Žinoma šalies dainininkė Faith Hill dažnai buvo pažymėta kaip viena sėkmingiausių visų laikų kantri dainininkų, išskyrus retkarčiais atliekamus aktorinius darbus. Ledinėdama po vieną hitą po kito, ši platininių įrašų pardavėja savo vietą rinkoje užsitarnavo ne tik savo dainuojančiu ir melodingu balsu, bet ir savo fizine aura. Tikėdama savo šviesiais plaukais, tikėjimo kalvė yra personifikuota gražuolė ekrane, tačiau kyla tikras klausimas, ar ši gražuolė iš tikrųjų yra angelas iš fotoaparato, ar jos grožis apsiriboja tik garsiu profesionaliu makiažu.

Graži tikėjimo kalva be makiažo su vaizdais:

1. Apsipirkdami:

tikėjimo kalva be makiažo

Žiūrint į pirkinių žongliravimo maišus ant kiekvienos rankos, tai yra pirmasis sąrašas be makiažo „Faith Hill“. Susirišusi plaukus atgal ir juos sutrumpinusi, Faith neturėjo makiažo, bet vis tiek atrodė gerai.

2. Skirtingas vaizdas:

Tikėjimo kalnas be makiažo 2

Čia matome Faith Hill su makiažu ir be jo, kur ji atrodė gana pavargusi, nesidažyta, tikriausiai dėl įtempto grafiko ir įtempto darbo. Jos plaukai, skirtingai nei vėlesniame paveikslėlyje, neturėjo aiškaus stiliaus, tačiau dienos pabaigoje šis grožis atrodė gerai net ir be makiažo.

3. Naujas veiksmas:

Tikėjimo kalnas be makiažo 3

Čia yra gražioji Tikėjimo kalva, kuriai būdinga nauja šukuosena su trumpesniais sluoksniais. Nors ji pati turėjo minimalų makiažą, šiai stulbinančiai trūko profesionalaus makiažo ir net be jos ji atrodė gana gražiai. Hill anksčiau mus nustebino be makiažo grožio ir šis laikas jai nebuvo išimtis.

4. Gatvės matymas:

Tikėjimo kalnas be makiažo 4

Priežastinis mėlynas džinsas yra „Hill“ klasika, nes ji ją suporavo su persikų palaidine ir atviromis laisvai tekančiomis spynomis. Faith Hill, kuri visada atrodo kaip visada gražiai, pribloškė praeinančias minias, nes ji be makiažo atrodė gražiai. Faith Hill savo garbanotose karose išties yra graži moteris.

5. Su vaikais:

Tikėjimo kalnas be makiažo 5

Čia mes turime nuostabias Tikėjimo rankas su jos vaikais. Pasipuošusi smėlio spalvos viršutine dalimi ir visiškai juodu dugnu, ji nusistatė plaukus švelniomis bangomis, stovėdama ten pozuodama su savo vaikais. Turėdama minimalų makiažą, tikriausiai kai kuriuos įdėklus ir blakstienas, ši moteris atrodė pritrenkiančiai.

6. Scenoje:

Tikėjimo kalnas be makiažo 6

Tai gana senas Kalvos paveikslas, kuriame ji pasipuošė pilkais marškinėliais, o matinis džinsas atrodė puikiai. Plaukams tekant vėjui, ši moteris atrodė nepriekaištingai net ir su minimaliu makiažu. Iš pažiūros ji turi nepriekaištingą odą, ko negali paslėpti net minimalus makiažas. Tai gana geras veiksmo žvaigždės vaizdas.

7. Ledų paleidimas:

Tikėjimo kalnas be makiažo 7

Čia matome Faithą su savo žaliais šortais besimėgaujant ledais su dviem dukromis. Tikėjimas visada mylinti mama atima laiko iš savo įtempto grafiko, kad galėtų mėgautis atsitiktiniu ledu. Turėdama mikroautobusus ant kojų ir plaukus atgal, Faith čia neturėjo makiažo, tačiau ji atrodė visai neblogai.

8. Gatvės vaizdai:

Tikėjimo kalnas be makiažo 8

Kitas tikėjimo Hillo gatvės pastebėjimas ją pamatė patogiomis kelnėmis ir baltais trikotažais, mėgaudamasis kokybišku laiku su šeima. Vyras Timas McGraw visiškai juodas buvo už poros ir laikėsi už savo vaikų. Tikėjimas su surištais plaukais atrodė nepriekaištingai nulupta ir graži.

9. Šeimos pasivaikščiojimas:

Tikėjimo kalnas be makiažo 9

Dar kartą su šeima Faith Hill savo kasdieniuose dalykuose mėgavosi atsitiktiniu pasivaikščiojimu su mažaisiais Beverli Hilse. Vyrui padedant, mažoji mergaitė džiaugėsi mamos kompanija. Pati motina suporavo savo kasdienius baltus marškinėlius ir juodus šortus, užsidėjo šešėlį ir surišo plaukus, nes atrodė gerai net ir be matomų makiažo ženklų.