Kai 2005 m. Rezultatai buvo sujungti, jauna šviesiaplaukė mergina buvo karūnuota ketvirtojo sezono „American Idol“ nugalėtoja, jauna kaimo mergina vis dar bando tapti Holly mieste. Po kelerių metų Carrie Underwood niekada nežinojo, kad ji bus buitinė pavardė visose valstijose ir ne tik parduos milijonus egzempliorių, bet ir gamins platinos įrašų etiketes. Gražuolė su smegenimis Carrie Underwood tęsė kelionę ir tapo žvaigžde, kokia yra dabar. Pamažu ji išsišakojo ir tapo įslaptinta dainų rašytoja bei aktore, o dabar yra didelė piktograma, tvarkanti multimilijonierių etiketes. Šiandien šiame straipsnyje mes nustatysime, ar jos gražus balsas labiau atitinka jos makiažą.

Carrie Underwood be makiažo nuotraukų:

Tiesiog atsitiktinė diena:

Carrie underwood be makiažo

Sėdi niūriai ir iškilmingai, čia yra pradinis Carrie Underwood sąrašo be makiažo paveikslas. Šioje nuotraukoje Carrie neturėjo jokių profesionalaus makiažo požymių, tačiau ji atrodė gana gerai žvaigždei, kuri užsiima platinos albumo pasiūlymais. Praleisdama šiek tiek laiko iš savo įtempto grafiko, Carrie čia parodo, kaip diena be makiažo negali sugadinti jos geriausios išvaizdos.

Seni prisiminimai:

Carrie Underwood be makiažo2

Grįžtant prie atrankos dienų, čia yra skanėstas visiems „Underwood“ gerbėjams, kur jauna Carrie stovėjo savo rožinėje palaidinėje, kad teisėjai žinotų save. Net anais laikais buvo galima tikėtis, kad jaunuolis vystysis kartu su Holivudu, tačiau iš pažiūros Carrie veidas visada spindėjo tobulai, net jei profesionali makiažo rutina nebuvo jos kasdienybės dalis..

Tingios dienos perdarymas:

Carrie Underwood be makiažo3

paprastai matydavo, kaip Carrie visada buvo apsirengusi tinkamai, pasiruošusi į parodą atnešti siurblį, tačiau tą dieną Carrie nuleido plaukus, nors ir ne pažodžiui, ir išėjo priežastingai dieną pasivaikščioti patogiais drabužiais. Nors jos veide nebuvo matomas makiažas, ši stulbinanti moteris turėjo švytėjimo, kurio niekas negalėjo paneigti.

Pasivaikščiokite:

Carrie Underwood be makiažo4

spustelėjo vienas iš paparacų, Carrie Underwood saldžiai šypsojosi fotoaparatui, eidama pro juos. Nors ji niekada nebuvo pasidariusi profesionalios studijos makiažo, ji atrodė nepaprastai gerai su savimi. Jos plaukai kaip visada buvo prisegti prie nugaros ir ji ėjo pro šalį.

Paplūdimio diena:

Carrie Underwood be makiažo5

Carrie Underwood atostogavo paplūdimiuose, kur buvo užsisegusi atspausdintą bikinio viršūnę. Jos plaukai buvo sutvarkyti ir surišti į netvarkingą darbą, kol ji su savo draugu rimtai pramogavo paplūdimyje. Jos lygi oda ir šilkinė tekstūra, net ir be jokio prisilietimo, mus tikrai nustebino.

Paplūdimio išvaizda:

Carrie Underwood be makiažo 6

Čia mes turime dar vieną užburiančio Underwoodo paveikslą, vėl įsitaisiusį ant paplūdimio, kuriame ji galėjo mėgautis atostogų dienomis. Underwood, fitneso keistuolė ir graži moteris, puikiai atrodė besimėgaudama paplūdimio diena.

„Selfie“ sporto salėje:

Carrie Underwood be makiažo7

Visi turėjome tų asmenukių sporto salėje, kai per daug sunkaus darbo buvo padaryta gera nuotrauka. Tas pats atsitiko su Carrie ir jos sužadėtiniu, kurie apsilankė „Instagram“ ir pasidalino savo treniruotės nuotrauka, kurioje Underwood buvo matoma be jokio makiažo, pozuojančio šalia jos sužadėtinio. Net ir be jokio makiažo ji atrodė visai tinkama.

Ryto bėgimas:

Carrie Underwood be makiažo8

Rytinis bėgiojimas yra būtinas fitnesui orientuotai Carrie, taigi ir šis jos dusulio vaizdas bėgiojant, kai ji suporavo savo baltos kaukolės marškinėlius su mielu bėgiojimu. Jos plaukai buvo surišti gale, o veidas neturėjo makiažo.

Visos šypsenos:

Carrie Underwood be makiažo9

Susirišusi plaukus į gražų pintą ponį, paskutinėje sąrašo nuotraukoje esanti Carrie nusišypsojo nežinodama apie šią atvirą nuotrauką, kurioje, atrodo, neturi makiažo, bet atrodo nuostabiai.