Nuo pat vaikystės Lakshmi Menon buvo fenomenali šokėja, siekianti vienintelės progos tapti didžiule kino ekranuose. Lakshmi Menon, būdama aktorė, savo karjerą pradėjo nuo šalutinių vaidmenų, kol sunkiai dirbo, siekdama tapti lyderiu. Indijos aktorė, daugiausia žiūrima į tamilų ir malajalių kino industriją, laikoma greičiausiai kylančia žvaigžde, kuri savo stulbinančia vaidyba išmušė iš konkurso.

Tačiau aktorė visada patiria didelį spaudimą, kad visada atrodytų gerai. Nesvarbu, ar tai būtų apdovanojimų raudonasis kilimas, ar tingus užduotis, be profesionalios makiažo kontūravimo ir jų veido struktūros, tai yra gana akivaizdus skirtumas, išskiriantis šias įžymybes. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime Menono knygas be makiažo, kad nustatytume, ar ji yra natūrali gražuolė, ar tik gražus veidas ekrane.

1. Gražios šypsenos:

Lakshmi Menon be makiažo

Šypsena pasako viską, ką jie sako, ir čia viena iš gražiausių jos šypsenų yra natūrali Lakshmi Menon. Be profesionalios studijos makiažo menininkų pagalbos Menonas atrodo dar žemiškesnis ir gražesnis. Jos aiški oda paryškina gražią šypseną, nes ji pozuoja natūraliai.

2. „Killer Selfie“:

Lakshmi Menon be makiažo 2

Sunaikindama asmenukių žaidimo rezultatus, Menon čia atrodo nepriekaištingai be jokių specifikacijų ar dėmių ant odos. Geriausia merginos draugė yra jos akių kontūro pieštukas, kuriuo ji tiki, nes jos veidas vaizduoja nuogą grožį, šiek tiek pažvelgęs į linijinę liniją, išryškinančią jos jau gražias akis.

3. Staigūs žandikauliai:

Lakshmi Menon be makiažo 3

Nusirengusi iki minimumo, dramblio kaulo auskarą ir akį traukiantį vienspalvį kostiumą, aktorė Lakshmi Menon šioje nuotraukoje atrodė savaime. Jos plaukai buvo aptakūs ir surišti gale, o tai reiškia, kad tai vienas iš tų tinginių buvimo namuose dienų. Kai ji nusišypsojo, nežinodama, kad buvo padaryta nuotrauka, jos nuoširdumas atrodė natūraliai gražiai.

4. Būti gražiai:

Lakshmi Menon be makiažo 4

Šį kartą apsirengusi nuoga kojomis ir derindama ją prie koralinio mėlyno kostiumo, Lakshmi Menon tapo tradicinė su mažu juodu kaklaraiščiu, puošiančiu jos gražų veidą. Jos plaukai natūralioje šlovėje buvo atviri ir išsiskyrė į šoną, nes šį kartą ji žinojo apie fotoaparatą, ir jos veidas mielai šyptelėjo.

5. Filmo vaizdai:

lakshmi-menon be makiažo 5

Tai yra vienas iš pirmųjų Menono filmų, kai ji dar bandė padaryti didelę. Nusileidusi natūraliam įdegiui ir apėmusi kultūrinį pakilimą, Menon puikiai atliko savo vaidmenį. Jos saulėje iškepta oda davė nepriekaištingumą, nes išdykusios akys spindėjo iš laimės.

6. „Selfie“ laikas:

Lakshmi Menon be makiažo 6

Menonas dar kartą valdė asmenukių tendenciją, šį kartą uždaroje patalpoje, plaukus laikydamas rožinėje juostoje. Lakshmi, apsirengusi raudonais marškiniais ir be makiažo, atrodė puikiai, nes jos oda atrodė skaidri, be jokių dėmių ir dėmių.

7. Šviežias veidas:

Lakshmi Menon be makiažo 7

Tai dar vienas kartas, kai Lakshmi Menon mums įrodė, kad profesionalus makiažas nėra vienintelis dalykas, dėl kurio jos gražus veidas tampa toks patrauklus. Nuotraukoje aiškiai matoma, kad Menon be makiažo atrodo gražiai ir nepriekaištingai, nes ji derino savo jūrų žalią kostiumą su minkštu pakabuku ir tradiciniu mažu segtuku.

8. Tradiciškai:

Lakshmi Menon be makiažo 8

Nuostabus dangaus mėlynos spalvos kostiumas su ekstravagantišku raštu apatinėje pusėje privertė Menoną atrodyti gana kultūringai. Dar kartą tai buvo vienas iš tų laikų, kai Menon pasirinko minimalistinę išvaizdą su gražiais ausų pakabukais ir minkštais juodais įrišimais.

9. 2 filmas:

Lakshmi Menon be makiažo 9

Tai buvo vienas iš Menono filmų, kuriame ji plačiai šypsojosi į fotoaparatą ir parodė blizgančią bei putojančią makiažo odą..