Super modeliui, kuris pritaria tokiems prekių ženklams kaip „Maybelline“ ir eina per pastaruosius kelerius metus „Victoria“ paslaptį, tikrai manytumėte, kad ji čia ir ten yra pasiruošusi kiekvienam renginiui. Dažnai tiesa apie modelius, garsieji yra priversti visada būti tobuli savimi, įskaitant geriausius drabužius ir, žinoma, aukščiausius makiažo patarimus ir gudrybes, kas, jūsų manymu, yra tik rankovė. Tačiau po šio Viktorijos angelo makiažo tinkle pradėjo cirkuliuoti mažiau nuotraukų, buvo akivaizdu, kad šis braziliškas grožis yra kur kas daugiau nei tik krepšys makiažo ir gerų drabužių.

1. Uždaryti:

adriana lima be makiažo

Iš šio super modelio iš arti mūsų širdys tirpsta, kai ši Brazilijos bombos švytėjo nepriekaištingai lygia oda. Šiame Viktorijos laikų angele nebuvo matomos jokios makiažo užuominos, tačiau tik jos žvilgsnis iš arti rodo, kaip Limos grožis neapsiriboja makiažo dėžutėmis, o jos vandenyno žalios akys suporuotos su putliomis rožinėmis lūpomis.

2. Užkulisiai:

adriana lima be makiažo2

Liūdnai pagarsėjusio „Victoria’s Secret“ šou per madą vaikščioti Adriana Lima, amžinai gyvenanti angelas nuo 2002 m., Buvo matoma prieš sutvarkant jos makiažą ir išskirtinį apatinį trikotažą. Ši garsenybė, prieš paversdama diva, keletą valandų praleido savo natūralioje savyje, plaukai buvo normalioje bangoje, o ji atrodė nuostabiai net be jokio makiažo.

3. Gražus veidas:

adriana lima be makiažo3

Buvo matoma Adrianos nuotrauka, uždengta tinkle, kur nuotraukai pozavo jaunesnė Lima. Net jaunystėje, geriausia ankstyvosiose modeliavimo dienose, Lima atrodė pritrenkiančiai. Nuotrauka buvo įrodymas, kad Lima yra ne tik gražuolė ant savo rampų, bet ir tikra gražuolė iš vidaus.

4. Matymas:

adriana lima be makiažo4

Atsikratydama savo modelio, Adriana Lima buvo nufotografuota, kaip atsitiktinai rūkydama, o plaukai buvo sukaustyti poniu, o veidas – susuktas. Iš nuotraukos atrodo, kad nėra jokių makiažo ženklų, tačiau akivaizdu, kad ji tikrai graži. Jos odos glotnumas išryškėja tame jos odos blizgesyje, kai ji sportavo savo gražiąja savastimi.

5. Apsipirkimo diena:

adriana lima be makiažo5

Puikus žvilgsnis į tobulą apsipirkimą su merginomis, sportinė vaisiška vasaros suknelė Lima išėjo ir žvejojo ​​naujų drabužių. Remdamasi lauke tvyrančiu tvankiu oru, Lima pasirinko be makiažo, nes turėjo plaukus, priekines sruogas šukavo atgal ir prisegė, o likusius plaukus nukrito ant peties. Galbūt sportuodamas tik lūpų blizgesį šia šiaip šilta diena, Lima buvo valstietiškas reginys akims.

6. Po treniruotės:

adriana lima be makiažo6

Jos sunkaus darbo vaisiai aiškiai matomi per prakaito lašelius, puošiančius jos nepriekaištingą veidą. Net jei prakaito lašai matomi visur, nepriekaištinga oda yra gana viliojanti, nes ji turi nepriekaištingą lygią tekstūrą.

7. Mažas žvilgsnis:

adriana lima be makiažo7

Dar kartą žvilgtelime į vieno iš jos modeliavimo koncertų rinkinius, kur ji atsigula, kai daromi plaukai. Be bet kokio makiažo Lima atrodė vaiski ir stulbinanti, o vien veido švytėjimas liudija jos grožį.

8. Pasivaikščiojimas šalta diena:

adriana lima be makiažo8

Čia yra dar viena nuostabios Limos nuotrauka, kuri kaip visada atrodo gyva ir žvali. Vilkėdama striukę ir visą juodą drabužį, Lima maloniai šypsojosi fotoaparatui, kai ji vaikščiojo sukryžiuota ir graži.

9. Po sporto salės:

adriana lima be makiažo9

Dar viena asmenukė po treniruotės, šį kartą Lima atrodė paraudusi ir pavargusi po įtemptos treniruotės, ir nors galima sakyti, kad gerai pasportavo, ji vis tiek atrodė rožinė ir graži..