis“:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 5

Šią nuotrauką spustelėjo pati Samantha be makiažo. Ji sulenkė lūpas, kaip ir liūdna šypsenėlė, ir atrodo nepaprastai žavingai. Ji dėvi baltą suknelę su užtrauktukais ant pečių, todėl suknelė atrodo madinga. Jos plaukai atrodo šiek tiek netvarkingi, nes ji guli, tačiau ant kaktos nukritę pakraščiai atrodo dailiau.

6. Šypsena:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 6

Pernelyg dideli drabužiai šiais laikais yra labai populiarūs. Ji vilki per didelius kaštoninius marškinėlius ir atsitiktinius mėlynus džinsus. Jos ilgi ir stori plaukai buvo sudaryti į lėkštę ir padėti ant kairės. Ji grakščiai nusišypso, pozuodama į ką nors pažvelgti. Išvaizda ir poza yra labai mielos net ir be makiažo.

7. Blaivi Samantha:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo 7

Šiame paveikslėlyje aukščiau aktorė atrodo labai blaivi. Ji vilki margą, juodos ir šviesiai žalios spalvos atspausdintą kūrinį. Ji turi tik mažą bindi ant kaktos be jokio makiažo, kurio pakanka, kad ji kaip visada atrodytų gražiai ir žaviai. Minkšta žaislinė pelėda daro vaizdą dar saldesnį.

8. Kelionė automobiliu:

Samantha Ruth Prabhu be makiažo8

Ši nuotrauka buvo spustelėta, kol aktorė keliavo automobiliu. Ji vilki paprastus kreminės spalvos marškinius ir leido plaukams būti atviriems. Maži dygliuoti auskarai ir mažas bindi yra viskas, ką ji dėvi kartu su savo akinančia šypsena, kad pavogtų daug dėmesio. Ši nuotrauka yra viena iš geriausių Samantha Ruth Prabhu pozų be makiažo.